• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@mima263 mozes oba kludne uzivat :slight_smile:
5. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucinanm ahojky, takze matelko1 Ti to uz vysvetlila, nie je to nic bolestive, len tazke na psychiku, musime verit, drzim palceky :slight_smile:
5. máj 2011 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerena ďakujem :wink:
5. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 no,ale ja nie som tehu :frowning2: ja to mam stale
5. máj 2011 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matakrok aj som to mala a už som v norme - možno len dočasne, ktovie
5. máj 2011 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mima263 tak potom fajn
6. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 ahoj tak bola som dnes v CAR a ideme na ivf vypisal nam žiadost na poisťovnu a mesiac čakame na schvalenie v pondelok nesiem kedže mm ma zly spg atb nezabrali a ja som po liečbe endo tak nič ine neostava vidiš a to nam minule povedal že mam velku šancu na pr.tehotenstvo a zas sa všetko zmenilo :frowning2: a spominal mi nejake lieky len som to nepochopila že najlacnejšie stredne drahe a najdrahšie a 30% sa doplaca to čo su za lieky môj mm vybral najdrahšie asi sa citi :grinning: :grinning: :grinning: že budu stať 300e ale teraz neviem či 30% z tych 300 e či 300 e budem doplacať :wink: že drahšie kvalitnejšie :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
6. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 sklamem ta, 300eur je uz tych 30% , cize 300e zhruba budes doplacat .....su najcistejsie, tym padom su aj kvalitnejsie, a hlavne su v pere a nemusia sa zmiesavat :wink:
baby pekny vikend, snad aj pocasie vydrzi :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.pekny vecer.
@ma77 takze idete na ivf,budem drzat palce a vidis ako sa vsetko meni,minule si mala dobre a vysledky a teraz....no mrzi ma to,ale hlavu hore....
a gerena ti vysvetlila ako to je z tym dopalacanim.musis ratat injekcie tych 300€,potom ak budete mat ICSI kvoli zlemu spg,tak dalsich 300€,lepidlo 130€,ale tie sumy boli take ked som bola ja na ivf,cize rok 2009....
ano tie najdrahsie su najvalitnejsie.....ja som si pichala gonal...
6. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sfin nie nemusis na lacno,kludne sa najedz.
6. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak ja som uz doma na svk :dizzy_face: bolo velke prekvapko :grinning: takze absolvujeme akzdy den rodinne navsetvy atd..pekny vecer :slight_smile:
6. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sofia2008 fiha,ja som aj zabudla,ze mate ist na SK,takze vasi sa potesili a hlavmne ste ich sokli.no pekne.mala ako zvladla cestu.
6. máj 2011 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 no ti nasi hokejsti :angry: doma su vsetci vyteseni, ja len periem, vybalujem, vela veci sme dostali, aj nakupili, myslim oblecenie pre malu, lebo uz som skoro nic nemala, mm sa vraci v nedelu rano a pride asi o mesiac..cesta bola v pohode, malu sme dali do vanicky, vyrazili sme o pol osmej vecer, bola este hore, pred deviatou zaspala a vstala rano o osmej a to sme akurat prisli domov, takze celu cestu spala :dizzy_face:
6. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 prvé vyšetrenie je za mnou. Normálne som sa bála, keďže som počúvala s každej strany, že je doktor odmeraný a tak.... Mám z neho ale dobrý pocit, dokonca vtipkoval. Budúci týždeň idem aj s manželom... Tiež je z toho chudák trochu vyplašený :slight_smile:
6. máj 2011 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matelko1 tak vidiš ako to je najprv hovoril že nam dava pol roka čas a teraz už navrhol ivf :unamused: tak mam pisany v papieroch gonal fostimon diphererelinel a ešte som chcela žiadosť na pistovnu si mam poslať poštov do Bratislavy alebo odniesť do PO osobne? aj tak mam nejaky zvlaštny pocit že s tym zapalom čo ma mm ideme do ivf niekde so počula že by sa to nemalo až ked bude mm ok a dnes hovoril dr že to nevadi :frowning2: tak neviem
6. máj 2011 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 radšej nech sa manžel preliueči..a vie sa čo je to za zapal?
7. máj 2011 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby..ma niekto aktualny hermanov cennik? :confused: :sweat_smile: a kolko stoji gonal teraz?mame ešte 4 mrazačiky..ale zvažujeme 3 IVF..LEn to musim dopredu naplanovat,a sporit...
7. máj 2011 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerena 270€??? to je jedno pero?či 5 pier?
7. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dicinka1 ja som platila minuly mesiac za 4 pera 220e
7. máj 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bara4444 len 4 pera?nemala si 5?ja som mala 5...asi si dobre reagovala,nie?tiež som mala gonal..a u mna učinkoval perfektne.. :wink:
7. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dicinka1 5pier........sorry, jedno vychadza cca 57e
7. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerena dakujem ger :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. máj 2011 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dicinka1 nie ja som mala 4 pera a este sa aj tam v lekarni sa cudovali.pichala som 280iu a mala som 5 vajiciek.asi to stacilo ale nevyslo.tak sa idem dat dokopy na tyzden idem na hematologiu a genetiku a kupila som si femigard a pije poctivo alchimelkovy caj :wink:
8. máj 2011 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Drzim Vam vsetkym palce! Nech sa cim skor tesite z krasnych babatiek. Mam 1 syna, o druhe babatko som vcera prisla. Aj taky je zivot. Mam priatelku, ktora sa pokusala 4 krat v roznych centrach. Teraz ma zdraveho chlapceka! Tal vela sil!!!
8. máj 2011 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Zelam vsetkym mamickam krasny Den Matiek:slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dicinka1 ahoj neviem presne aky zapal ale ma 8mil.bielych krviniek a leukospermiu a pozitivny nalez ureaplasma a atb nezabrali :frowning2:
8. máj 2011 o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčata a to kolko myslim čas sa beru lieky pred ivf ? idem 1krat tak neviem nič :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. máj 2011 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 fuuha..tak toto nem dobre.. :frowning2:
8. máj 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny slnecny den :slight_smile:
@ma77 tazko povedat ze kolko dni,ja som zo vseho vsudy brala necelych 10dni.budes chodit k nemu na kontroly a podla toho on uvidi,ako to budes aj znasat,ako sa ti budu tvorit jajka,aka bude sliznica atd.
9. máj 2011 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok