• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@katica1 blahozelam :slight_smile:

@sofia2008 dg nadhera.....viacmenej.....pani nebojte sa, viacmenej umierate....fantasticka vyrecna schopnost nasho zdravotnictva :angry:
30. aug 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena asi tak
30. aug 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky za kolko vam dvovera schvalila ziadost? ja som posielala pred mesiacom a este stale to namam :frowning2:
a este taka otazocka ked bude ziadost schvalena potom dalej co? hned sa zacne v ten mesiac stymulka ci ako to chodi? :zipper_mouth:
30. aug 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem.
@katica1 no male sa schovavava,nechce sa ukazat...budes mat aspon prekvapko.
31. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 tak moj vyter negativny..cakame na vysledok mojho otca a v piatok ide babka s dedkom..len sa bojim, ze sa nic nenajde a aby to zasa nechytila :angry:
31. aug 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 no super a som zvedava,ze kto je tym siritelom.....co robkate....
my sme po obede,chlapci spia,alex uz 2hod.maxim hodinu,nemohol zaspat,plakal a idu nam zubky,lebo ma zltu stolicu..poobede pojdeme von
31. aug 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ja nemam doveru,ale cakala som zo VSZP vyse mesiaca na ziadost,maju cas a co dalej,no zavolas hermanovi,on si ta obje na vysetr.a povie,ze kedy zacinas.....neviem ako dovera,ale vszp posiela papier hermanovi,takze ja som mu kazdu chvilu volala,ci tam je ziadost.....
31. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 mala tiez spi, uz hodku a pol, doobedu sme boli u babky, poobede pojdeme do lesa na prechadzku, akurat varim pretlak z domacich paradajok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ja mam doveru, schvalenie trvalo 4 tyzdne, plus navyse 1 tyzden, kym to prislo postou do gyncare. hned prvy cyklus po schvaleni ziadosti zacala stimulka. drzim palce! :wink:
31. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaak dnes 1. vyšetrenie za mnou
31. aug 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi oni maju dovolenky.....aj ja mam problem sa niekomu dovolat....ale pondelok ich zacni bombardovat, lebo oni maju cas aj do vianoc :wink:

@sofia2008 thiller ten vas povodca nakazy :wink: ked to bude prekvapivy zaver, mohli by sme film natocit :grinning:

@matelko1 mladenci perfektni :sweat_smile: aj ja chtem take...
31. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
@gerena a kde je problem :grinning: .....partnera mas?...tak si urobte :grinning:
@sfera a aky mas z dokiho pocit....ze to nebolo nic strasne.....druhe vysetr.bude ta aj na koze vysetr.+krv ti zoberie a utz urobi
1. sep 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 išlo to celkom rýchlo, ďalšie vyšetrenie budúci štvrtok aj s mangelom, nevieš náhodou kedy bude to posledné tretie? myslím asi na ktorý DC....
1. sep 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfera este bude 3 vysetr.na 14,15DC.tam ti urobi utz,zoberie krva a az 4 posedenie je konzultacia a tam vam povie vsetko.
1. sep 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 aha, tak díky
1. sep 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem za odpovede a na ake cislo mam volat do poistovne? :sweat_smile:
1. sep 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 moja pytam sa preto lebo ked som chodila do splnu tam som v jeden mesiac dostala po 18 dc injekciu a na dalsi mesiac po mrske som zacala stymulovat :sunglasses:
1. sep 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi mozem sa spytat, preco si presla zo splnu do gyncare? :slight_smile:
1. sep 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik po 4 neuspechoch som potrebovala zmenu a vobec nelutujem a hlavne ked dakto sa zaobere aj tym v com je problem vela veci sam teraz zistila a hlavne to ze mam testosteron co som aj vedela len nikoho nezaujmalo skadial a nakoniec to mam z nadobliciek a budem brat kortikoidy adufam ze teraz to aj vynde
1. sep 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. Ja sa chystam este len k svojmu dokimu, ale uz sondujem a rozhodujem sa kam pojdem na dalsie pripadne vysetrena.
1. sep 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pempusik tazko dakoho nutit kam ma ist al keby som mohla vratit cas tak jednoznacne herman :dizzy_face:
1. sep 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ixi drzim ti silno palce :dizzy_face:
1. sep 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi tak drzim palce....takze v septembri pravdupovediac zacinas stymulovat....

ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
2. sep 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no neviem lebo mrsku uz mam lenze ziadost nemam este schvalenu tak ci to stihnem asi ne :angry:
2. sep 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi stihnes to, aj tak sa picha decapeptyl az na cca 20 ty den cyklu...rychlo volaj do poistovne, ci sa nezapotrosila.....ahojte baby , inak ako sa máte? u mna nic new, tak ani neprispievam :unamused:
2. sep 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte dievčatá, čo si ma pamätáte i nepamätáte....vidím, že skalné skalničky tu ešte stále chodia...matelko, jéj...ty máš už veľké detičky, ako ten čas letí...a to som nepozrela ostatné dievčatá...

ja sa mám dobre...prijala som realitu, detičky nemáme a na umelé oplodnenie ma už nikto nedostane...som po operácii...resekovali mi aj druhý vaječník, odstránili cysty ( mimochodom, znova ich mám), spriechodnili mi obidva vajcovody ( vraj boli nepriechodné), zdvihli mi maternicu a aj prišili...odstránili staré zrasty aj z čriev...takže super... :frowning2:
odkedy som prijala realitu ( aj s manželom) a začali sme žiť naplno, našla som konečne pokoj na duši...a ak zázrak sa má stať, tak sa stane ...

objímam vás...
3. sep 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@walle naozaj velmi drzim palce aby vas ten zazrak postretol :dizzy_face:
3. sep 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ďakujem krásne.... :pensive:
3. sep 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prosim na ake cislo mam volat ohladom tej ziadosti do poistovne?
4. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok