Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
28. nov 2011

@timmka budeme tehulkovat spolu 😵 😎

timmka
28. nov 2011

@ixi boze, ja tomu neverim stale, to nie je mozne 😵 😵 😵 , tvoje fazulky sa o par tyzdne narodia skor, ale nevadi, akurat som si davala do tabulky, tak som v 4 tyzdni a 2 dni 😵 😵 😵

ixi
28. nov 2011

@timmka no zakusla sa mi len jedna fazulka moj bojovnik velky ja tiez som stale z toho v soku 😵

matelko1
28. nov 2011

@timmka no vidis a ako si sa bala a nechcela si tomu verit......aj ohss ti hrozilo,tvoj gyndos ta len strasil a.....
super.....a kolko ti vkladal.jedno?

timmka
28. nov 2011

@matelko1 vkladali mi jedno, ale nie len moj, aj Herman ma na to upozornil, ale nic take som uz po tranfere nemala, pytala som sa ho dnes, ze ked som to nemala, ci to este mozem mat, tak on ze nie, joj aka som rada, ale ty si tomu stale verila, zbytocne som stresovala 😵 😉

timmka
28. nov 2011

@ixi to ti verim, tak cakas len jedno a podal coho to vies, podal ultr? mne sa zda, ze na 12 den mam nizke, ale kamoska co robi v car tak povedala, ze nie , ze je to v poriadku, ze isla som skoro na krv, ze sa chodi na 14 den

matelko1
28. nov 2011

@timmka u hermana sa chodi na 10-ty den na krv.....veru zbytocne sis a stresovala,ale to kazda co to podstupi.ja som tiez stresovala....to je normalne-kazda chceme aby to vyslo....

ma77
28. nov 2011

@timmka Supeeer gratulujem 😉

ixi
28. nov 2011

@timmka ano podla ultrazvuku viem ze je tam jedna grulka 😵 😵 😵

baletacka
28. nov 2011

ahojte, tak ja som dnes bola na krv, nič neviem,nízke hcg, mám ísť znova vo štvrtok, ale od včera mám výtok, takže asi nič z toho nebude, zbytočne sa tam zasa budem trepať.

sofia2008
28. nov 2011

@baletacka to ma marzi 😔

nurili
28. nov 2011

Kocky je to normalne ked mam este stale popichovanie vo vajecnikoch a v podbrusku? 😖

ixi
28. nov 2011

@baletacka je mi to luto ☹
@nurili ja mysllim ze hej

nurili
28. nov 2011

@ixi a ty sa ako citis IXI? Nemas ziadne bolesti? 🤐 Nemam to casto, len sem tam ma to preplasi..... 😒

sofia2008
28. nov 2011

@nurili ja som mala silne bolesti podbruska az do 5m

ixi
28. nov 2011

@nurili mna tiez sem tam boli brucho a deju sa tam cudne pochody 😀 😀

nurili
28. nov 2011

@sofia2008 uf, dakujem pomohlo...uz som sa zlakla ze je to nieco ine.... 🤐 su to sem tam take tlaky aj krize citim... 😕

nurili
28. nov 2011

@ixi troska ta naduva? 😀 😀

sofia2008
28. nov 2011

@nurili jooj presne ma aj tak krize boleli, presne take tlaky, bala som sa, lebo to som mala aj pred menstr...a potom ma furt daco bolelo kazdy den ine..az do takeho 7m, kedy som sa konecne citila normal 😀 a najviac energie som mala 8 a 9m, hrabala som listie, kosila trvavu, umyvala okna.. 😀 😀 😀

ixi
28. nov 2011

@nurili secko naco si spomenes 😀 😀 😀

nurili
28. nov 2011

@sofia2008 no uz sa tesim kedy aj ja budem v tom energickom obdobi 8 - 9 mesiac....
tak ti poviem, tebe isla karta.... 😀 😀 😀 s tymi oknami si ma dostala.... 😀

nurili
28. nov 2011

@ixi no ja som si povedala ze ked sa mi potvrdi srdiecko tak idem na marodku....nohy hore a nic nebudem robit... 😉 no len aby som to aj vydrzala.... 😝
a srdiecko na ultarzvuku ti v ktorom tyzdny kontrolovali? 😵

ixi
28. nov 2011

@nurili estelen ma to caka to je tak v 8tt

timmka
28. nov 2011

@nurili moja to iste mam aj ja, tiez citim brusko a aj vajecniky, nafukuje ma a chodim kazdy den na stolicu riedku 😀 , ale tomu pripisujem ten stres, asi je to normalne

timmka
28. nov 2011

@baletacka a nevies kolko? aky den si? neskusala si testik?

nurili
28. nov 2011

@ixi ja mam termin 9.12. a som jak na nozoch...uz keby som to mala za sebou a hlavne aby to dopadli ako ma...A brusko si citis? Mas nejaky rozdiel badatelny? 🙂

matelko1
28. nov 2011

@baletacka tak to ma mrzi....
@nurili ja som bola v 6tt a uz bolo vidiet akciu srdiecka...

nurili
28. nov 2011

@timmka tak to som rada ze je to normalne aspon dufam....9.12. mam ultrazvuk, podotykam ze prvy tak ani neviem v akom som stadiu momentalne z vnutra... 😀 ja citim brusko take ine ako inokedy....tak ze by? 😵

pempusik
28. nov 2011

@timmka gratulujem 🙂

ixi
28. nov 2011

@matelko1 asi zalezi kedy sa embrya zahniezdia ja neviem 😉
@nurili citim sem tam ja sa snazim nesledovat lebo mi narastu rohy je to na nervy 😝