Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sfin
30. máj 2011

@sobka A treba teraz po novom výmenný lístok?

sobka
30. máj 2011

na urologiu asi nie, ale na genetiku asi ano, treba si tam zavolat, ja som dnes volala do tkanivovej banky na vysetrenie fragmentácie DNA spermií, lebo to nam minulý ropk nerobili a musíme mat výmenný listok, tak asi na tých specifických oddeleniach, krajských asi bude treba...munulý rok bolo treba vsade urcite, teraz po novom neviem ci to neplatí len vramci obvodných ambulancií, ale pri takých specifických vysetreniach ako je genetika a imuno, možno aj hematologovia tich budu potrebovat 😒

sfin
30. máj 2011

@sobka ďakujem. Už aby to bolo za nami. Dúfam, že aj vám sa to vyjde.

kacicqa
30. máj 2011

@sfin s ureou xod za svojim gynekologom, da ti antibiotika. Verim, ze ti nebolo do smiexu..kolkokrat som si ja porevala ked som videla mangelove vysledky..a efekt- pokazeny den, kruhy pod ocami, bolest hlavy... ale urcite to nijako nepomoze. A rano vstanesh...a zas sa musish tvrait, ze sa nic nedeje, len musish dat hlavu hore a dajako bojovat lebo same sa nic neporiesi.

sfin
30. máj 2011

@kacicqa Vidím, že aj mm to trápi, len on sa o tom nechce rozprávať a ja o tom nedokážem mlčať, takže sa každý trápime po svojom.

kacicqa
30. máj 2011

@sfin moj tiez nexcel najprv o tom rozpravat.. stale sa spoliehal, ze ked sa da do poriadku moja stitna tak zacneme riesit babo..nikdy nas nenapadlo, zeby sa mohlo nedarit. Ved xlap ako hora, ani xory nikdy nebyval...a uz ked som ja absolvovala vsetky vysetrenia prisiel rad na neho. A po nich prisiel sok, to nikto necakal a bola to aj taka facka muzskej hrdosti. A chvilku trvalo kym sa zmieril s tym, ze problem je u neho...no netrvalo to dlho, nastartoval sa a zacali sme hladat cestu ako sa z tej smoly vyhrabat. Tak musis dat aj tomu svojmu trosku casu.

sfin
30. máj 2011

@kacicqa a podarilo sa? alebo sa ešte snažíte?

mima263
30. máj 2011

v poslednej dobe samé smutné správy ☹

kacicqa
30. máj 2011

@sfin ee, vysledok este ziaden, snazime sa rok..a v novembri sme zacali hladat dovod preco sa nedari. Najprv som sla na paskal ja a po novom roku sme zacali riesit mangela... a odvtedy sa s nim tahaju infekcie, zla morfologia, zvysene protilatky a najnovsiec zla morfologia...

sfin
30. máj 2011

@kacicqa Tak to už je načase, aby sa to aspoň trochu zlepšilo.

kacicqa
30. máj 2011

@sfin bodaj by si mala pravdu ;o)

matelko1
31. máj 2011

ahojte.
idem si vas precitat...

matelko1
31. máj 2011

@pipina84 tak to ma mrzi,ze to nevyslo.... ☹

sofia2008
31. máj 2011

@matelko1 cauko 🙂 co noveho?

matelko1
31. máj 2011

@sofia2008 dala som chlapcov spinkat,ja si idem vlasy umyt a rychlo dokoncit obed.
v sobotu sme boli v poprade na nakup,v nedelu,maxim mal meniny,ale nieje v kalendari napisany,ale ked si das rozsireny slovensky kalendar,tak tam je uz,tak bola segra s mm a dvcerou,mamka....pocasie v nedelu bolo pekne....
a ty co mas nove,ako mala...

pipina84
31. máj 2011

@sofia2008 ahojky, predtym, nez sme prisli do Gyncare sme uz nejake vysetrenia mali a co nam chybalo, tak nas poslal Herman. Takze vsetky vesetrenia co potreboval mal, az tak nas zacal riesit z IVF. A co sa tyka Prahy, tak peniazky uz nejak niesu, takze budem rada, ked budem mat este na jeden zakrok 😒 Ale, ked sa to nepodari, tak urcite budem setrit, aby sme isli mozno aj do ČR, bud Brno, alebo Praha 🙂

pipina84
31. máj 2011

@katica1 aha, som zvedava co mi povie, ze asi kedy sa to stihne, ked bude mat to volno. Budem trpezliva 🙂

pipina84
31. máj 2011

@lucinanm dakujem 🙂 Ja sa budem tiez modlit a dufam, ze to bude uspesne 🙂

pipina84
31. máj 2011

@matelko1 dakujem, ale ja budem bojovat dalej 😉 Musim sa cez to vsetko preniest a ist dalej, co ine nam ostava 🙂

pipina84
31. máj 2011

@sobka to ma mrzi, som s Tebou, musime dufat dalej 🙂

matelko1
31. máj 2011

@pipina84 jasne,treba bojovat dalej,ja viem keby tych peniazkov bolo viac....ale budem drzat palce,hlavne sa nevzdavaj

sofia2008
31. máj 2011

@pipina84 velmi drzim palce, ako pise matelko, nevzdavaj sa, raz sa to podari kazdej 😵

sofia2008
31. máj 2011

@matelko1 prajem vsetko dobre oneskorene, hlavne vela vela zdravia.. 🙂 my po starom, ucim malu 4nozkovat, ale zatial jen je na 4roch a kyve sa 😀 sediet velmi nechce, stale sa taha na nozky..obe spodne zuby naraz nam idu, uz su vonku spicky 🙂

matelko1
31. máj 2011

@sofia2008 ked sas uz zubky prerezali,tak je dobre....my uz mame dalsie von,takze uz maju 14zubkov a obidvaja...
boli sme von na zahrade,teraz sme dosli do vnutra a dala som ich do postielok a uz je tam ticho.ja si idem kafe urobit .....

sofia2008
31. máj 2011

@matelko1 jej vy uz mate tolko zubkooov 😀 dnes sme boli cely den von, makame na zahrade, robime upravy, mala teraz zjedla len polku jogurtu 😠 a viac pusu neotvorila 😀 tak dame skor veceru 🙂

matelko1
31. máj 2011

@sofia2008 veru uz tolko zubkov mame,rastu,rastu 🙂 ....
aj my sme cele dni von,vyspia sa poobede a ideme zase...von im je dobre.....len lietaju a lietaju...maju domcek zuahradny,pieskovisko a este im mm aj stan postavil... 🙂
tak zajtra,pa.....a dobru noc 😔

sofia2008
31. máj 2011

@matelko1 tak to sa maju tie nase deti, aj ja chcem byt este raz taka malicka 😀 u nas leje, strasna burka, este dobre, ze mala spi 🙂 tak dobru nocku 😔

matelko1
1. jún 2011

ahojte.
@sofia2008 vecer aj u nas bola burka,alex sa mi zobudil,tak som si ho musela zobrat k sebe a tak sme spali az do rana.
dnes poobede chcem ist do mesta,je MDD,v meste nejaky program,len ked sa pozeram na oblohu tak vyzera,ze bude prsat....

sofia2008
1. jún 2011

@matelko1 ahoj..gratulujem k zubkom 🙂 aj u nas tak vselijak vyzera, dusno je a ma tak byt az do nedele,burky a tak.. parada 😒 mala spi v kociari na terase, tak pijem kavu a varim jej obedik..pekny dnik MDD 🙂

matelko1
1. jún 2011

ahojte
kuk okrem@sofia2008 tu nik nebol,skoda.... ☹
boli sme v meste.....chlapci poobede nespali,tak sme ich okupali o 18:15 a najedli sa a sli spat....