• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@timmka budeme tehulkovat spolu :dizzy_face: :sunglasses:
28. nov 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ixi boze, ja tomu neverim stale, to nie je mozne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tvoje fazulky sa o par tyzdne narodia skor, ale nevadi, akurat som si davala do tabulky, tak som v 4 tyzdni a 2 dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka no zakusla sa mi len jedna fazulka moj bojovnik velky ja tiez som stale z toho v soku :dizzy_face:
28. nov 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka no vidis a ako si sa bala a nechcela si tomu verit......aj ohss ti hrozilo,tvoj gyndos ta len strasil a.....
super.....a kolko ti vkladal.jedno?
28. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 vkladali mi jedno, ale nie len moj, aj Herman ma na to upozornil, ale nic take som uz po tranfere nemala, pytala som sa ho dnes, ze ked som to nemala, ci to este mozem mat, tak on ze nie, joj aka som rada, ale ty si tomu stale verila, zbytocne som stresovala :dizzy_face: :wink:
28. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi to ti verim, tak cakas len jedno a podal coho to vies, podal ultr? mne sa zda, ze na 12 den mam nizke, ale kamoska co robi v car tak povedala, ze nie , ze je to v poriadku, ze isla som skoro na krv, ze sa chodi na 14 den
28. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka u hermana sa chodi na 10-ty den na krv.....veru zbytocne sis a stresovala,ale to kazda co to podstupi.ja som tiez stresovala....to je normalne-kazda chceme aby to vyslo....
28. nov 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka Supeeer gratulujem :wink:
28. nov 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka ano podla ultrazvuku viem ze je tam jedna grulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, tak ja som dnes bola na krv, nič neviem,nízke hcg, mám ísť znova vo štvrtok, ale od včera mám výtok, takže asi nič z toho nebude, zbytočne sa tam zasa budem trepať.
28. nov 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka to ma marzi :pensive:
28. nov 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky je to normalne ked mam este stale popichovanie vo vajecnikoch a v podbrusku? :confounded:
28. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka je mi to luto :frowning2:
@nurili ja mysllim ze hej
28. nov 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi a ty sa ako citis IXI? Nemas ziadne bolesti? :zipper_mouth: Nemam to casto, len sem tam ma to preplasi..... :unamused:
28. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ja som mala silne bolesti podbruska az do 5m
28. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili mna tiez sem tam boli brucho a deju sa tam cudne pochody :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 uf, dakujem pomohlo...uz som sa zlakla ze je to nieco ine.... :zipper_mouth: su to sem tam take tlaky aj krize citim... :confused:
28. nov 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi troska ta naduva? :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili jooj presne ma aj tak krize boleli, presne take tlaky, bala som sa, lebo to som mala aj pred menstr...a potom ma furt daco bolelo kazdy den ine..az do takeho 7m, kedy som sa konecne citila normal :grinning: a najviac energie som mala 8 a 9m, hrabala som listie, kosila trvavu, umyvala okna.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili secko naco si spomenes :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 no uz sa tesim kedy aj ja budem v tom energickom obdobi 8 - 9 mesiac....
tak ti poviem, tebe isla karta.... :grinning: :grinning: :grinning: s tymi oknami si ma dostala.... :grinning:
28. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ixi no ja som si povedala ze ked sa mi potvrdi srdiecko tak idem na marodku....nohy hore a nic nebudem robit... :wink: no len aby som to aj vydrzala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a srdiecko na ultarzvuku ti v ktorom tyzdny kontrolovali? :dizzy_face:
28. nov 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili estelen ma to caka to je tak v 8tt
28. nov 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili moja to iste mam aj ja, tiez citim brusko a aj vajecniky, nafukuje ma a chodim kazdy den na stolicu riedku :grinning: , ale tomu pripisujem ten stres, asi je to normalne
28. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka a nevies kolko? aky den si? neskusala si testik?
28. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ja mam termin 9.12. a som jak na nozoch...uz keby som to mala za sebou a hlavne aby to dopadli ako ma...A brusko si citis? Mas nejaky rozdiel badatelny? :slight_smile:
28. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baletacka tak to ma mrzi....
@nurili ja som bola v 6tt a uz bolo vidiet akciu srdiecka...
28. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka tak to som rada ze je to normalne aspon dufam....9.12. mam ultrazvuk, podotykam ze prvy tak ani neviem v akom som stadiu momentalne z vnutra... :grinning: ja citim brusko take ine ako inokedy....tak ze by? :dizzy_face:
28. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka gratulujem :slight_smile:
28. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 asi zalezi kedy sa embrya zahniezdia ja neviem :wink:
@nurili citim sem tam ja sa snazim nesledovat lebo mi narastu rohy je to na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok