Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
4. nov 2011

@timmka tak to ozaj ta riadne nastrasil....to by som sa aj ja bala.....ale keby si zle reagovala,tak to by bolo uz pri prvej injekcii....

sofia2008
4. nov 2011

@matelko1 fakt pomohlo 🙂 idem aj na dalsi tyzden..krize ma bolia a strieka mi to aj do praveho lytka..ideme domalovat komoru 🙂

matelko1
4. nov 2011

@sofia2008 a citis sa lepsie po masazi,ze....no mala by som aj ist....
takze malujete.k nam prisla svokra a doniesla zemlovku....

timmka
4. nov 2011

@zuztek ahoj, no ja som mala slabu stimulaciu, neviem od coho to zalezi, dal mi len polovicne davky a dnes na kontrole som krasne zareagovala, ze vraj som zareagovala az , az, strasne som sa bala lebo pri clostile som sa nemohla ani zohnut, strasne ma vajecniky boleli, citila som ich pri kazdom pohybe a teraz nejako nic.... tak som sa zlakla, mozno sa to bude stupnovat, ale neskor, som len 5 den co si picham, drzim palce a s tym IUI, pytala som sa aj ja, vsetko zalezi kde je problem, ked vydavas nejake protilatky a manzel je v poriadku, len v tebe je chyba, tak ti to sam odporuci, ale nam povedal, ze zbytocne,t ak neviem, uvidis..... on ti poradi 😉

timmka
4. nov 2011

@gerena tak to hej, suhlasim s tebou a este som sa ta chcela opytat, dnes si mam pichat cetrotide, mozem tiez do brucha? dakujem 😉

timmka
4. nov 2011

@matelko1 nastrasil ma a poriadne, vcera pri pichani som sa tak bala a hned som sa zacala pozorovat a hlavne namyslat, ale upokojili ste ma, ked som dobre zareagovala na prvu , druhu, tak potom je vsetko v poriadku 😉

matelko1
4. nov 2011

@timmka hlavne gerena ta upokojila...dobre to napisala......jasne,ze je vsetko ok 🙂 kedy to ides na kontrolu?....

timmka
4. nov 2011

@matelko1 v pondelok a v stredu na odber 😵 😵 😵 , tesim sa, len este nemam predoperacne vysetrenia, u na je ako na ukrajine, anasteziolog robi len v pondelok , streda a piatok, tak neviem ako to v pondelok stihnem

sofia2008
4. nov 2011

@matelko1 tak to urcite, ze lepsie..chcem teraz chodit kazdy tyzden aspon dva mesiace..aby to potom nemalo horsie nasledky..mnaaaaaam zemlovkaaaaaaaa 😝

ma77
4. nov 2011

@zuztek Dakujem však su 2 tak nech zabojuju 😉 inač dievčata mna strašne bolia prsia až ma palia a stale chodim čurať 😀 😀 😀 a spala by som v kuse 😝 😝 😝

bettypo
4. nov 2011

@ixi @ma77 držím palce
@timmka mne sa vidí, že Ti stačí interné predoperačné vyšetrenie. Ja som bola u internistu

ixi
4. nov 2011

caute kocky ako sa mate??? to cakanie je nekonecneeeeeee,ktory den po ET robit tehu test??? 🤐

matelko1
4. nov 2011

@ma77 drzim palce...
@ixi ja som netestovala,bala soms a vysledku,ze budem sklamana a predsa krv je istejsia....ty chces testovat,ano?...

matelko1
4. nov 2011

@sofia2008 ano zemlovka mnam,ale nie kazdy tyzden.....mam jej uz po krk....sice je pravda,ze som uz vyse mesiaca ju nejedla...

sofia2008
4. nov 2011

@matelko1 😀 😀 😀 😀

ixi
4. nov 2011

@matelko1 neviem strasne ma to laka ale sa aj bojim 🤐

matelko1
4. nov 2011

@ixi prave preto som ja,ale pri ket uz netestovala...pri et som testla a len jedna ciarka,krv pozitivna,ale hcg boli hranicne hodnoty,ktore pomaly stupali,ale v 7tt som potratila....

idem robit babovku,dostala som chut.....bude aspon na zajtra...

gerena
4. nov 2011

@timmka neviem ci nie je neskoro odpoved ale do bruch ato je striktne podkozna inj 🙂

timmka
5. nov 2011

@gerena no ja som si pichla do brucha, pod kozu, tak uvidime 😉

gerena
5. nov 2011

@timmka super 🙂

matelko1
5. nov 2011

ahojte.prajem peknu sobotu.
chlapci spia,...chcela by som poobede ist niekam,ale neviem ci sa mi to podari a ak ano,tak necham chlapco s mm...

ma77
5. nov 2011

@matelko1 Ahoj chod sa niekam odreagovat ved my to raz za čas potrebujeme a nech sa staraju ockovia 😲 😀 😀 😀

ixi
6. nov 2011

ahojte kocky tak dnes tu nik nebol??? 😕 ja poctivo cakam na piatok uz sa nemozem dockat 🤐

matelko1
6. nov 2011

ahojte.
veru dnes tu bolo akosi prazdno....
@ixi ako?....

ixi
6. nov 2011

@matelko1 ahoj moja ale hrozne je to cakanie....ved vies....chcem ist uz na krv testovat nebudem som sa rozhodla....a ty sa mas ako??? chlapci??? 😵

sofia2008
7. nov 2011

ahojte 🙂
@matelko1 cauko..boli sme dnes na neuorologii na kontrole kvoli tomu ockovaniu, nastanie vsetko ok 🙂 emmka si fajne poplakala a uz dve hodiny spi chudatko 😒
@ixi neboj, rychlo to zbehne.. 😵

timmka
7. nov 2011

ahojte baby, som nestastna, dnes na kontroloe dr. povedal, ze mam neviem skratku ale hyper, bud prestanem a zacneme o cca 2-3 mes. alebo mi predpise lieky dipherelin a v piatok odber, ale vklad este neviem.... aj som s tym suhlasila, ale dnes som isal ku svojeme dr. a on mi robil aj ultr. a povedal, ze mam okamzite prestat s inj. lebo vraj mam vajecnik velky uz 7cm, ze moze prasknut, ze su tam vela malych, ze v dutine brusnej mam uz vodu, ze tu ide o zivot, tak ja teraz neviem, ci mam pocuvat hermana alebo svojho dr., je mi az do placu, na jednej strane chcem dat do toho vsetko, ale bojim sa ☹ ☹ ☹
,

matelko1
7. nov 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 super,ze je vsetko ok....aj mne chlapci spia....uz ich len raz denne davam spat.....maxim potiahne aj 2,5-3hodky,ale alex maximal.1,5hod.
@ixi tak to ti verim,...takze testovat nebudes,dobre si sa rozhodla.drzim palce a cakame dobre spravy... 🙂
@timmka no a k hermanovi kedy ides na utz...co ti povedal,ze mas nadalej si pichat,alebo.....skus sa s nim porozpravat,zavolaj mu.....

timmka
7. nov 2011

@matelko1 no skusim ale poobede, dnes som bola u neho a videl v akom som stave, ale ja mu chcem doverovat, kazal mi pichat nadalej do utorka a v stredu len 75 ml, v piatok rano na odber, uz k nemu na ultr. neidem

matelko1
7. nov 2011

@timmka tak doveruj hermanovi...a co si sa zle citila,ze si sla k svojmu gynekolog?....