Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
2. dec 2011

@jana2505 nechapem ako ti to tak hredzak mohol splechnut do oci,ze prirodzene neotehotnies...vies kolko ja poznam takych pripadov,ze im doki povedal,ze prirodzene nemaju sancu a baby prirodzene otehot.a dnes maju po 2 deti......dobre si sa rozhodla pre hermana...je to zlaty clovek.
tuzba po babatku je silna a cirkev ja viem to odsudzuje,ale co ked clovek bez deti nechce ostat a dnes je medicina na takej vysokej urovni,ze skoda to neskusit.potom by si o par rokov lutovala,ze si sa do toho nedala.......

matelko1
2. dec 2011

@sofia2008 u nas je krasne slnecne pocasie.aj vcerra bolo take.....boli sme doobeda von,vlastne my sme stale von.
obed som si vcera vecer pripravila a ked sme dosli,tak som ho len dokoncila.moj mm chodi kazdy den na obed,takze ja na 12-tu musim mat obed na stole...

linka
2. dec 2011

@matelko1 ja dnes nevarim,mm ma chut na pizzu a ja nou tiez nepohrdnem,tak si objedname 😉 ked dojde z prace...

jana2505
2. dec 2011

@linka ano lebo akurat dnes vnoci pride domov a akurat to dobre vyslo lebo on pozna KE perfektne kedze tam kedysi chodil do skoly

ma77
2. dec 2011

@jana2505 Ahoj ked pôjdeš k Hermanovi tak ta pošle asi na LSK kvôli endo ja som tiež tak mala robili mi v Po LSK pol roka liečba lucrin a ked som šla do CAr tak ma poslal na Laparku pred IVF 😉

ma77
2. dec 2011

Jaj dievčata dnes som mala hrozne krče v noci tak jak pred menzes ale ten mam dostat až 11 celu noc som nespala hrôza len na vracanie a nič nejde 😲 a cici začali boliet 😝

linka
2. dec 2011

@ma77 kvoli comu si zas bola pred IVF na laparke? 😕 to ti kedy oznamil,ze musis ist?

ma77
2. dec 2011

@linka Kvôli endometrioze 😠 😠 😠 ked sme mali všetky vyšetrenia u neho za sebou tak ma poslal a potom s vysledkom za nim a tak ET 😉 chcel vediet či je tam endometrioza 😠

jana2505
2. dec 2011

@ma77 ja s tym aj pocitam kedze som mala potvrdenu ale to bolo pred 7.ci kolko to uz je rokmy a potom mi uz nikto nerobil ani kontrolnu ze ako sa to preliecilo po tom polroku liecby ja som vtedy brala inj.zodak polroka do brucha

linka
2. dec 2011

@ma77 a podla teba poslal by aj mna este kym nebola ziadost odoslana alebo podla coho ta poslal? mal nejake podozrenie?

ma77
2. dec 2011

@jana2505 Jaj tak 7rokov je vela a endo sa vracia 😠 ja som šla po roku na kontrolnu LSK škoda že ta neposlal už davno tvoj gynekolog za 7rokov sa vela mohlo zmenit ale ved uvidiš ked pôjdeš 😉 ale aj ja počitam s tym že ta pošle len mu povedz že si sa liečila na Endo 😝 lebo ja som žiadne vysledky nenosila len som mu povedala 😉

ma77
2. dec 2011

@linka tak asi mal podozrenie kedže my predtym urobil všetky vyšetrenia a ja som mu aj povedala že som bola liečena na Endo 😉

linka
2. dec 2011

@ma77 no a uz mam strach,ze aj mna posle 😅 aj ked som ju nemala...uz zas sa budem trapit cely vikend 😀

ma77
2. dec 2011

@linka Ale neboj nepošle ked nemaš endo nema dôvod mna len preto poslal aby videl či ešte mam a tak postupoval dalej 😉

jana2505
2. dec 2011

@ma77 ved som aj hredzakovi hovorila ked som bola pri nom pred dvoma rokmi a on vravel ze to netreba robit ze len rovno umele ICSI tak som mu verila ale teraz viem ze som si premrhala zbytocne dve sance takze tato je posledna a chcem uz preto urobit vsetko co sa da aj keby to malo trvat dlhsie ved do 39.to hadam stihnem 😅

ma77
2. dec 2011

@jana2505 Tak bude lepšie ked pôjdeš na Lsk budeš aj ty vediet na čom si inač sa to zistit neda a neboj stihaš neviem sice kolko maš rokov ale už aj vek robi svoje ja mam 36 a neuspešne ivf za sebou ☹

jana2505
2. dec 2011

@ma77 tak sme rovesnicky 😀

ma77
2. dec 2011

@jana2505 no vidiš tak hovorim že stihaš 😉 aj 3pokusy ale nie srandujem bodaj by ti to vyšlo hned na 1krat 😉

jana2505
2. dec 2011

ale ja uz mam posledny pokus ved som to uz tu pisala prve dve som vycerpala v splne pri hredzakovi

ma77
2. dec 2011

@jana2505 Jaj nevšimla som si že si pisala 😉 no dobre tak do tretice všetko dobre a aj tak stihaš 😉 ved maš ešte 3roky 😲 😲 😲 😀

jana2505
2. dec 2011

@ma77 pozerala som ze mas volat12.o vysledok tak ti silno drzim palce nech je to pozit. 😉

sofia2008
2. dec 2011

@matelko1 nakoniec sme sli von, aj ked je zima..v nedelu budeme mat u nas v dedine Mikulasa, tak pojdeme 🙂

ma77
2. dec 2011

@jana2505 Dakujem veru už by mohol byt pozitivny 😉 na 2krat 😲 😲 😲

ixi
2. dec 2011

ahojte koceny 😀 😀 😀 neviete co s timmkou?

matelko1
2. dec 2011

@ma77 to su priznaky....budes tehu,uvidis 🙂 ...tentokrat ti to vyjde,musi uz

@timmka halo,co je s tebou...dnes si tu nebola...

sofia2008
3. dec 2011

pekny vikend prajem 🙂

timmka
3. dec 2011

ahoj, chodim tu malo, lezim v posteli, vcera som uz nespinila, tak som sa tesila a dnes opat, je to take slabohnede, tak neviem, v pondelok pojdem opat na HCG a uvidime, ked stuplo,t ak je vsetko v poriadku, ked nie, tak bohuzial to nevyslo ☹ , ale dnes sa mi zda, ze je to spinenie, take ako hlien a nadych do hneda, ine ako pred dvoma dnami, trochu ste ma tu postrasili, ze aj v y ste spinili a ze ste potratili, volala som znamej embryologicke co robi v car a povedala, mi, ze spinenie je normalne a ze hcg mam tiez v poriadku, ze u nich maju zeny na 14 den 100 hcg, kto ma viac tak sa pocita z dvojcatami, tak povedala, ze som mala za 3 dni trojnasobok, ze vraj som pekne stupla, ze mozem mat vela endometria a to mi vychadza z maternici a inde som citala, ze babo sa mozne este hniezdit a ze to moze sposobovat krvacanie a krv sa meni na hnede spinenie, v stvrtok mi dr. povedal, ze je to stara krv, ze preto je to hnede, ale stale neviem ci babo je v poriadku, musim sa dockat stredy, ale v pondelok sa rozhodne, aspon si myslim ☹

ixi
3. dec 2011

@timmka vsetko bude ok hore nohy...som ti hovorila ze babulko sa hniezdi neboj bude dobre 😵

matelko1
3. dec 2011

ahojte.pekny vecer 🙂
dnes sme boli v polsku,urobili sme si vylet aj s detmi....len pocasie nam nevyslo.tam prsalo.....dokupili sme este darceky pre deti snehule,rukavice...nam konecne schranku na postu....
@timmka dobre robis,ze mas nohy vylozene hore,oddychuj.bude dobre...u teba to moze byt hniezdenie,ze spinis....ja som spinili 2 dni,potom som mala ani nie hnedy vytok,ale ruzovy a uz som vedela,ze je zle....

ixi
3. dec 2011

@timmka ja som mala take spinenie ze to bola normalna krv takze neboj bude dobre