• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
@jana2505 nechapem ako ti to tak hredzak mohol splechnut do oci,ze prirodzene neotehotnies...vies kolko ja poznam takych pripadov,ze im doki povedal,ze prirodzene nemaju sancu a baby prirodzene otehot.a dnes maju po 2 deti......dobre si sa rozhodla pre hermana...je to zlaty clovek.
tuzba po babatku je silna a cirkev ja viem to odsudzuje,ale co ked clovek bez deti nechce ostat a dnes je medicina na takej vysokej urovni,ze skoda to neskusit.potom by si o par rokov lutovala,ze si sa do toho nedala.......
2. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofia2008 u nas je krasne slnecne pocasie.aj vcerra bolo take.....boli sme doobeda von,vlastne my sme stale von.
obed som si vcera vecer pripravila a ked sme dosli,tak som ho len dokoncila.moj mm chodi kazdy den na obed,takze ja na 12-tu musim mat obed na stole...
2. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ja dnes nevarim,mm ma chut na pizzu a ja nou tiez nepohrdnem,tak si objedname :wink: ked dojde z prace...
2. dec 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka ano lebo akurat dnes vnoci pride domov a akurat to dobre vyslo lebo on pozna KE perfektne kedze tam kedysi chodil do skoly
2. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2505 Ahoj ked pôjdeš k Hermanovi tak ta pošle asi na LSK kvôli endo ja som tiež tak mala robili mi v Po LSK pol roka liečba lucrin a ked som šla do CAr tak ma poslal na Laparku pred IVF :wink:
2. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj dievčata dnes som mala hrozne krče v noci tak jak pred menzes ale ten mam dostat až 11 celu noc som nespala hrôza len na vracanie a nič nejde :astonished: a cici začali boliet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 kvoli comu si zas bola pred IVF na laparke? :confused: to ti kedy oznamil,ze musis ist?
2. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka Kvôli endometrioze :angry: :angry: :angry: ked sme mali všetky vyšetrenia u neho za sebou tak ma poslal a potom s vysledkom za nim a tak ET :wink: chcel vediet či je tam endometrioza :angry:
2. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 ja s tym aj pocitam kedze som mala potvrdenu ale to bolo pred 7.ci kolko to uz je rokmy a potom mi uz nikto nerobil ani kontrolnu ze ako sa to preliecilo po tom polroku liecby ja som vtedy brala inj.zodak polroka do brucha
2. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 a podla teba poslal by aj mna este kym nebola ziadost odoslana alebo podla coho ta poslal? mal nejake podozrenie?
2. dec 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2505 Jaj tak 7rokov je vela a endo sa vracia :angry: ja som šla po roku na kontrolnu LSK škoda že ta neposlal už davno tvoj gynekolog za 7rokov sa vela mohlo zmenit ale ved uvidiš ked pôjdeš :wink: ale aj ja počitam s tym že ta pošle len mu povedz že si sa liečila na Endo :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ja som žiadne vysledky nenosila len som mu povedala :wink:
2. dec 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka tak asi mal podozrenie kedže my predtym urobil všetky vyšetrenia a ja som mu aj povedala že som bola liečena na Endo :wink:
2. dec 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 no a uz mam strach,ze aj mna posle :sweat_smile: aj ked som ju nemala...uz zas sa budem trapit cely vikend :grinning:
2. dec 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka Ale neboj nepošle ked nemaš endo nema dôvod mna len preto poslal aby videl či ešte mam a tak postupoval dalej :wink:
2. dec 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ma77 ved som aj hredzakovi hovorila ked som bola pri nom pred dvoma rokmi a on vravel ze to netreba robit ze len rovno umele ICSI tak som mu verila ale teraz viem ze som si premrhala zbytocne dve sance takze tato je posledna a chcem uz preto urobit vsetko co sa da aj keby to malo trvat dlhsie ved do 39.to hadam stihnem :sweat_smile:
2. dec 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2505 Tak bude lepšie ked pôjdeš na Lsk budeš aj ty vediet na čom si inač sa to zistit neda a neboj stihaš neviem sice kolko maš rokov ale už aj vek robi svoje ja mam 36 a neuspešne ivf za sebou :frowning2:
2. dec 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 tak sme rovesnicky :grinning:
2. dec 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2505 no vidiš tak hovorim že stihaš :wink: aj 3pokusy ale nie srandujem bodaj by ti to vyšlo hned na 1krat :wink:
2. dec 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja uz mam posledny pokus ved som to uz tu pisala prve dve som vycerpala v splne pri hredzakovi
2. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2505 Jaj nevšimla som si že si pisala :wink: no dobre tak do tretice všetko dobre a aj tak stihaš :wink: ved maš ešte 3roky :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
2. dec 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 pozerala som ze mas volat12.o vysledok tak ti silno drzim palce nech je to pozit. :wink:
2. dec 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 nakoniec sme sli von, aj ked je zima..v nedelu budeme mat u nas v dedine Mikulasa, tak pojdeme :slight_smile:
2. dec 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana2505 Dakujem veru už by mohol byt pozitivny :wink: na 2krat :astonished: :astonished: :astonished:
2. dec 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny :grinning: :grinning: :grinning: neviete co s timmkou?
2. dec 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma77 to su priznaky....budes tehu,uvidis :slight_smile: ...tentokrat ti to vyjde,musi uz

@timmka halo,co je s tebou...dnes si tu nebola...
2. dec 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vikend prajem :slight_smile:
3. dec 2011 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chodim tu malo, lezim v posteli, vcera som uz nespinila, tak som sa tesila a dnes opat, je to take slabohnede, tak neviem, v pondelok pojdem opat na HCG a uvidime, ked stuplo,t ak je vsetko v poriadku, ked nie, tak bohuzial to nevyslo :frowning2: , ale dnes sa mi zda, ze je to spinenie, take ako hlien a nadych do hneda, ine ako pred dvoma dnami, trochu ste ma tu postrasili, ze aj v y ste spinili a ze ste potratili, volala som znamej embryologicke co robi v car a povedala, mi, ze spinenie je normalne a ze hcg mam tiez v poriadku, ze u nich maju zeny na 14 den 100 hcg, kto ma viac tak sa pocita z dvojcatami, tak povedala, ze som mala za 3 dni trojnasobok, ze vraj som pekne stupla, ze mozem mat vela endometria a to mi vychadza z maternici a inde som citala, ze babo sa mozne este hniezdit a ze to moze sposobovat krvacanie a krv sa meni na hnede spinenie, v stvrtok mi dr. povedal, ze je to stara krv, ze preto je to hnede, ale stale neviem ci babo je v poriadku, musim sa dockat stredy, ale v pondelok sa rozhodne, aspon si myslim :frowning2:
3. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka vsetko bude ok hore nohy...som ti hovorila ze babulko sa hniezdi neboj bude dobre :dizzy_face:
3. dec 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.pekny vecer :slight_smile:
dnes sme boli v polsku,urobili sme si vylet aj s detmi....len pocasie nam nevyslo.tam prsalo.....dokupili sme este darceky pre deti snehule,rukavice...nam konecne schranku na postu....
@timmka dobre robis,ze mas nohy vylozene hore,oddychuj.bude dobre...u teba to moze byt hniezdenie,ze spinis....ja som spinili 2 dni,potom som mala ani nie hnedy vytok,ale ruzovy a uz som vedela,ze je zle....
3. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka ja som mala take spinenie ze to bola normalna krv takze neboj bude dobre
3. dec 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok