• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
@timmka prepac, aj tebe :slight_smile:
10. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla, dnes som brala 2x 2 duphaston a vecer mam zobratz cipky, zajtra uz duphaston asi nebrat? naco sa potom berie? ten duphaston?
10. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka mám ešte troch mrazáčikov, neviem koľko si dám, doktor nič nevravel, že to mi povie až keď prídem, a lepidlo sa teraz tiež dáva, vtedy na ET som si dávala, teraz ešte neviem a ty kedy ideš na KET? Ja to chcem stihnúť ešte pred tým než nastúpim do práce, vo februári mi končí rodičovský.
10. nov 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka ty mas zajtra vklad?....
10. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka ja som lepidlo mala aj pri ket....
10. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka moja,ja už som na jeden KET bola tuším v aprili..vtedy som mala aj lepidlo...chystala som sa zase v septembri,ale nevyšli korunky a asi do konca roka ani nebudu... :frowning2: mám ešte 4 mrazáčiky....neviem či je možne,aby mi dal 4 naraz..Viem,že sa davaju najviac 3 embryjka..tak neviem..ked pojdem nabuduce na KET,tak bez lepidla :unamused: ,no keby som mala korunky,tak si dam aj to lepidielko,samozrejme.. :grinning: mne konči rodičak až v máji,mám ešte ako tak čas..Skúšame aj prirodzene,no pochybujem,že sa zadarí :wink: :grinning:
10. nov 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka dnes ides na ten odber, vsak? drzim palce, daj vediet, ako si dopadla :slight_smile:
11. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prepáčte, že Vás tu otravujem, ale nemá niektorá z Vás zvyšný gonal...dík
11. nov 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny dnik :slight_smile: tak dnes cakame len dobre spravy na nasom fore :slight_smile:
11. nov 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vám to všetkým...
11. nov 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka Ahoj, duphaston sa berie na udržanie tehotenstva. Budeš brať až do potvrdenia tehotenstva, keď sa potvrdí z krvi, budeš brať cca do 20. tt, ak sa nepotvrdí tehu, vysadí sa.
11. nov 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby a kolko stoji Ket, my mame tiez este mrazacikov, sice netusim kolko, ale tak na jar by sme asi skusili, i ked sa velmi bojim, ale chcem ist cim skor, nech tam nie su dlho :confounded:
+ lepidlo, to stoji 120€, ak si dobre pamatam, nie?
11. nov 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den....
11. nov 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi tak ako si tehu?pevne verime,ze ano....cakame na spravy...
11. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky krv odovzdana mam volat o 14.00-bojim bojim :frowning2:
11. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi nepochybujem ixi, ze to tentokrat vyslo!!!
11. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ahoj moja ako sa mas??? zvladas to dajak??? hej lepidlo stoji 120 e ale ket ja neviem este som u hermana nebola....
11. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 uvidime mam strach ved ma poznas a tiez som uz toho zazila jediny priznak je ze namam krami ani nespinim :zipper_mouth:
11. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 a ked si predstavim kolko casu som stratila v splne...
11. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ixi ale hej zvladam, co ine mi ostava, no nie? ale uz teraz viem, ze tehotenstvo dalsie, ak bude vobec budem strasne zle znasat a prezivat :confounded: :pensive:
drzim palce velmi velmi...teraz by to uz mohlo vyjst a super , ze to nestastne spinenie nie je :wink:
11. nov 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 moja zlata mas to tazke...a co sa vlastne stalo?ak sa mozem spytat ja to nechapem ved samka uz mate a tehu si mala ok ne?
11. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi neboj sa....urcite ti to vyslo v novom centre....
@kukulik30 teraz nedavno bola znama na ket a platila okolo 400€....
11. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto cakanie neznasam....strasne.... :zipper_mouth:
11. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ja tiez nechapem, pricina vraj bola upchatie pupocnika, tromboza..ale mne sa to nejak nezda, kedze 2 dni predtym som bola na prietoky....podla mna uz vtedy by mali zistit, ze cosi nie je v poriadku..no ale to uz nezistim, prietoky podla dr boli dobre, tak aj neviem....
na hemato som bola a tie vysledky neboli az take zle, zeby sa toto stalo...ale pri dalsom tehotenstve uz 2 mesiace vopred a potom aj cele tehu budem preventivne pichat heparin na riedenie krvi...
ja tomu nerozumiem...
tehotenstvo so Samkom bolo bezproblemove a teraz toto :pensive: a to mali byt dvojicky a pozri nemam ani jedno z nich

@matelko1 fuha, tak to je dost, ale tak chceme ist, a dufam, ze nam to vyjde...
11. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 no je to dost,ale uz ja s lepidlom je ta cena.....ja som si pichala cele,ale cele tehu injekcie na riedenie krvi clexane a potom som presla na fragmin.....ani ja nechapem,kedze si bola predtym na utz a vsetko bolo ok....to uz nezistis,ale este teraz mam zimomriavky na tele.....
11. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 moja zlata ja mam tiez cosi s krvou takze v pripade tehu tam mam ist.... :zipper_mouth: ja to nespravodlive ale cas sa neda vratit prajem ti vela vela sily moja zlata
11. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 aha, tak potom ok, ja som myslela, ze bez lepidla... :wink:

no veru, mne az zle pride, len to pisem a nehovoriac o tom, co nasledovalo v porodke u nas :frowning2:
11. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 je to dost v splne stal Ket myslim 90 eur bez lepidla ale bol vies naco ked nic z toho....
11. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keby stal aj 1000 stoji to zato :dizzy_face:
11. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 no ja ked som bola na ket v 2009,tak som platila aj s lepidlom okolo 300€,ale ceny sli hore...
tak to ti verim,ze ti je zle ked si pomyslis co nasledovalo potom.....boze tak to ani najvacsiemu nepriatelovi neprajem...

@ixi ano len tolko?...
11. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok