Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
28. sep 2011

@ma77 ved to..mna uz sa pytaju, kedy bude druhe 😝 ...ale ja vzdy poviem, ze my chceme len jedno..co je vlastne aj pravda 🙂

sofia2008
28. sep 2011

@ma77 ale podari sa, neboj 🙂 ved v mojom okolu je vela zien, co maju vyse 40rokov a su tehu 🙂

ma77
28. sep 2011

@sofia2008 to važne chceš ostat pri jednom dietatku? 😉 ale to preto hovoriš že maš ešte male dieta však počkaj ked vyrastie ako zatužiš po druhom aj ja som zo začiatku hned nechcela mala som komplikovany pôrod cisarskym rezom chcela som oddychnut trošku a stale sa niečo riešilo ine stavali sme dom tak potom potom a nakoniec ked som chcela tak to nešlo a tak sa trapim už 5rok a lutujem že som nechcela skôr ☹ ☹ ☹

matelko1
28. sep 2011

@ma77 dakujem za blahozelanie....ale pevne verim,ze to vyjde a bude aj druhe dieta.....

sofia2008
28. sep 2011

@ma77 asi ano 🙂 no ved uvidime, co buducnost prinesie 😀

sofia2008
29. sep 2011

pekny den vsetkym 😎

matelko1
29. sep 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
tak vcerra som si len pohar vinka dala,od mm som dostala zlaty privesok k narodkam...potesil ma.... 🙂
a v nedelu oslavujeme,mamka nas pozvala na obed.

sofia2008
29. sep 2011

@matelko1 dobreho mm mas 🙂 ja mam rada prekvapka, len moj mm mi nikdy nechce nic sam kupit, tak si stale vyberam sama 😀 u nas strasne fuka, joj uz treti den sedime doma 😠 neda ist v takom vetrisku 😠

matelko1
29. sep 2011

@sofia2008 veru ten moj ma vie stale prekvapit,ten mi aj na oblecko vie kupit....no zlaty je...
u nas vcera fukalo,dnes vyzera,ze bude teplo......
idem varit,svokra mi s nicim nepomoze.....od vcera su tu svokrovci....
tak sa majte,ja ste nakuknem v priebehu dna....

maarcy
29. sep 2011

@ma77 Herman nikdy nehovori dva kroky dopredu...vzdy ti povie len nasledujuci krok....recept na injekcie vypise skor ale ked nane pride cas tak vsetko povie - davkovanie, ako pichat, predoperacne....aspon ja som mala s nim taku skusenost

sofia2008
29. sep 2011

@matelko1 tak to je zlatusik 🙂 ta co ta svokra si oddychnut prisla k vam 😀 tak pevne nervy 🙂

matelko1
29. sep 2011

@sofia2008 hej oddychnut si prisla,ale uz som ejj dala robotu aspon nech mi pozasiva veci.maxim ma oblub.macika,bez ktoreho nevie zaspat a paral sa mu,potom alex ma zase vankusik taky co bez neho zaspat nevie,tiez sa paral,
obed uz mam navareny,perkelt,este cestoviny dam uvarit a hotovo.chlapci spia....

sofia2008
29. sep 2011

@matelko1 🙂 mnaaam perkelt 😝 ja idem malovat susiat na pradlo, tak sa chystam psom budy a koterec..do nedele to chcem mat hotove 🙂 emmka zaspava a mm je doma, tak sa bude starat 🙂 k nam ma prist svokor na chvilku a poobede idem s malou ku kamoske..konecne medzi ludiii 😀

lilli202
29. sep 2011

@maarcy ahoj.aj u nas má manzel zly spermiogram dost zly..vy ste kolko tam chodili ku dr hermanovy..my teraz zaciname ked my pridu krámi vtedy mám ist..a kolko vas to stálo...napis vsetko..dakujem

deni73
29. sep 2011

Ahojte. Po potvrdení hcg z krvi ako často ste dali merať hcg u svojho gynekológa? Lebo u Hermana sa mám hlásiť až o 10 dní, dovtedy sa zbláznim, či je všetko ok.... 😉

ma77
29. sep 2011

@maarcy Jaj to som si všimla že je malo zhovorčivy a ja zvedava baba 😀 😀 😀 chcem všetko vediet hned 😀 😀 😀

ma77
29. sep 2011

@matelko1 Tak ty maš akeho zlateho manžela že ti vie urobit prekvapko a kupi ti niečo bez toho aby si si vybrala 😉 😉 😉 u na to už 15rokov tak funguje ako u sofia 2008 že vždy si musim vybrat a tak mi kupi 😀 😀 😀 inač včera sme mali na tvoje narodky 15 vyročie svadby som zvedava čo dostanem som povedala že si nevyberiem ani keby čo bolo nech sa trapi 😀 😀 😀 aspon raz a le až zajtra sa vrati je v Italii pracovne tak potom poviem 😀 😀 😀

matelko1
30. sep 2011

ahojte.
@ma77 mna vzdy prekvapi moj mm.ak chodil na sluzobky,tak vzdy mi nieco doniesol....a nie hocico,ale vzdy znackove oblecenie mi kupil.no zlaty chlapec... 🙂 vie aku velkost,vzdy sa trafil......takze 15 vyrocie svadby....no som zvedava cim ta prekvapi...
@deni73 uz u svojho gynekologa mi nikdy nehovoril ake vysoke je hcg....

sofia2008
30. sep 2011

@matelko1 ahoj..no mame za sebou hrozny den, reakcia po ockovani s podozrenim na epilepsiu..mala nam vcera pi jedeni zacala prevracat ocka ako keby upadala do bezvedomia..dnes sme boli na neurologii na eeg, utz mozgu, nastastie vsetko ok, zatial, kontrola o mesiac--zaver - vakcina zaposobila na nervovy system a mozog..nikdy viac uz nedam Emmku ockovat, vydiskutovala som si to aj s dr., nijaka MMR vakcina, nic!!! sama dr. uznala, ze uz nemame davat ockovat..zatial sa epilepsia nepotrvdila, ale este nie je vsetko vyhrate..dakujem pekne za reci typu, ze moze dostat epilepsiu po ockovani, ved to je jeden z neziaducich ucinkov..

sfera
30. sep 2011

Ahojte, boli sme na pohovore u Hermana, tak nás poslal na genetiku a mňa na endokrinológiu. A teraz mám taký problém, na tu genetiku si máme pozisťovať ochorenia v rodine, lenže ja sa s rodinou z otcovej strany vôbec nestretávam, neviete náhodou aké ochorenia majú namysli, či len tie vrodené, alebo aj nejaké ako IM, rakovina a tak...díky za odpovede

matelko1
1. okt 2011

ahojte.pekny vecer
@sofia2008 co to citam,pre pana jana....to nemyslis vazne,ze taka reakcia moze byt....dnes ako emka....

matelko1
1. okt 2011

@sfera a to sa vobec nestretavas s ocovou stranou?pytaju sa na vsetky ochorenia....bolo by dobre keby si vedela...

sofia2008
2. okt 2011

@matelko1 ahoj..no vcera ockami prevracala pri papani, dnes este nie..prezili sme hrozne chvile, teraz sme uz troska kludnejsi..uvidime, co bude..najviac ma dojal dr. na pohotovosti, kde sme sli vecer, lebo sme sa bali, ze co jej je..a on, ze co s takymi hlupostami chodime na pohotovost, ze aj on vie skulit ocami..ja som normlane onemela..to povedal doslova..a dalej, ze vakcina proste posobi na mozog a nervovu sustavu a ze nema mozgove krce zatial, tak nemame stresovat..ako nemam slov 😔

matelko1
3. okt 2011

dobre ranko.
@sofia2008 tak vidis aky maju aspon niektori lekari pristup......a nestresuj......im sa lahko povie,ze.....
vcera sme oslavovali narodky,mamka nam upiekla tortu,vyprazane morcacie rezne boli,ona ich vypraza bez oleja,zemiakova kasa zapecena v rure,kuracia polievka a mrkvova torta,no mnam......
poobede sme boli s chlapcami von-vyvencit ich 😀 a domov.....noc bola dobra,obaja sa zobudili o 2:30 a spali dalej do rana do 7-mej.....

sofia2008
3. okt 2011

@matelko1 mnam rezne 😝 ja som si vcera vecer dala zemiakove placky a celu noc sa mi zle spalo 😠 fajne pocasie je, nech to dlho vydrziiiiiii 😎 emmka sa presne vtedy tiez zobudila, rozpravala sa s babikou asin 20min 😀 ockami vcera prekrutila pri papani 1x poobede a 1x vecer, dnes rano napr 5x po sebe...dufam, ze to nejako vymizne...robi to len pri papani...inac vobec... 🙂 idem robit palacinky, poobede pojdeme do lesa..ako vzdy 🙂

matelko1
3. okt 2011

@sofia2008 no placky na vecer su tazke,ja take vecer nemozem,tiez by som nespala,alebo si si mala dat pohar piva,trosku by ti prerobilo.
aj my mame rezne morcacie,mamka mi pribalila vcera a kuraciu polievku.....len zemiaky ocistim a urobim kasu....poobede pojdeme von aj my....na dvor este nemozme,mame tu lesenie,ktore treba vratit,len mm musi auto velke zohnat.

matelko1
3. okt 2011

@sofia2008 a dufam,ze to emke vymizne,ked je to len pri papani,tak hadam nic vazne to enbude....

sofia2008
3. okt 2011

@matelko1 ja tiez dufam, ze to zmizne 🙂
dala som si vecer pancreolan, ale nejako nepomohlo 😀 tiez mame kuraciu polievku..Emmka zaspava, tak pojdem piect 🙂

matelko1
3. okt 2011

@sofia2008 a co dobreho ides piect.....aha tie palacinky,dobre.....
ja pojdem dat chlapcov o chvilku spat........

maarcy
3. okt 2011

@lilli202 manzel ma malo dobrych spermii tak my sme mali metodu ICSI...stalo nas to 400 Eur ...predlzena kultivacia na 5 dni 160 Eur....zmrazenie zvysnych embryok 160 Eur....lieky cca 300 Eur...vstupny poplatok k Hermanovi 50 Eur....USG 2x 10 Eur (lebo mam Doveru poistovnu)...manzelove spermiogrami 3x 30 Eur - u uroandrologa....radsej si to nechcem ani spocitat, ale stalo to za to...len nech sa ukaze aj srdiecko na USG a budem stastna 🙂

my sme zacali ten vstupny mesacny ceremonial vo februari...v marci nam povedal, ako na tom sme...po dlhom cakani na manzelove vysledky v maji sme sa rozhodli ist na IVF...podala som ziadost do poistovne, cakala som 5 tyzdnov na schvalenie...potom sa caka na kramy aby sa dala prva injekcia, potom sa zase caka na krvacanie a zacina sa s dalsimi injekciami.....ja som ich brala 13 dni a ide sa na vyber vajicok, hned sa spoja s manzelovymi...na druhy den volas, kolko sa im podarilo spojit....na 5ty den ides na vlozenie embryjka- vobec to neboli 😉 ....na 10ty den som si urobila test...na 12ty den som isla na krv.......drzim palce 🙂