• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@timmka nevadi, v podstate su dve, v srdciecku mam stale aj A.
25. okt 2011 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kukulik30 normalne si ma rozplakala :frowning2: , je mi to ozaj luto,a le mas to krasne napisane, si statocna
25. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 v KE v novej nemocnici na CPO je gynekologicka poohotovost, najskor tam....klasicku pohotovost neodporucam, je tam vela ludi vzdy a nemusis sa dostat na rad vcas, ale zavisi aj od ochoty koho toho....maj 2 eura drobne a ihlu+striekacku :slight_smile: budu ta mat rad radsej :slight_smile:
idem speakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 ja som mala lepidlo a uchytilo sa pekne
25. okt 2011 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte banbulky :grinning: :grinning: :grinning: zajtra ma caka odber huraaaaaaaaaaa :zipper_mouth: :dizzy_face: vcera po tom diphereline som mal taku reakciu som myslela ze mi brucho zhori a ze sa zoskrabem ale potom do rana to preslo :sunglasses: nalievam sa jak tur uz mi to leze hore krkom a inak pred odberom mam rano zjest dufaston ci nie???
25. okt 2011 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ixi k tomu duphastonu - asi by si nemala piť. Veď si môžeš dať na obed. Stavím sa, že pri prvom IVF si tých hormónov dostala o dosť viac :wink: . Držím palce
25. okt 2011 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak baby ja fakt s hermanom normalne kecam vsetko mi vysvetlil super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: by som vam dopriala pokecat s hredzakom dr zo splnu tak to je ina minuta ticha :wink:
25. okt 2011 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@bettypo hej hej dostala a le to co som mala dostat som nedostala....asi mas pravdu zjem az naobed ja si to uz nepamatam ako som to vtedy riesila....
25. okt 2011 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem sa pobylit na zajtra :sunglasses:
25. okt 2011 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixi drzim palce :slight_smile:
25. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte , ja sice nepatrim do vaseho centra, ale potrebovala by som radu, akonahle dostanem MS zacinam stimulovat a chcela by som sa spytat, ze o kolkej hodine ste si pichali gonal, lebo ja idem teraz na stredu a stvrtok na sluzobku a ak by sa mi zajtra spustili tak zacinam vo stvrtok s gonalom ale ak by stacilo ho pichat vecer, nemusela by som ho prenasat, aj tak neviem ci tam kde budeme ubytovani bude chladnicka a nerada by som ho zbytocne prevlakala , a asi kolko moze byt mimo chladnicku uskladneny, dakujem za radu
25. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dorotka_ ahoj ja som pichala vecer o 18 hlavne je aby si kazdy den pichala v rovnaky cas :dizzy_face:
25. okt 2011 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixidakujem, takze by som si nemusela brat so sebou gonal to by bolo super aby sa neprevlakal hore dole, lebo niekde som citala, ze sa picha rano, tak si ma potesila :slight_smile:
25. okt 2011 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dorotka_ nemas zaco a nech to vynde :dizzy_face:
25. okt 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja Vam tu babizne zelam vela mamiciek :slight_smile:
25. okt 2011 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixi super... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daj vediet, ako to cele dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranecko takze ja odchadzam do ke myslite na mna :wink:
26. okt 2011 o 06:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixi budem drzat silno palce......myslim na teba.... :slight_smile:
26. okt 2011 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabudla som vas pozdravit :wink:

dobre ranko prajem a pekny den...
26. okt 2011 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dorotka_ ja som si pichala vecer o 18-tej injekcie a raz som potrebovala ist na dedicne konanie a to som si musela pichnut o 2 hodky skor......
26. okt 2011 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixi nech to dopadne co najlepsie :slight_smile:
26. okt 2011 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gerena Dakujem za radu no ihly ešte mam nejake ale striekačky už nie tak mi požičaju dufam :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixi Daj vediet ako si dopadla nech viem čo ma v piatok čaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 ahoj, a ešte máš ísť aj na kontrolný ultrazvuk pred odberom?
26. okt 2011 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vivera ahoj :wink: nie nemam včera mi robil ultrazvuk :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. okt 2011 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kocky tak hlasim prichod bolo super mam 15 vajok zajtra budem o 14 hod volat. :sunglasses:
26. okt 2011 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@ixi strasne drzim palce.... velmi na teba mylsim... nech je to uz to prave, orechove... s tehu a vonavym batozkom... modlim sa za teba..... :slight_smile:
26. okt 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ixi super tak drzim palce nech sa ich co najviac oplodni...
26. okt 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ma77 ja idem v pondelok na utz, to budem 8 den stimulky. tak to pojdem už iba na odber? potrebujem si zariadit dovolenku a nenapadlo ma sa ho to opytat.
26. okt 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vivera vecsinou sa sa picha 10 dni tak asi este budes pichat :zipper_mouth: :confused:
26. okt 2011 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok