• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
@pettra80 dakujem,už by bolo načase..mam sice malu po 2 IVF+ICSI..ale ta..chcela by som dalšie..
29. júl 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 ano ja viem, citala som vas ked ste prechadzali zaciatkami, takze vas trocha poznam :wink: vies ako to myslim...ale malo vas tu uz chodi z tej starej partie...
29. júl 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru malo tu chodi...to je skoda a boli sme tu dobra partia.....niektore maju deti,nestihaju,poniektore sa pokusaju pocat prirodzene co mali neuspesne vklady.....ale nas citaju,len neprispievaju....
takze vsetky zdravim :slight_smile:
29. júl 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte pozdravujem vsetky aj kocky zo starej partie aj nové :slight_smile: Tie "starsie"si ma pamatajú asi :wink: bola som tu od zaciatku dá sa povedat,teraz uz pomenej .Sem-tam si vás cítám-e :slight_smile:
Niekedy nakúkám,udrzujem tu kontakty s niektorymi babami :dizzy_face:
Tak nech sa vám darí kocky,a aby ste boli úspesné Hermanky a coskoro mamicky. :slight_smile:
Pekny víkend vám prajem vsetkym. :slight_smile:
29. júl 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pettra80 ano ano..to je pravda..niektore to asi vzdali,kedže sa im to nepodarilo po 1 krat..dali si pauzu..teda asi..možno tu chodia,ale neprispievaju,lebo nemaju čo..ani ja som dlho neprispievala..lebo sme neboli ešte rozhodnuty pre dalšie babo....sem tam som napisala,ako sa mame,aby o nas vedeli baby...ale to je všetko..no znovu sa postupne zapájam..kedže asi pojdeme na další KET ku Hermimu :wink: strašne sa teším..dúfam,že to už vyjde..
29. júl 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madonnka čitate? hmmmmmmmm..ani sa nepochvališ? :wink:
29. júl 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 pravda,ked sme boli stara parta,bolo tu super.. :wink: velmi som sa tešila kedy sa pripojím na kona... :wink:
29. júl 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 No cítám-e ked mám-e cas,ja nie kazdy den :slight_smile: Ohladom témy sa nemám cím pochválit takze preto neprispievam :wink: Drzím vsetkym palce aby vám to vyslo :slight_smile: Ja som sa nevzdala po 1x,som tym vsetkym presla 3x ale ved viete ,nejdem to tu rozpisovat.Majte sa krásne zase niekedy napísem mozná.
29. júl 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madonnka moja,ja som myslela,že nam napíšeš peknu novinu..ked si napisala,že čitat-e :wink:
30. júl 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 Preto som písala mnozné císlo lebo viem ze okrem mna cítajú este aj baby zo starej partii. :wink:
30. júl 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@madonnka rada ta tu vidim,super,sem-tam tu zavitaj,potesime sa...ja som sa vzdy tesila ked sme si tu spolu pisali,ze kedy zapnem nb a popismenkujeme spolu.....
30. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madonnka aha..joj,ja že sa potešíme.. :frowning2:
30. júl 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 inac ja som v kontakte aj s evou,madonnkou,dianan-s tou sme sa parkrat stretli,zlata baba....proste boli sme tu dobra partia.....
30. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matelko1 bolo fakt dobre ,ale aspon sem-tam sme v kontakte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj mimo koníka. :wink:
dianan sa má ako,o nej som dávno pocula.
30. júl 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den..a uprsany ako posledne dni :angry:
1. aug 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu nejako smutno :frowning2: :frowning2:
1. aug 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ak mozem k vam.. nejako zvazujem navstevu bud gyncare alebo spln v kosiciach.. kedze sa s priatelom snazime o mimi a nejako sa nedari...podla lekara som v poriadku- teda az na take "malickosti" ako nepravidelna menstruacia,, zly hormonalny profil(nizke fsh), priznaky polycystickych vajecnikov- pco podla ultrazvuku nepotvrdene..
chcem sa preto opytat ze co potrebujem pred navstevou takehoto centra, ci o tom musi vediet lekar, a na koho sa obratit.. jednoducho take zakladne prvotne info..
dakujem :slight_smile:
PS: ospravedlnujem sa za rovnaky prispevok aj tu aj v gynncare-ke..ale ked je to o tom istom stale :unamused: ..
2. aug 2011 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
@chanae nic nepotrebujes,staci ked zavolas ako dostanes ms a on ta obj na 1-3 DC,urobi utz,vezme krv a obj ta na dalsiu navstevu kde prides aj s partnerom,on odovzda vzorku,tebe urobi utz,krv.,vysetri ta na koze a obj na 3 navstevu,znova utz,krv a dojednate si termin 4 navstevy,kde vam povie co a ako...
odporucam ti gyncare doki ma velku uspesnost.....inac teraz maju dovolenku do 16.8.
2. aug 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dakujem za odpoved:slight_smile:.. do 16.8 tam aj tak volat nebudem, takze to mi urcite vyhovuje kedze moje MS kto vie kedy pride..
a vies mi povedat aj meno lekara ktory tam robi?
2. aug 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanae Dr.Herman,super clovek.....na prvy dojem sa ti bude zdat trosku taky menej zhovorcivy,ale inac zlaty....ak ti nieco nebude jasne,tak sa len pytaj,rad ti odpovie...
2. aug 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 to som chcela pocut- uz som si myslela ze lekar s ludskym pristupom neexistuje..
2. aug 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanae oni existuju, len to velmi dobre skryvaju :wink:
2. aug 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena tak niektori mam pocit ze az prilis dobre...
2. aug 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pri poslednej kontrole mi doktor povedal ze moj hormonalny profil nie je az taky zly..o konkretnych vysledkoch sa so mnou nerozpraval..
dnes som volala s jednou znamou z labakov, LH-23,4...FSH-0,2...prolaktin-48,-9... nejak nadsene to nevravela..

nemate nahdone niektora s tymto skusenosti? ci su tieto vysledky ako tak ok alebo velmi zle?

dakujem..
2. aug 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanae gerena ak bude vediet,tak ti urcite poradi a povie co to znamena...ta baba je vseved :grinning:
ved uvidis co ti doki povie v centre....tam si on robi svoje vysetr.....na 4 navsteve budes vsetko vediet....kde je problem,ak nejaky bude....
2. aug 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 po tom 16.8 ked sa uraci moja MS dojst tak tam zavolam a uvidim .. lebo z mojho lekara som uplne mimo uz..
2. aug 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dik, az som ocervenala ..... az som si bola pozriet FSH (vidis, vseved by to vedel ) :wink:

@chanae k LH bez vyjadrenia, zalezi kedy v DC bolo merane, rozne hodnoty v kazdej faze, FSH tiez v zavislosti DC, ale nemal by byt pod 1,4 ami v lutealnej faze:frowning2: , prolaktin 48,9 dobre som pochopila? velmi vela......ale doktor si urobi vlastne testy,ono to nemusi byt kazdy mesiac rovnako a zas nie je to nic co by sa nedalo zvladnut :slight_smile: hlavu hore... neviem ci si niekedy bola, ale ja by som skusila aj endokrinologa kvoli stitnej zlaze
2. aug 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena chcem sa opytat,mozem ak bude treba dat kinedril chlapcom maju 1,5 roka a ideme do chorvatska a na letaku pisu az od 2 rokov.....a ak ano,tak kolko polku,alebo stvrtku....
vseved,nevseved,ale ty ak vies,tak poradis..... :slight_smile:
2. aug 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 opatrne, tam je riziko excitacie a krcov....ja osobne nezvyknem doporucit ....pediatri zvyknu davat aj pod 2 roky i... mozes skusit popr.cocculine, to mozu aj drobci
2. aug 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@gerena to su homeopatika,ze....cocculine
3. aug 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok