Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
15. nov 2011

idem sa vystriet,chlapci spia tak aspon trosku si oddychnem a potom ich pojdem vyvencit.....
tak zatial pa a potom este nahliadnem....

lienka2
15. nov 2011

@zuztek skus dr. wagnerovu v novej nemocnici 🙂

timmka
15. nov 2011

@matelko1 ja viem , co ma byt to bude.... ale verim, ze to vyjde, zajtra dam vediet 😉

ma77
15. nov 2011

@timmka Hej davala som aj lepidlo aj PK všetko čo zvyšuje uspešnost aj tak nič z toho ☹ ☹ ☹
@matelko1 volala som ale nedovolala som sa raz mal vypnuty telefon a v kuse obsadene skusim zajtra tak na KEt by som šla hned a to môžem ten mesiac ? neviem či stiham mrcha sa prave rozbieha 😠 😠 😠 neviem prečo nepôjdem na 2IVF teraz to tak citim možno o pol roka budem hovorit inač a nechcem už preživat to čo teraz ☹ ☹ ☹ a jedno dieta už mam tak aspon to 🙂

matelko1
15. nov 2011

@timmka no som zvedava,drzim palce.
@ma77 no tak zavolaj potom hermimu,lebo ked chces ist na ket a ako dostanes mrchu,tak sa zacinaju brat myslim lieky,ale uz presne si nepamatam...veru mozno teraz to takto citis,ved uvidis.....a mozno bude aj 2ivf na bud.rok.ale ak mas este nejake pokusy,ja viem stoji to prachy,tak to treba vyuzit,mas to hradene aspon cast z poistovne....

ma77
15. nov 2011

@matelko1 Hej poistovna hradi do 39 rokov tak mam ešte 3roky 😀 😀 😀
@timmka držim palce na zajtra a ozvi sa 😉

matelko1
15. nov 2011

@ma77 ano ja viem,ze do 39-ky,ale cim vyssi vek,tak tím uz mensia šanca.....
chlapci mi uz spia,dnes boli ako z divych vajec....len som kricala....

gerena
15. nov 2011

@matelko1 to bude vzduchom, aj mne dnes statocne sibe 😅

baletacka
15. nov 2011

ahojte, tak ja som bola dnes na KET, vložili mi dve embrijka, lepidlo som si dávala, takže uvidíme,

zuztek
15. nov 2011

@timmka @baletacka drzim palce 🙂
@lienka2 wagnerova je dobra? rozmyslala som nad nou... piatky robi aj na furci, to by mi vyhovovalo...

lienka2
15. nov 2011

@zuztek zoparkrat som u nej bola ked ma herman poslal.. bola som aj na furci aj v novej nemonici na usg.. jasom bola spokojna..

zuztek
15. nov 2011

@lienka2 super, tak v piatok sa tam pojdem objednat, dakujem za radu 🙂

inak mam otazku, zistenie priechodnosti vajickovodov, to znamena len prefuk, alebo aj laparka? ci to sa robi aj spolu?

ixi
16. nov 2011

@ma77 sak ja viem ze pojdes na Ket urcite to vynde myslim na teba....
@baletacka drzim palce nech je to raz dva pozitivne 😵

caute koceny 😵 😵 😵

sofia2008
16. nov 2011

@baletacka drzim palce 😵
ahojte..pekny den 😵

matelko1
16. nov 2011

ahojte.
@baletacka drzim palce 🙂
@timmka tak ako si dopadla.bol vklad?....

matelko1
16. nov 2011

@zuztek na zistenie priechodnosti vajickovodov sa robi laparka,urobia prefuk ana zaklade toho posudia ci su priechodne,alebo ci tam niesu nejake zrasty....

sofia2008
16. nov 2011

@timmka tak ako dnes?

ma77
16. nov 2011

Ahojte tak som dnes volala a mam mraziačikov neviem kolko ale mam včera som dostala menzes inač fajn bolestivy po tej stimulke ☹ ☹ ☹ ☹ tak mam nasadit estrimax a 25 mam prist tak dufam že stiham do vianoc 😉 davam si poslednu šancu 😲 😲 😲 😝

linka
16. nov 2011

ahojte
@matelko1 volala som dnes do poistovne priamo na generalne riaditelstvo,ta pani bola strasne mila,ze to mame schvalene,ale ze caka na jeden podpis,ze jej mam volat o tyzden,tak dufam,ze to poslu do konca novembra...nevies alebo nevie niekto ked mam kratky protokol,mrchu mam mat 6.12. mala by som zacat so stimulkou,ci sa to stihne do vianoc? 😉

sofia2008
16. nov 2011

@ma77 to je super, ze mas mrazacikov...jasne, ze stihas 😵

ma77
16. nov 2011

@ixi Však si myslim že mysliš na mna 😀 😀 😀 😀

ma77
16. nov 2011

@sofia2008 Jaj super a to hned ked pôjdem k nemu toho 25 tak mi povie kedy vklad ? či ešte budem brat lieky? 😉

sofia2008
16. nov 2011

@ma77 bude ti robit utz, aby zistil, aka je vyska sliznice, podla nej ti povie, kedy bude vklad 🙂 lieky budes brat stale, aj po vklade..velmi drzim palce 🙂

ma77
16. nov 2011

@sofia2008 Dakujem ved to je moja posledna nadej 😲 😲 😲

timmka
16. nov 2011

ahojte , az teraz som sa dostala pred pc, tak dr. prvy krat v zivote nebol rozhodnuty, ci mi urobit ten vklad alebo nie, cakal ze bude horsie, ale tekutinu v bruchu nemam len vajecniky 2x zvacsene a vraj sa este zvacsia, upozornil ma na vsetky problemy co mozem mat, tak som sa rozhodla, ze do toho idem, vytrpim....
pre babatko urobim vsetko 😉 , tak mam chrustika v brusku
pytala som sa , ze aka je sanca ked pojdem teraz a ked az na druhy cyklus, tak povedal, ze bolo by teraz uspesnejsie, vraj teoreticky baby pri ohss otehotneli , ale mali komplikacie
vraj som stale nejako okolo toho najhorsieho preliezla 😀 , ze som utla, ale velmi silna 😉
tak od dnes sme traja a ako sa to bude teraz vyvijat nikto nevie 😉 ani sam dr.

timmka
16. nov 2011

@linka ahoj, ked mas kratky protokol , tak by si mala sithnut, ja som zacala stimulovat uz hned na druhy den a stimulovala som 10 dni, 1 den pauza da ti pregnyl a na 12 odber, kultivacia je cca 5 dni, tak si to treba vyratat, ale vychadza mi, ze vklad by si mala mat 23.12 😒 , mozno ti ho urobi, uvidis, musis mu zavolat, lebo aj ked budes ma schvalenu ziadost uz skor, aj tak nemozes stimulovat bez mrchy 😉

dicinka1
16. nov 2011

@timmka ahoj ,tiež som mala OHSS....a otehotnea som 🙂 vaječniky som mala zvečšene ešte peknych par mesiacov..

linka
16. nov 2011

@timmka ahoj a kultivacia je aj 3 dni nie? len neviem pri akom protokole,lebo mne sa zda,ze som niekde citala,ze zalezi od protokolu,ze ked je kratky,tak 3 dni a ked dlhy tak 5 dni,neviem,nie som si ista 😒

timmka
16. nov 2011

@dicinka1 a ako si to zvladala?kedy sa zacal prejavovat? bola si aj v nemocnici? strasne sa toho bojim

timmka
16. nov 2011

@linka no neviem, to ti neporadim, ja som mala kratky a mala som 5 dni, vraj cim dlhsie, tam lepsie, ale co je na tom pravda neviem,.... mozno ti da len 3 dni ked to vychadza cez sviatky, uvidis, ja by som skusila zavolat dr. a budes vediet na com si 😉