Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
28. okt 2011

@timmka ureu sme mali aj my....mm mal tiez zly spg,takze ivf+icsi nas neminulo.....teraz sa vytesujeme,mame krasnych chlapcov dvojky...uz su betari 🙂

timmka
28. okt 2011

@matelko1 joj, dufam ze aj budem raz mamkou, je to najkrajsi dar na svete 😵 😵 😵 , ale ked herman nam dal taku nadej, ze po vylieceni mame sancu na prirodzene otehotnenie, sam androlog nam povedal, ze nie je taky hrozny a ze sa podari prirodzene, asi dufali, ze ant. pomozu k zlepseniu spermiog. ale nestalo sa, zial sa este zhorsil, neviem ci to bol vplyv profertilu, ale davam len jemu za vinu a tak nam sa androlog odporucil tiez ivf-icsi, tak ideme do toho a verim ze sa podari a ze budeme na vianoce traja 😵

dicinka1
28. okt 2011

@timmka myslím,že za to može profertil..nám tiež nepomohol len poškodil..máme doma mikroskop tak som to odsledovala...najlepší bol PERMEN,ale už ho nevyrabaju..neviem prečo...po nom mal spermiogram ovela lepši..

matelko1
28. okt 2011

@timmka jasne,ze budes mama 🙂 musis verit tomu.ano je to najkrajsi dar 🙂 ....budem drzat palce.
nam sa to podarilo na prvykrat,ale potom som v 7tt potratila a hned som sla na ket a ten nam vysiel.ziadnu pauzu som si nedavala...

matelko1
28. okt 2011

@timmka aj moj mm bol u androloga v KE a nepredpisal mu ziadne lieky,len ze si ma kupit vitaminy vit E,koenzymQ10 a este neviem co....

timmka
28. okt 2011

@dicinka1 i ja si to myslim, zeby sa tak o dost zhorsil sam dr. nechapal 😒 , nemal ho az tak zly 😒 , ale verim tomu,ze sa nam podari cez ivf , trochu oklameme prirodu, ale budeme traja 😵

dicinka1
28. okt 2011

@timmka tak presne,netreba sa vzdavat..ak sa nepodarí prirodzene,treba bojovat dalej v IVF 😉 tie vitaminy čo matelko píše su fajn...vlastne to je aj v profertile..len tam musí byt aj niečo,čoo škodí na tie spermie..nejaka zložka...debili a ešte taku cenu si na to dali.. 😒

timmka
28. okt 2011

@matelko1 moj bol u hrivnaka, zlatucky dr. predpisal mu ant. po dobrati bol na vyter, vsetko bolo v poriadku, tak som sa mu kazala opytat na profertil, tak on mu na to, ze on to chlapom odporuca, upozornil nas, ze je to drahe, ze stoji to 130 a ze ma to brat min. 3 mesiaca, ktratsie nema vyznam, tak to bral a bol zaskoceny z vysledkoch o 3 mesiace 😒 , nic ine mu nedaval, ziadne vitaminy, teraz nam povedal, ze ked sa nam nepodari ivf, ze mu moze pomoct tak, ze mu da horm. liecbu, ale je to na dlhsiu dobu, ze ked nemame problem s ivf, ze to mame skusit, ze nie kazdy chce babo zo skumavky, my s tym problem nemame 😉

matelko1
28. okt 2011

@timmka aj moj bol u hrivnaka a aj na vyter,potom este kontrola,ale spg mal stale rovnaky...

timmka
28. okt 2011

@dicinka1 vsak toto , 130 eura zbytocne 😠 , ja som mu dala aby bral aj kyselinu listovu, tiez som citala, ze je dobra, ale uz ho nenahovorim na nic, povedal, ze ziadne vitaminy nebude uz brat

timmka
28. okt 2011

@matelko1 vies co, najhorie je na tom to, ze v car nam povedali, ze problem nie je vo mne ale v manzelovi, ze aj ked neovulujem, tak to sa do poriesit, ale hrivnak povedal, ze problem nevidi u manzela ,ale vo mne, ze neovulujem, tak som s placom isla ku gynek. a on mi dal clostilbegyt , ovulovala som a nic sa nepodarilo, tak potom sam andorlog povedal, ze problem je v manzelovi 😉 a bud z toho mudra

dicinka1
28. okt 2011

@timmka myslím,že problem je jednoznačne v spermiograme..nie v tvojej ovulke..ovulka sa da vyvolat aj tym clostylom...

sofia2008
28. okt 2011

@matelko1 ahoj..tak pekny vecer ste si urobili s mm 😎 akurat som doupratovala a cakam, kedy Emmus vstane, aby sme sa naobedovali a ideme von..ja si dam vinko dnes u kamosky, ma 30tku 🙂

timmka
28. okt 2011

@dicinka1 vsak aj aj asi to myslim lebo zaujimave je, ze podla grafuBT a hlienu ovulujem, HP v poriadku a dr . v car a moj mi povedali, ze neovulujem, tak ja tomu nechapem 😒 , ale toje uz jedno... hlavne aby vsetko dobre dopadlo a prisla uz konecne mrcha 😠

timmka
28. okt 2011

baby, este som zabudla opytat, ze keby som chcela marodku, tak to mam ist pytat od svojho gyn.? da mi bez nicoho?

kukulik30
28. okt 2011

ahojte..
@timmka ano pytaj svojho gyn, mne dal bez problemu, nejaku dg ti napise..ale to uz vie on, ako to urobit, ty mu len povedz, co a ako a myslim, ze ti vyjde v ustrety 😉

timmka
28. okt 2011

@kukulik30 no skusim ked zacnem stimulovat 😉 dakujem

ma77
28. okt 2011

ahojte 😉 tak sa hlasim po odbere bolo celkom fajn 😝 trošku dlho ale čo už 😲 😲 😲 tak vybrali mi 8oocytov a zajtra mam volat kolko oplodnili 🤐 🤐 🤐 a mali sme odporučanie od Hrivnaka IVF pomocou ICSI a dnes mi dr. povadal že nebuede asi robit kedže mm je v poriadku 😲 😲 😲 stal sa zazrak asi 😀 😀 😀 ale že to u nas vyzera dobre 😲 😲 😲 viac som sa nepytala bolo strašne vela ludi dnes

ixi
28. okt 2011

ahojte takze ET mame v pondelok o 12hod tesim sa 😎
@ma77 gratulujem 🙂

matelko1
28. okt 2011

@ma77 blahozelam...
@ixi budem drzat palce..

sofia2008
28. okt 2011

@ixi super 🙂

ma77
29. okt 2011

Ahojte tak mam oplodnenych 6vajok 😉 a v stredu idem na vklad tešim sa dala som si PK 😲 🙂

lilli202
29. okt 2011

@ma77 gratulujem nech aj vklad vynde drzim pelce

ma77
29. okt 2011

@lilli202 Dakujem musi musi vyjsť ine si nepripušťam 😉 😝

lilli202
29. okt 2011

@ma77 aha.neboj sa vynde to.od kedy ste chodili tam a kolko ste platili???aj my ideme teraz..napis postu ahoj

matelko1
29. okt 2011

@ma77 budem drzat palce.....musi to vyjst....
ahojte a pekny vecer.

sofia2008
30. okt 2011

@ma77 drzim silno palce 🙂
peknu nedelu 🙂

ixi
30. okt 2011

babulky dakujem 😵 chcela som sa spytat ked ste isli na vklad boli ste v pyzame ci normalne v civile ?

timmka
30. okt 2011

ahojte, no dnes som volala dr. lebo vcera vecer som dostala mrchu, kazal mi zavolat zajtra a na stredu ma objedna, tak je teraz neviem ci ma dobre pochopil, ale hovorila som mu, ze idem na ivf, minle u neho mi povedal, ze najneskor na 2DC ma musi vysetrit a teraz mi povie, ze na stredu, vsak to budem 4DC, to bude stacit a vraj to stihneme aj s vkladom do polovice novebra, ako to vlastne je???? bojim sa, ze si ma myli s niekym inym, ze budem musiet cakat cely cyklus, bo ma porazi 😠 , uz sestricka mi v pondelok kazala prist a zbytocne cesta do ke a teraz to..... 😠

ixi
30. okt 2011

@timmka neboj on vie co robi vsetko je tak ako ma byt 😵