Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
25. nov 2011

@timmka neries jednoducho lebo sa zblaznis

ixi
25. nov 2011

@lilli202 dakujem a tesim sa ze pojdete zamnou 😵 😵 😵 😵

lilli202
25. nov 2011

ixi... dobre by bolo keby som uz zajtra napisala ze idem za tebou :((((

ixi
25. nov 2011

@lilli202 vsetko pride v spravny cas treba VERIT

lilli202
25. nov 2011

ixi tak dufam ze pride verim...hlavne ty to uz vies ze treba verit...🙂)))kolkaté to uz bolo et ket dokopy????ale s uspesnym koncom...

ixi
25. nov 2011

@lilli202 no bol to 5 pokus ....vzdy ta sklame ak to nevinde ale vzdy sa pozberas a ides dalej kym sa to nepodari....

matelko1
25. nov 2011

@timmka nestresuj v pondelok ti len doki potvrdi...vela citas,tak prestan citat....
@baletacka pockaj si na krvicku.....
@ixi ale su aj betari riadny,ale nech radsej su takí,aspon viem,ze ich mam 🙂

ixi
25. nov 2011

@matelko1 nech len su zdravucky to je najdolezitejsie 😵

ixi
25. nov 2011

dobru nocku 😎

matelko1
25. nov 2011

@ixi veru zdravie je najdolezitejsie....
chlapci mi uz spia,uz yvse tyzdna mi spia sami v detskej,alex je uz na velkej posteli,maxim zatial v postielke,ale zajtra uz aj on bude mat velku postel....no zo zaspavanim uz bude horsie,lebo doteraz zaspavali sami,ale teraz mi budu vyskakovat z posteli ...

timmka
25. nov 2011

@matelko1 ja viem..... ale snazim sa uz necitat, len ta baba mi okomentovala foto v albume, tak ma zneistila, ale verim, ze tehula som, trochu som foto upravila a je tam vidiet ciarku, len nech sa krv potvrdi

matelko1
25. nov 2011

@timmka ta baba asi zavidi,kašli na nu...chcela ta len vyprovokovat....

timmka
25. nov 2011

@matelko1 asi ano, trochu som foto upravila a baby mi pisu , ze je to ok 😉 😵

matelko1
25. nov 2011

@timmka 😉 🙂 super.....uz len vydrzat do pondelka na potvrdenie od dokiho

dianka30
25. nov 2011

@vierka1974 jaaaj tak ja sa tym skratkam este velmo nerozumiem 😅 som v tom novacik...ja som teraz po prvom v klade a na krv mam ist 5.12. Tak dufam ze to vyjde..Dnes ma brutalne boleli vajecniky a vraj to je tiez signal pri tehotenstve ze sa vajicko uhniezduje 😅 ..tak snad ano, ze si najde to spravne miestecko a bude uz len rast a rast 😀

dianka30
25. nov 2011

@timmka gratulujem...neboj, bude to pozitivne 😵 ...len na to tolko nemysli..aj psychika robi svoje 😉

sofia2008
25. nov 2011

@matelko1 ejha..tak uz vlastne postielky? boze, ako to leti...no my mame obdobie vzdoru ci co, ale take nervy ake emmka chyti, ked ju dam do stolicky na papanie...kope od zlosti, reve na raty, kruti sa...to co jeeeeeee 😠 😠 😠 😠 papa pekne uz aj kusky, ale jeme potom obed aj hodinu 😠 tak to radsej vymixujem 😠

matelko1
25. nov 2011

@sofia2008 veru uz maju vlastne postielky,v tej malej sa obidvaja uz buchali a stale sa budili.teraz ako alex spi na velkej tak krasne vyspi celu noc.....no my sme take nieco nezazili.bude to asi fakt obdobie vzdoru....

sofia2008
26. nov 2011

@matelko1 presne aj Emmka sa bucha v postielke a bude sa na to v noci...ale na velku postel este musi dorast..no ja neviem, co to sa s nou deje..take fanty..ked jej nieco napr. vezmeme z ruk, zatne paste, zlosti sa a krici nieeeeeeee...dnes k nam pridu kamosky s mm, tak bude vecer veselo 😀

timmka
26. nov 2011

dobre ranko dievcata 😉 😵

zuztek
26. nov 2011

ahojte 🙂
@ixi jeeej, uz 7tt, ako to bezi 😵
@timmka drzim palce, vyzera to nadejne 😵

ja som o 2 tyzdne objednana na endokrinologiu, no a na laparku ma uz teraz nezoberu, kvoli tej situacii v zdravotnictve, poznacili si ma az na januar, aj to sa mam prist este spytat 😒

matelko1
26. nov 2011

ahojte.
@sofia2008 my mame dnes 22mes a az teraz a dnes uz aj maxim bude na velkej posteli spat ak ju mm posklada a maju aj zabranu na posteli aby nespadli.....
chlapci mi spia,potom ako vstanu chcem ist ku mamke,dojde aj segra z dcerou,mm bude so svojim ocom robit a potom vecer okolo 18-tej dojde pre nas.zajtra ideme ku svokrovcom.nalozili nam kapustu do suda,tak ideme pre nu....
@zuztek tak to mas smolu s tou laparkou.veru situacia je kriticka a zase musis cakat a vsetko sa len predlzuje,hroza....

sofia2008
26. nov 2011

@matelko1 gratulujem k 22 mesiacikom 😵 tak pekny zvysok dna a este krajsiu nedelu 😵

timmka
27. nov 2011

tak a dost s testovanim, vcera posledny testik, zda sa mi, ze je tmavsi, ked porovnam, tak dnes si dam pauzu a zajtra krv, drzte babenky prsteky 😉

sofia2008
27. nov 2011

@timmka drziiiiiiiiiiiiiiime.. 😵 😵 😵 😵

timmka
27. nov 2011

@sofia2008 dakujem velmi pekne, ste tu take zlate, tak viet podrzat a uvidime ci sa zajtra splni vase tusenie, hned po vklade ste vedeli, ze budem tehula 😉 😵 i ked som tomu nechcela verit a stale tomu este neverim 😵

ixi
27. nov 2011

@timmka snad si nemyslis ze to nevyslo? sak tam mas krasnu ciarku je to tam si tehula

deni73
27. nov 2011

@timmka Silno treba veriť! Tak mi povedal aj Herman. 🙂 Držím palce!

matelko1
27. nov 2011

@timmka tak zajtra cakame na info a nezabudni sa opytat na vysku hcg.....a potichucky ti blahozelam..../ je krasna

timmka
27. nov 2011

ja tomu verim, ale stale tam je nejaka neistota 😉