Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
23. sep 2011

@lusinkaj @sofia2008 tak ja som coko zacala az neskor davat a to uz mali vyse roka,mozno 1,5....
jest uz mozu vsetko
@sofia2008 ani mne maxim nechcel ani rozok,ani chleba....a teraz uz krasne papa,ale trvalo to.....a do ruky nechcel absolutne nic,musela som mu ja do ustociek davat,mal lenive ruky 😀 ,ale nesilila som ho....vypluvat nastastie to nerobil....
@lusinkaj maximovi som aj ja mixovala,alex mi uz popucene vidlickou od 10mes papal,ale maxim nie....

matelko1
23. sep 2011

boli sme von,aj to len na dvore....dnes ale chladno bolo oproti vcerajsku....nemam pre nich ani cele topanky,botasky po dvore,lebo nemali v celom meste take cisla ake ja potrebujem a to c.21...mame jedny,ale tie mi je luto im davat,to ked ideme do mesta a tak,stali jedny 35€ a to je skoda ich po dvore znicit....

matelko1
23. sep 2011

@susesi jasne rozumiem ta a to musis ty vediet kedy sa do toho pustite....jasne oddychni si a na nic nemysli....

matelko1
26. sep 2011

dobre ranko prajem.tak vidim,ze cely vikend tu nik nebol.....
baby kde ste....

susesi
26. sep 2011

Dobre rano! Bol pekny, slnenčný víkend, tak sme si to všetci este uzivali🙂))

sofia2008
26. sep 2011

pekny den 😎
@matelko1 tu sooom 😀 akurat pojdem volat o kontrolny vyter, ak bude ok, tak ideme ockovat 😠 jooj, dufam, ze bude vsetko ok, dr. ma strasila, ze niektore deti beru aj pol roka atb, co sa nemozu zbavit tej pliagy 😠 krasne pocasie je, len nech co najviac vydrziiii 😵 a vy co porabate?

matelko1
26. sep 2011

@sofia2008 tak daj vediet ako ste dopadli....my sa hrame....vcera sme boli na podlesku-slovensky raj,deti sa tam vyhrali,je tam super velke ihrisko a zvieratka prasiatka a koniky......

matelko1
26. sep 2011

@susesi veru bolo krasne pocasie.kde ste boli....

sofia2008
26. sep 2011

@matelko1 tak nastastie je vsetko ok 😵 😵 ockovanie az zajtra na obed, dnes maju vela..ale mame za sebou prve samostatne krociky!!!! 😵 😵 😵 😵 u babky sme bolo doobedu na zahrade a aha ake prekvapko 😀 len uz potom chcela ist velmi rychlo 😀 tak sa vytesujem 😵
teraz sme po obede a idem s nou do lesa, fajne mi tam pospi v kociku 😵
tak ste mali peknu nedelu 🙂

susesi
26. sep 2011

@matelko1 No veď to, ze nikde. Mala som pracovný víkend okolo domu 🙂))

labanka
26. sep 2011

caute baby, chcem sa opytat, predpisal vam niektorej Herman Glucophage 500 ? ja som z toho paf..ved to je na liecbu cukrovky a ja ju nemam ☹ ma mi to vyvolat ovulaciu...je to pravda? nemate s tym skusenosti? diky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matelko1
26. sep 2011

@sofia2008 tak som rada,ze vysledky ok....super...na zajtra drzim palce....daj vediet.
@susesi takze si makala.....aj taky musi byt vikend.....
@labanka ja ti neporadim,ale gerena urcite,tak hadam tu zavita.....

sfin
26. sep 2011

Ahojte žienky, chcem sa opýtať, keď už máme s manželom zozbierané všetky výsledky, na ktoré nás Dr. Herman poslal, máme sa teraz objednať k nemu na konzultáciu? Neviem, aký j e ďalší postup.

maarcy
26. sep 2011

ahojte...dnešný krvny test na HCG dopadol pozitivne....po 21.10 idem na kontrolny USG, dufam, že uvidím srdiečko pekne biť....všetkým snažilkám držím palce, aby Vám to vyšlo tak ako nám...my sme išli na ICSI, lebo manžel mal dosť zlý spermiogram...

sfin
26. sep 2011

@maarcy blahoželám. Ako dlho vám trvalo, kým ste sa od prvej návštevy dostali k ICSI? Koľko vás to asi tak celé vyšlo dokopy?

sofia2008
26. sep 2011

@maarcy blahozelam 🙂

sofia2008
26. sep 2011

@labanka ja som mala taku istu liecbu 🙂

gerena
26. sep 2011

@labanka zvykne pisat metformin (glucophage), totiz vyssia hladina cukru a aj mierna nadvaha zhorsuje ovulaciu a moznost otehotniet....uzivaj s jedlom alebo po jedle, uvidis ako ti lepsie vyhovuje 😉

gerena
26. sep 2011

@maarcy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super

labanka
26. sep 2011

@gerena co je to mierna nadvaha? mam nadvahu ked mam 60 kg a 170 cm? ☹

labanka
26. sep 2011

@sofia2008 ahojky a co? podarilo sa babo ako vidim, pomohlo ti to? ty si asi tiez u Hermana...ako dlho si to brala?

sofia2008
26. sep 2011

@labanka napisem ti vecer IP, ked pojde mala spat..ty mas asi PCO ?

labanka
26. sep 2011

@sofia2008 nie nemam .....aspon mi to nepovedal Hermi ☹

sofia2008
26. sep 2011

@labanka aha..a co ti povedal, aky mas problem?

labanka
26. sep 2011

@sofia2008 len to , ze nemam ovulku ☹

sofia2008
26. sep 2011

@labanka jaj..a hormonalny profil mas ok? stitnu zlazu mas v poriadku?..lebo niekde musi byt skryty problem..mas brat liecbu pol roka? a ked sa nepodari, tak mas prist spat?

labanka
26. sep 2011

@sofia2008 hormony mam ok, na stitnu ma neposlal a lieky mam brat 4 mesiace a potom sa uvidi.... ty si mala PCO? na malu Emku si ako dlho cakala?

gerena
26. sep 2011

@labanka to nie je ani mierna nadvaha 😉 napriek tomu mozes mat problem s metabolizmom cukrov
PCOS (polycysticke vajecniky) je hormonalna porucha- hyperandrogenna ( androgeny su muzske hormony), jedna teoria vzniku PCO je porušením tvorby hormónov produkovaných vaječníkmi a nadobličkami, čo súvisí aj s poruchou metabolizmu inzulinu, metformin zvysuje citlivost tkaniv k inzuliny a tym znizuje androgénny v krvi, znižujú hmotnosť a upravujú menštruačný cyklus.

labanka
26. sep 2011

@gerena no a stretla si sa s babou, ktora s takym niecim otehotnela pri uzivani tych liekov Glucophage? lebo mne lekar povedal, ze ma velmi dobre recenzie na tento liek, ze mnohe zeny otehotneli po 4 mesiacoch od uzivania..tak neviem..b.ojiiiim sa velmi