Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
25. máj 2011

@matelko1 po neuspesnom ET som mala ist hned na KET, aj som stimulovala estrimaxom, ale nakoniec 2 dni pred transferom mi KET dr. zrusil, že mám vysadit lieky , nepacila sa mu moja sliznica....musela som pockat na mS a zacat brat lieky odznova, teraz 19.05 som mala vložené dve blastocysty, takže som v ocakávaní, ako to tentokrát dopadne.... 😉 máme po prvý krat po 5IVF až 4 mrazaciky, zo 6 oplodnených vajícok, (bolo 7 odobratých oocytov) ,takže ked tento KET nevyjde, máme ste 2 nanuky
@sofia2008 verím tomu aj ja 😉

sobka
25. máj 2011

@dicinka1 no jasne, že to nieje zlé, urcite vam to IUI dr spraví....vsetko je na dohode....ale máte este mrazaciky nie? musim ja pozriet aké ma drahý spg vysledky, ale stale sa to mení, min každy 3 mesiac, ale nam povedali, vždy že mame dobrý spg, ale vždy nam dr. robil ICSI, takže asi až taký skvelý nieje, myslím ten spg

dicinka1
25. máj 2011

@sobka sobka..počuvaj..aky musi byt dobry spg,aby sme mohli ist na iui?

matelko1
25. máj 2011

@sobka takze mas vlozene 2 hrasky,drzim palce aby to tentokrat bolo uspesne.kedy ides na krv

katica1
25. máj 2011

caute baby....pekny den,,,matelko ty uz mas tych chlapcov velkych,,,,ako to zvladas ked su dvaja??,,,,urcite super....ja som tiez vzdy chcela dvojcata,,moj muz je z dvojcat jednovajecnych..... 😉 😉 ale to sa dedí zväcsa obgeneraciu tusim....??? 😕

sobka
25. máj 2011

@dicinka1 moja nveim aký musi byt dobrý, ale tusím že množstvo a rýchlost musi byt aspon priemer a morfologia musi byt dobrá....kamoska v prahe takto otehu z iui, jej manžel mal slabu pohyblivost a mal ich menej ale morfo mal dobre, tak neviem, asi ti neporadím odborne, nam iui robili pri dobrom spmg, pred pár rokmi, ale nevyslo to, v splne sme mali ževraj tiež dobrý spmg na ivf urcite, viac som sa tam nedozvedela, ked sme presli do gyncare, tak už mal drahý pozápalove zmeny, teda zvysene leukocyty tusím, potom sme boli u dr. bobáka v tkanivovej banke a tam tiež vysiel spmg so zápalovými zmenami, ale že to pri ivf nevadí, tak neviem, doposial sme akosi neuspešní 😒
@matelko1 mám ist v pondelok 30.5 a neviem co si mam mysloiet, nic ale vobec nic necitim, som 6ty den po KET a nic ma neboli, netaha, nepichá.....nikdy som sa tak skvele necitila, až mám chut si ist zabehat, lebo nemam ani pocit, že bol nejaký vklad, myslís, že je to normálne? mala by som aspon nejaké brusko citit nie? zy si asi nepamatas ako si sa po KEte citila 😉 hm

katica1
25. máj 2011

sobka drzim prsty......snad to vyjde,,,,aj matelko ma dvojky tusim z ketu......

sobka
25. máj 2011

@katica1 dakujem, ale matelko mala uspesne aj ET, co nam nvyslo, myslím, že ona je žena štasteny naozaj, lahko vie otehu, to ja mám s tým problém už roky a to som absolvovala vsetky vysetrenia a ani 5 IVF nevysli 😒 a vy sa ako máte? snažite sa prirodzene?

katica1
25. máj 2011

no ja som chodila k Hermanovi od roku2008......1.ivf nic,,dvaktat Ketko nic...teraz v marci 2.ivf zase nic....uz bol aj on sklamany zomna..a potom sa nam zadarilo prirodzene...co som nechapala..... 😕 😕 😕 nikdy som nebola tehotna,,ani prirodzene ani umelo sa mi nikdy neuchytilo...uz som si myslela ,ze sme obaja chybní,,,ci co...takze zazraky sa deju...po 7rokoch odkedy sme chceli bejby....tak asi tak.... 😝

matelko1
25. máj 2011

@sobka vies co to si pamatam,ze ja som absolutne nic necitila aani som nedufala,ze to vyjde....
ano mam po ketku chlapcov a diky,ze vraj zena stasteny 🙂 ....ano aj et vyslo,ale.....ale prirodzene nam to neslo....to sme potrebovali ist na umele...

katica1
25. máj 2011

doteraz som v mierno soku....a dumem ako sa to prihodilo....dufam,ze bude vsetko ako ma....... 😎

matelko1
25. máj 2011

@katica1 no zvladam to a poviem ti,ze teraz je to o drzku,ale da sa.ak mas system,ide to....ano aj ja som z dvojciat jednovajec.ano dedi sa to ob generaciu,ale vidis,po umelom je sanca mat dvojky...
je pravda,ze si ani nesadnem,ale to som chcela.som stastna..... 🙂

matelko1
25. máj 2011

@katica1 tebe sa prirodzene podarilo,ze....to by som aj ja bola v soku...jasne,ze bude vsetko dobre,neboj....

katica1
25. máj 2011

@matelko1 super.... 🙂 dva kusky naraz,,,ma to svoje vyhody .....

katica1
25. máj 2011

ja to prikladam aj tym hormonom ,,,,aj liekom,,,nabudili ma asi..... 😕 alebo to malo pris teraz a hotovo.... 😉

matelko1
25. máj 2011

@katica1 veru teraz prisiel tvoj cas....na kazdeho pride,len treba verit.
ty si v ktorom tt,alebo to je teraz len cerstve...uz si bola aj u dr...

katica1
25. máj 2011

hej uz doktor potvrdil...trocha marodujem,,,lebo robim v praci kde vela stojim,,,aspon nazaciatku...som v 10tyzdni...bud.tyzden idem na kontrolu....to uz budem v 11tt.......

katica1
25. máj 2011

bojim sa v profile menit stav...az neskor..... 😉 😉 fakt v takom veku,,,strach vsetko...tak dlho sme cakali......ale snazim sa mysliet pozitivne...musi to by okej .....!!!

katica1
25. máj 2011

ze v takom veku 😵 ...som napisala..haha viem ,ze su aj starsie snazilky,,,ale cim si starsia ,tym su väcsie obavy....ci ako...???,

matelko1
25. máj 2011

@katica1 jasne potom si daj do pasu ked sa este bojis.ale pevne verim,ze bude vsetko ok.a kolko mas rokov....
jasne mysli pozitivne...drzim palce...

ideme von,vyvencit sa .este,ze mame zahradu..
tak zatial pa a pekny den

sobka
25. máj 2011

@katica1 uau, sa teším s vami a srdecne gratulujem, naozaj sa to stáva, vtedy ani medisína nieje silnejsia než príroda, super super, verím, že vsetko bude fajn a krásne budete v zdraví rast, takže si myslíš, že to budu dvajcatká? mala si vysoké hcg? alebo ?
@matelko1 tak uvidíme, či je to dobre znamenie 😉 viem, že sa cítime inak po ETku, lebo tam berieme aj utrogestan a ten robí v maternici sarapaty a aj po OPU je maternica citlivá, ale KEt je iné, aj inak sa znása..no musím veriť 🙂 ano, si štastná mamina, velmi vam to vsetkým prajem, aby sme boli vsetky také spokojné a zdravé

katica1
25. máj 2011

@matelko1 papa

katica1
25. máj 2011

@sobka dakujem ti......asi nie dvojky...haha aj ked nikdy nevies...haha u Hermana som si vzdy davala dve embrijka vkldat(nech su dve deticky a uz tu nevkrocim 😀 ).......a Hcg??,,,po pozitivnom teste ma rovno vysetril...takze krv na Hcg uz nebral..takze neviem...

katica1
25. máj 2011

sobka a test som robila az po 2tyzdnovom vynechani mrchy...aj ked krce,,bolenie podbruska bolo neskutocne,,aj ...uz uz som myslela ,ze dojdu...fakt....takze test som odkladala na neskor....a robila som 2testy...jednemu som neverila....pomaly ani druhemu... 😝 😝

sobka
25. máj 2011

@katica1 si viem ten sok predtsaviť, juj velmi sa s vami teším, bude to fajn, uvidíš, kedy mas dalsí utz?

katica1
25. máj 2011

na utz idem 2.6t.j buduci tyzden,,,,,vy sa snazite dlho,,,,???snad nie 7rokov.... 😔

sofia2008
25. máj 2011

@matelko1 toto presne mam aj ja, nikdy som nemala problem a teraz sa vzdy vyhadzem aspon na dekolte..my stale to iste dookola, papame, spime,chodime vonku, hrame sa, zaciname rozpravat pomalicky..na dovolenku asi nepojdeme, velmi sa nam nechce, ked mam pravdu povedat, je este mala, vela pri mori by nemohla byt, a tahat vsetko to jedlo, kedze este papa len svoje jedla atd..no ved to poznas, ty mas chlapcov uz velkych, mozu papat uz skoro vsetko, nemusis im mixovat atd..na zahrade mame velky bazen, tak ked bude teplo, tak to bude ako pri vode 😀

gerena
25. máj 2011

@sobka a co by si tak chcela citit? 😉 drzim palce silno....
@katica1 to je super, stastna zhoda nahod 🙂

sobka
25. máj 2011

@gerena dakujem, neviem, vlastne som rada, že sa cítim fajn, doteraz som stale mala divne pocity, stahy v maternici a tak, myslela som, z tých liekov , že sa stale niečo dialo, myslím, že každá z nas po vklade mala minimálne krce alebo bolesti v podbrusku, prsia...ja som to cítila nechtiac, aj ked sa nechcem velmi pozorovať, ale ranné vstavanie z postele bolo každý den s inými pocitmi, ale to závisí aj od cyklu, tento krát som mala vklad velmi skoro, na 15ty den, duphaston beriem už od 9teho dna cyklu, tak možno preto taká zmena, že na mrsku je este daleko, hoc testovat mám už v pondelok, na 11den od KET, ms by mala doraziť až okolo 01.06., tak uvidíme 😉 vieš, neviem ci tu niekto absolvoval v tejto 3x IUI, 5x IVF teda s ETom a 6x KET neuspesný, teda ja sa už poznám, sú to roky snaženia, chodenia po CARoch, tak dufam, že tvoje palceky pomožu, verím v to a dakujem este raz 😉

sobka
25. máj 2011

chcela som dopísat v tejto téme 😉