Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
9. nov 2011

@ma77 idem kus von mam vychadzku doma nuda.... 😵 pa okolko 4 prid na FB 😎

vivera
9. nov 2011

@ixi
@ma77 ahojte ja idem v piatok na ET, mám sa potom nejak obmedzovať? Ako dlho budem v centre? Nie som z KE, neublíži, že budem dve hod cestovať domov? Vy ste na PN? Dali ste si vložiť dve embrijká však? Ja sa neviem rozhodnúť.

matelko1
9. nov 2011

@vivera nemusis sa obmedzovat...zalezi aku mas pracu atd...samozrejme tazke nedvihat......ja som na pn nebola,aspon som na to nemyslela...vlozili mi 2embryjka...v centre budes,zalezi kedy mas vklad...na izbe som si polezala asi 20min,potom som sla za dokim a domov.cesta domov asi hodinka....takze vobec nevadi cestovanie....

ixi
9. nov 2011

@vivera ahoj moja ja som na PN ale koli praci ,obmedzovat sa nemusis , prides do centra pojdes ku dokimu urobka ultrazvuk potom sa pojdes pripravit na izbu pride po teba sestricka doki vlozi babulky,pol hodku polezis na koze potom pride za tebou sestricka pojdes na izbu tam si mozes polezat kolko chces a tak pojdes za dokim da ti papiere ...ja som tiez cestovala....neboj hlavne klud vsetko dobre dopadne 😎
a inak ano ja som si dala 2 babulky som sice mlada ale ja by som sa dvojcatam potesila 😎 a 2 je vzdy viac ako 1 😉

ma77
9. nov 2011

@vivera Ahoj aj ja som si dala vložit 2embrija 😉 😲 aj ked netužim po dvojičkach ale že vraj je väčšia šanca že sa aspon 1 uchyti 😝 budeš tam asi 2hodiny a cesta nevadi 😝

ixi
10. nov 2011

ahojte kocky 😵

timmka
10. nov 2011

@ixi ahoj, uz len dnes a zajta to budem mat za sebou 😵 😉

timmka
10. nov 2011

baby opiste mi aj odber, ked pridem rano tak hned idem pod narkozu? ci prv ultr. alebo ako???dakujem

vivera
10. nov 2011

ahojte ďakujem za opovede, doki mi bude asi odporúčať jedno však? Už sa teším na zajtra 🙂

matelko1
10. nov 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@timmka prides tam,najprv ti urobi doki utz a posle ta na izbu,tam sa pripravis,prezlecies do nocnej koseli a budes cakat kym ta zavolaju,lahnes si na kozu,daju ti narkozu,potom ta preberu,zavedu do izby a tam zavisi od teba ako dlho budes oddychovat.potom sa oblecies,pojdes za dokim,potom o 12-tej si pojdes pre vysledky,povie kolko jajok ti vybral a na druhy den budes volat kolko sa ich oplodnilo....

timmka
10. nov 2011

@matelko1 dakujem 😉

vivera
10. nov 2011

@timmka
mne pred odberom utz nerobil, sestrička ma rovno zaviedla na izbu a o 10min som už bola na koze

ma77
10. nov 2011

@ixi ahoj zajtra sa tešim na pozitivny vysledok 🙂 🙂 🙂 🙂

timmka
10. nov 2011

@vivera aha, no uvidime 😉

dicinka1
10. nov 2011

ahojte baby..boli ste už niektora na KET?

baletacka
10. nov 2011

@dicinka ahoj dicinka,ja ešte len teraz idem v utorok, pamätáš sa na mňa, boli sme približne v rovnakom čase na ET, ale ja som bola trošku skôr, aj sme si písali cez skype

bettypo
10. nov 2011

@ixi tipujem správne že si testovala?

ixi
10. nov 2011

ahojte babusky netestujem cakam radsej na krv... 🤐

bettypo
10. nov 2011

@ixi OK, držím palce 🤐

dicinka1
10. nov 2011

@baletacka no pamatam si ta..samozrejme..meno mi bolo strašne zname..som si ta nevedela zaradit..ideš na KET?DAVAš SI AJ LEPIDIELKO?kolko ešte mate mrazačikov?

dicinka1
10. nov 2011

@ixi juj,paaani,ty si ale trpezlivá... 😉

ixi
10. nov 2011

@dicinka1 uz som mala v zivote tolko krat jednu ciarku na teste ze uz to nechcem ani len ....

dicinka1
10. nov 2011

@ixi to ti verím..snád to prinesie štastie..a uvidíš už len // ...silnejuce... 😵 tfuj!tfuj!tfuj!!!!! 😵

ixi
10. nov 2011

kocky ked ste boli na krv kedy ste potom volali o vysledok???

ma77
10. nov 2011

@ixi mne kazal rano do 9 prist a o 14 volat vysledok tebe nehovoril? 😀 😝 😉

lilli202
10. nov 2011

@ixi budem na teba zajtra mysliet velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..teraz to vynde neboj sa....napis hned ako si sa dozvedelaaaaaa

ixi
10. nov 2011

@ma77 nie nehovoril...asi zabudol....
@lilli202 dam vediet...

timmka
10. nov 2011

baby co zobrat na odber, myslim hygienicke potreby... dakujem 😉

matelko1
10. nov 2011

@ixi ja som bola v centre na krv,poobede o 14-tej bol vysledok...a drzim palce....
@timmka zober si aj vlozky,mozes trosku spinit....

gerena
10. nov 2011

@ma77 @ixi silno drzim palce 🙂 aj na nohach.... 😉