Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
22. nov 2011

@ma77 mamicka ty si dobra to si este pockam 😵 😵 😵 tesim sa na usg neviem sa dockat 😵

ma77
22. nov 2011

@ixi no dobre tak buduca mamička 😉 kedy ideš ?

ixi
22. nov 2011

kazal mi az za mesiac dovtedy sa zblaznim.... 😀

timmka
22. nov 2011

@linka nic sa neboj, nic tam nebude a zacnes hned stimulovat 😉

linka
22. nov 2011

@timmka si zlata,bodaj by si mala pravdu 😉

sofia2008
23. nov 2011

pekny den 😎

timmka
23. nov 2011

@sofia2008 ahoj, aj tebe

timmka
23. nov 2011

@linka ja sa nikdy nemylim 😀

matelko1
23. nov 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@timmka tak ako sa citis....
nestiham ani an net,chlapci su velmi akcny,chodime doobeda a aj poobede von.....musime,chlapcov musim vybehat aby dobre spali....

linka
23. nov 2011

ahojte 🙂
@timmka volala som dr.Hermanovi a spytala sa ho ci mi nevie povedat ci to stihneme do vianoc a on ze podla toho aky mam protokol a ze tazko povedat,ze mam zavolat jak dostanem mrchu,presne ako si povedala 😉 takze teraz som z toho taka nijaka 😒

ixi
23. nov 2011

ahojte kocky posielam vam trocha tehu vyrusovTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ixi
23. nov 2011

@linka moja neboj stihnes 😵

linka
23. nov 2011

@ixi dufam a chytam bacily 😵

dianka30
23. nov 2011

ahojte babenky. Tak a je to tu. Zajtra idem uz na vklad vajicka k dr. Hermanovi. Neviete ako to prebieha? Taktiez neviete nahodou, ci to zajtra budem vsetky tie ukony vyplacat alebo kedy je uhrada? Lebo zatial mi ani raz nepovedal kedy bude zuctovanie, tak aby som nedosla bez peniazkov 😒

matelko1
23. nov 2011

@dianka30 prides tam,urobi ti utz a pojdes na izbu sa pripravit,oblecies si nocnu koselu a budes cakat kedy pride sestricka pre teba,trva to kratko,len potom budes asi 20min lezat na koze dole hlavou,potom pojdes na izbu,mozes aj tam trosku oddychovat....potom zajdes za hermanom a povie ti kedy prides na krv a aj vyplatis za vsetky ukony

dianka30
23. nov 2011

@matelko1 dakujem. Takze si vezmem radsej peniazky. Robi sa to vraj pri plnom mocovom mechure. Mam tam ist o 10.00 no ja sa rano musim vypisat. Vsak toto by som nevydrzala ist takto nevypisana 😅 To potom tam budem stale pit vodu alebo ako. Ja som mala odber vajicok teraz v pondelok, no podarilo sa len 2 ☹ . Ale obe sa oplodnili chvalabohu tak neviem ci teraz budem mat len 1 pokus, ze mi vlozi obe naraz, alebo sa vklada len jedno vajicko?

ixi
23. nov 2011

@dianka30 o vklade sa zajtra dohodnes s dokim on ti navrhne ci jedno ci obe mne chcel jedno ale ja som chcela dve tak sme sa dohodli 😵 a vycikaj sa kludne neboj ono tesne predtym by si nemala cikat ja som este aj tam bola ale po vysetreni som uz nesla a pila som vodicku lebo som bola smadna 😵 😵 😵 a platis zajtra 😵 😵

ixi
23. nov 2011

@dianka30 tfuj tfuj inak drzime palce 😵

dianka30
23. nov 2011

@ixi dakujem...velmi sa inak bojim, som nervozna a srdce mi zacina byt jak zvon ... zajtra uz budem mat babatko v brusku...dufam ze sa mu tam bude pacit a ze aj ostane 😕 ...verim, dufam, no bojim ☹
Mam si inak potom vybrat na cely den volno? alebo mozem ist poobede do prace? Co myslite, ci bude mi nejako blbo? Lebo v piatok planujem ist do roboty...Herman mi sam povedal, ze je dobre ak zena funguje normalnym zivotom, tj. praca atd, ze studie ukazali ze vtedy je vacsi predpoklad uchytenia plodu ako ked sa zena zavrie doma a mysli len na to...tak neviem co mam robit....takze po vklade budem cakat 10 dni a pojdem na odber krvi k Hermanovi hej? Niekde som tu citala ze si za tento odber uctuje 30 eur?? 😖

dianka30
23. nov 2011

@ixi a ty si vlastne ako na tom? podarilo sa? si tehu? 😅

ixi
23. nov 2011

@dianka30 hlavne sa ukludni 😵 samozrejme ze budes tehula 😵 ja som na pn lebo robim v nemocnici.....ale jeden den volna ti urobi dobre 😀 po vklade ti povie on kedy mas prist na odber a ked chces mozes si dat krv zobrat u svojej gyndosky a zavolas mu len vysledok a neuctuje si herman zato nic 😎

ixi
23. nov 2011

@dianka30 ano podarilo a som tehotna 😵

matelko1
23. nov 2011

@dianka30 ano robi s ato pri plnom moc.mechure,ale najprv ta vysetri,takze kludne sa vycikaj a potom na izbe sa napi vody.nebud nervozna..tak volno nemusis mat,ale ja som radsej aspon v ten den ostala doma,potom som uz sla do prace...zalezi to na tebe.

ixi
23. nov 2011

idem na telku......drz sa zajtra 😵 😵 😵

ixi
23. nov 2011

@matelko1 ahoj 😵

matelko1
23. nov 2011

@ixi ahoj mamicka.ako sa citis....kedy ides na utz na akciu srdiecka

dianka30
23. nov 2011

@ixi dakujem este raz velmi pekne, ahoj ...a gratulujem 🙂

dianka30
23. nov 2011

@matelko1 este sa snazim predstavit, ako tam budel lezat dole hlavou 😅 ...to v tej miestnosti kde sa robil aj odber vajicok? Ty vole vsak sa zgrcam...ja velmo zle znasam nahromadenie krvi do hlavy 😵 ..tak dufam ze az tak uplny sklon to nebude...takze to si asi rovno vezmem aj teple ponozky aby som tam nezamrzla v tej nocnej kosielke 😀

matelko1
23. nov 2011

@dianka30 neboj sa az taky sklon nebude,...ano robi sa v tej miestnosti kde bol odber...prikryje ta sestricka plachtou,neboj nezmrznes 😀

vierka1974
24. nov 2011

Ahojte babenky. Mam jednu otazku.....neviete mi niektora povedat kolko sa plati u Hermiho za KET? Dakujem