• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@matelko1 no tak nech ta rychlo prejde :slight_smile: ved skusu zavolat, bolestive pripady by mali brat stale..mna boli tiez od vcera..a leniva som volat, neviem, dokedy chcem cakat :confounded:
27. sep 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte tak dnes som bola v CAR 1krat po schvaleni žiadosti a hned mi predpisal injekcie aj lieky a sestrička mi pichla 1injekciu a mam volat ked dostanem menzes a povie mi čo dalej ale ja vôbec neviem ako si mam pichat tie injekcie nikto mi nič nepovedal :angry: :angry: :angry: neviem ako to zvladnem ja taky strachoput :grinning: :grinning: :grinning: a chcem sa vas opytat kolko dni budem stimulovat ? ani to neviem a kedy si treba urobit predoperačne ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ale mna to este az tak neboli,len ma moze zacat boliet.....ved ja si ani nepamatam,ze kedy naposledy ma bolel zub a je to peknych par rokov do zadu.....
boli sme u kamsoky na dvore,deti sa vyhrali v pieskovisku,behali,nahanali sa,ma tiez syna,ktory ma 2,5 roka a dceru,ta ma vyse roka....
27. sep 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 herman ti da papier na predoperacne vysetr a sestricka ti neukazala ako sa s tymi injekciami naraba?nastavis si tam jednotky kolko ti povedal herman a sup pichnes si.ja som si do nohy pichala,vlastne nie ja,lebo ja som tiez strachopud,ale suseda,ta je sestricka....a stimulovat budes asi 10dni,ale to je aj podla toho ako sa jajka vyvijaju atd.....budes chodit na kontroly k dokimu
27. sep 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ahoj, presne, robili mi ten drilling, bože, aké odborné názvy :grinning: . Žiadne lieky zatiaľ neberiem, preliečovali sme si s manželom ureaplazmu a čakali na výsledky z endokrinológie a genetiky. Už len výsledky z endokrinológie a volám Hermanovi, som zvedavá, čo a ako bude ďalej.
27. sep 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfin a vysledky od endokrinologa kedy budes mat....ved to si uz blizko od toho,ze zacnes so stimulkou....
27. sep 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 výsledky z endo budú v pondelok, len nám genetička odporučila konzultáciu. podľa papierov všetko vyzerá ok, ale radšej tam skočíme. Normálne som sa dostala do stavu, že mám z toho ďalšieho kolotoča strach.
27. sep 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfin :grinning: aj my sme sa s mm preliecovali z ureaplazmy..ved to dnes ma to svinstvo skoro kazda zena :angry: no tak uz to hlavne mate za sebou..tak uz to nebude dlho trvat :slight_smile:
27. sep 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 injekcie si budes pichat neskor, dostanes menstruaciu, pojdes k H na utz a zacinas pichat..ale zvladnes..ja som sa tiez bala a sama som si v pohode pichala..ved to vobec neboli :slight_smile:
27. sep 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfin ale nemaj strach...tes sa,ze ste tak blizko od vytuzeneho babatka.... :slight_smile:
aj my sme sa preliecovali z urey.....fakt to ma kazda zena a ani o tom nevie.obv.gynekolog taketo vysetr.nerobi ak pride zena,ze nevie otehot.
27. sep 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 no tak to mas tak ako ja..on sa sem tam ozve, ze uz by trebalo nieco robit :grinning: skoda, ze moje kamosky nemaju deti :angry: a tu v dedine ani jedna nie je na materskej..ale byvame vedla MS, tak mala zakukuje, ked sa deti von hraju..pekne sa hrala so sesternickami v nedelu, len dospelych sa boji, trva jej chvilku, kym sa osmeli a neplace..dufam, ze nebude plakat na svojej oslave :frowning2:
27. sep 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 Nám sa aj podarilo, pre dvoma rokmi, len možno aj tá urea spôsobila, že som potratila.
27. sep 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ja tu v dedine kde sme prisli byvat,je to ale len 5min cesty autom od mesta,tiez som tu nikoho nemala,ale odkedy som na materskej tak som spoznala mamicky a nahodou sme sa aj poznali z videnia,tiez si tu kupili stare domy a poprerabali,ved to je len 3-4km od mesta....kazdy z mesta hlada pozemok tu v tej dedine kde byvame,niesu tu cigani
27. sep 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sfin no mohla aj ta urea to zapricinit,bude na tom urcite nieco,ale aspon vies,ze mozes otehotniet....tak aj mna utesovali ked som potratila po et,ze aspon mozem byt tehu...tak som sa utesovala sama...
27. sep 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 Ahoj nie sestrička mi neukazala ako sa naraba s injekciami ani jednotky mi nespomenul dr. a tak možno ked pôjdem na utzv . tak mi povie :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked nie tak pozhanam niekoho kto mi bude pichat :grinning:
@sofia2008 ale ja sa nebojim bolesti ale aj tak si nebudem pichat neviem prečo som taky bojko :grinning: :grinning: :grinning: asi z tej predstavy že si mam pichnut injekciu :dizzy_face:
27. sep 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 kazda ma take pocity..hlavne, aby to zabralo, ved je jedno, kto to bude pichat :slight_smile: ja som mala pero, cize to nebola klasicka injekcia, len taka malicka ihla ako ked si pichaju inzulin diabetici :slight_smile:
27. sep 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 on ti da taky papier a s tym budes chodit,taka tabulka a tam bude pisat a napise ti aj kolko jednotiek si budes pichat a tak...sestricka ti ukaze ako sa s tymi injekciami naraba,neboj...
ja som si cele tehu pichala injekcie a pokracovala som este 2tt po porode,proti zrazanlivosti krvy...
@ma77 a ty si si ake injekcie dala,ktoru kategoriu..ja som mala tu najvyssiu a pichalôa som si Gonal
@matelko1 aha..no aspon ste sa pozoznamovali..ja som tu od narodenia vyrastala pri babke, aj ked sme potom byvali v meste, stale som tu chodila..moje rovesnicky uz maju dve, tri deti :grinning: skolakov..ale oni sa vydavali velmi mlade..no a kym sa nam zadarilo, tri roky po svadbe som otehu..tak to bolo reci :grinning: neznasala som, ked sa kazdy vypytoval, ze kedy kedy kedy..a my sme vedeli, ze je problem..a fakt som nemala chut vysvetlovat, tak o mne rozpravali, ze som karieristka :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 aj my sme po svadbe po 4 rokoch mali deti...tiez sa kazdy pytal,ze kedy-kedy ale ja som ich mala v pazi....nehovorila som nikomu,ze nemozem otehot.ze chodime po vysetr.a potom do CAR....ano mrzelo ma to,ze kazdy mal deti,len my nie...ved aj roky som mala a cas leti tak rychlo,niesom uz najmladsia.....
a zajtra zase o rok strasia....ano zajtra mam narodky...
27. sep 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dobre poznam, o com hovoris..aleeee to je minulost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz sa tesime z pritomnosti a nasich deticiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a zajtra mas narodkyyyy..takzeeee...gratulacia az zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 vynikajuce, kludne napis ake mas inj a poviem ti co snimi :slight_smile:

@matelko1 az zajtra....

@sofia2008 ako sa mate? mohla by si aj nijake foto hodit :wink:
27. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 som ako pribita, uz som nasla :sweat_smile:
27. sep 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava aka bude noc,obaja maju plne nosy a neviem ci je to zo zubkov,alebo.....maxim bol uz hore....odsavala som sopliky obom.....
zajtra napisem....
dobru noc :pensive:
27. sep 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 tak ste dufam mali dobru noc :dizzy_face:
taaaak a k dnesnym narodeninam ti praje hlavne vela vela zdravia, lasky, malo starosti, ale o to viac radosti z deticiek a nech si stale stastna a usmievava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. sep 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
@sofia2008 dakujem.noc bola celkom v pohode,boli sme sice parkrat hore,ale dalo sa to zvladnut....
28. sep 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matelko1 idem varit - hubova polievka a cestoviny so syr.omackou, brokolicou a sparglou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 Ahojky tak v prvom rade všetko naj k narodkam nech si štastna a milovana a nech ti detičky a manžel robia len a len radost :slight_smile: ano dala som si tie najdrahšie injekcie a mam doma Gonal 450 a Fostymon HP však som aj zacvakala :grinning: :grinning: :grinning: a budeme mat asi aj ICSI včera sa sice dr.nevyjadril ale mame odporučanie od Hrivnaka IVF metodou ICSI kedže mm ma zly spg :angry: :angry: :angry: akurat som rozmyšlala že skusim jedno IVf a ked sa nedajbože nepodari tak dalej už nepôjdem tiež mam vek a mam aspon 1dieta ved nebudem prva ani posledna čo ma 1dieta ale aspon si nebudem v 40tke vyčitat že som neurobila nič pre to aby som mala ešte jedno dietatko :cry:
28. sep 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena jej si zlata dakujem tak ked si začnem pichat tak sa ozvem ked mi sestrička nevysvetli teraz čakam na menzes a tak :wink: asi začnem
28. sep 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 ahoj tak počkaj ked ti mala podrastie a sa ta budu vypytovat kedy bude 2dieta mna sa to pytaju vždy ved dcera bude mat 14 tak každy že už by mohlo byt ale nikto nevie že aky je problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok