• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
čau puglee....už len vydrž....asi to je z tých hormonov...kedy si dnes objednaná??
5. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dianka...vieš čo, že aj ja som rozmýšľala či náhodou nie z tých hormónov :confounded: .....som objednaná na 12,30hod.
a ty zajtra ideš asi ráno nie? si sa objednávala, či len pre receptík ideš?
5. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano idem zajtra....on ma objednal na 12,00,ale chcem isť skôr zrána....,lebo ak mi dá lem recept,tak nech som vybavená skôr...
5. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno zvykne mať menej ľudí.....určite sa bude chcieť na teba aj pozrieť.....myslím ultrazvuk....a nebudeš sa do obeda nudiť či máš program?
5. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem isť trocha do mesta...tak uvidím.....ale v novembri ,ked som bola pre ten recept,tak ma nevyšetroval,až potom,ked mi predpisal gonal,na začiatku stimulky..
5. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak dúfam, že si niečo pekné v meste kúpiš :slight_smile: ....idem sa pomaly chystať, potom dám vedieť ako som dopadla.......prajem ti príjemný, usmievavý dník dia :dizzy_face:
5. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak už mám znova internet,ako sa všetky máte,my sa máme dobre,bola som na operácii žlčníka ale sme v poriadku, :slight_smile:
5. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fanyl...ako sa máte???aj si stihla byť na operácii??.-....hlevne,že všetko v poriadku
5. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.prajem pekny den :slight_smile:
fanyl ty si teda postihala toho,operacia,ale hlavne,ze vsetko je ok.
5. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste teda toho popisali :slight_smile:
evy prajem ti len to naj a hlavne tie //... :slight_smile:
beadz fotky urcite budu nadherne.potom ich hod do albumu.

dianan takze zajtra ides k hermimu ze?to uz zacnes s gonalom,alebo....

a hlavne kde ste sa vsetky vytratili :wink: ...
5. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko.....
ano zajtra idem k hermimu...nie ešte nezačinam s gimalom,zajtra sa picha dipherelin,potom sa čaká na menzes a až 2-3 DC sa začina pichať gonal...

ty ako sa maš??
5. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracovne.uz aj danove mame urobene,tak zajtra ho odnesiem na DU a mam pokoj :slight_smile:
aj vysetrovat bude?aby som sa vedela pripravit co ma caka na bud.piatok :slight_smile:
5. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia a ty mas kedy dostat MS?...zvykne aj meskat po dipherelin....
5. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či ma bude vyšetrovať,minule ma nevyšetroval,len dal recept,ani som nebola dnu,len sestrička mi doniesla...
a menzes som dostala 5 den po tej injekcii
5. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianan takze nacas si dostala ms...no blizi sa nam to.. :slight_smile: ..aj sa trochu bojim,aj sa tesim...
mas dnes vela roboty?...
5. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dosť....zrana bolo veľa...teraz už menej...
ano...aj ja sa bojim... :wink:
5. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem na obedík....majte sa pekne zatiaľ.... :slight_smile:
aj vám dobru chuť...
5. mar 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut.
aj sa chystam o chvilocku :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kočky dakujem vám :slight_smile:
fannyl gratulujem k dievčatku :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
evulik pripajam sa ku gratulaciam a zelam vsetko najlepsie a tiez pridavam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face:
5. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janapo :slight_smile: ..ako sa mi mas?uz vcera som zaregistrovala,ze si sa prisla na nas pozriet. :slight_smile: ..uz sa ti to krati,co?

evy a ty uz si doma z prace?
5. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matelko, dakujem mame sa s babatkami dobre...veru uz sa nam to krati a uz mi to tehotenstvo dava aj riadne zabrat, mam nariadeny kludovy rezim a tak cele dni len cumim na telku alebo lezim a citam a tym padom sa mi to straaasne vlecie uz :slight_smile: ale vydrzime :sunglasses:
ty sa ako mas? citala som ze si sa uz konecne dockala a veci sa pohli do predu :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano veci sa pohli a konecne sa blizim do ciela/dufam,ze uspesne tam dojdem :slight_smile: /..na bud.tyzd.idem k hermimu a prvu injekciu dipherelin....
tak len pekne lezkaj,jasne ,ze vydrzite :dizzy_face: ..uz to mas len za par :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti silno drzim palce matelko, nech sa to podari :slight_smile:
no musime vydrzat este aspon 10 tyzdnov a uz mam trochu skrateny krcok tak dufam ze babatka sa pekne udrzia...je to tazke ale nejako to musime zvladnut...bude aj horsie :grinning:
kde su ostatne zienky?
5. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABYYYYYYYYYYYYYYY,BUDEME MAT DIEVČATKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka..............supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: splnil sa nam tajny sniček :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka...gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: konecne sa ukazala? :slight_smile:
5. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka...to ti verim...ja tuzim po dievcatku.....tak len uz to dotiahnut do stastneho konca moja :dizzy_face:
5. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matelko áno,dnes som robila do 12.00,akurat som dovarila kuraci perkelt :wink:
Jani dakujem :slight_smile:
Dicinka gratulujem k Emmke,tak ste si to rozmyslei z menom?
5. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok