Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

ixi
10. dec 2011

@timmka vydrz moja zajtra sa rozhodne 🤐

ixi
10. dec 2011

@timmka vies v noci si lezala tak sa ti to tam asi nahromadilo...a rano to vyslo von ☹

timmka
10. dec 2011

@ixi no dobre a preco neide viac??? vsak ja chcem krvacat??? vsak ked zena potrati tak nekrvaca stale? len chvilkami, booooze ☹ ☹ ☹ , ani brucho ma neboli, chapes???? ja neviem co sa so mnou deje

ma77
10. dec 2011

@ixi Hej v pondelok 😉

nurili
10. dec 2011

@timmka drz sa moja.....

timmka
10. dec 2011

@nurili dakujem ☹ nic mi ine neostava len sa postavit na nohy a kracat, zivot ide dalej a pevne verim, ze o 3 mesiace vam napisem, ze som TEHULA

sofia2008
10. dec 2011

@timmka myslim na teba..ked uz budes doma, tak to uz bude lepsie 🙂

nurili
10. dec 2011

@timmka ved inac to ani nemoze byt....ja ti drzim palce a verim ze bude vsetko dobre....kazda z nas presla a prechadza peklom no a na konci toho je svetielko.... 😉

nurili
10. dec 2011

Mohla by mi nejaka dobra dusa poradit ako si vypocit v ktorom som tyzdni po IVF? Myslim zeje rozdiel medzi spontannym a umelym oplodnenim...Alebo?

ixi
11. dec 2011

@nurili moja rata sa posledny menzes 2 tyzdne pred OPUno mne vyberali vajka 27.10. takze akoze posledny menzes bol 12.10.(pritom som mala 1.10.) 😎

ixi
11. dec 2011

timmka myslim na teba daj vediet co a ako ake hcg ....

matelko1
11. dec 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@timmka tak ako si dopadla?....
@nurili posledny menzes ako si mala a pripocitas k tomu este +2tt.

ixi
11. dec 2011

@matelko1 hej ale ked si otehu normalne pri ivf et sa rata inak 😎

matelko1
11. dec 2011

@ixi a ko.mne bolo povedane,ze sa pridavaju od posledneho ms +2tt....

nurili
11. dec 2011

@matelko1 a to mi vynde v ktorom som tyzdni? 😝

nurili
11. dec 2011

@ixi a co je OPU? uz mam z toho salat v hlave...

nurili
11. dec 2011

@nurili aha odber vajicok.... 😝

timmka
11. dec 2011

baby, tak cistit ma budu az zajtra, hcg kleslo ☹ , ale nevadi, o 3 mesiace pojdem na ket a dam si urcite dve fazulky 😉 ,dakujem vam velmi pekne,ze ste pri mne stali, ze ste ma podrzali ked som to velmi potrebovala, ste tu ozaj velmi zlatucke a verim, ze budem mamina a este vas prekvapim a budem mat veeeeeeeeeeela deticky 😵

sofia2008
11. dec 2011

@timmka ahoj...tak uz aspon vies, na com si..prajem ti, aby si sa dala zdravotne aj psychicky rychlo dokopy a potom sup do dalsieho tehu 😵 😵 😵 😵

deni73
11. dec 2011

@timmka Prajem veľa síl do ďalšieho boja, a o 3 mesiace budeš tehuľka. 🙂

ixi
11. dec 2011

@timmka no pekne ale deticky mat budes 😵 mylim na teba zajtra sa drz sme stebou 😉

matelko1
11. dec 2011

@timmka tak to mi je luto....to som predpokladala,ze sa tak stane,uz to hcgy si nemala vysoke,to boli hranicne hodnoty,take som mala aj ja pri ET,ale vies co ma upokojilo,ze mi povedali,ze aspon viem,ze mozem byt tehu.....ja som sla hned do dalsieho boja,ale mna cistit nemuseli.....prajem vela sil do dalsieho boja.....a jasne,ze budes maminou,tomu musis verit....

timmka
11. dec 2011

@matelko1 moja a ako dlho si cakala ? herman ti povedal ci vlastny dr.? to mam asi volat hermanovi , ze som potratila a co dalej?

ixi
12. dec 2011

@timmka hej zavolas jemu a on ti povie ... 😎 myslim na teba 😢 drz sa dnes 😔
ja uz som aj nazad s tej hematologie zobrali mi krv a mam cakat 2 tyzdne na vysledky toje hruza....ale co narobim 😖

ixi
12. dec 2011

ma a neska dobre spravy chcem pocut 😀

sofia2008
12. dec 2011

pekny den 🙂
@timmka uz nech to mas rychle za sebou 😔

ma77
12. dec 2011

@ixi aj ja moja ja ja chcem počut dobre spravy 😲 😲 😲 😀

ixi
12. dec 2011

@ma77 ja uz cakam jak naihlach moja 🤐 😵

ixi
12. dec 2011

volala som na hematologiu tie vysledky jedne su ok a este tie co posielali do ke mam volat o tyzden a ked budu aj tie dobre nebudem si musiet pichat injekcie 😎

matelko1
12. dec 2011

ahojte.
@timmka ano zavolas hermanovi a povies mu to a opytas sa aku mas mat pauzu a kedy mozes ist na KET...mne povedal,ze si nemam davat pauzu.tak som sla a dobre som spravila.ziadna pauza.
@ixi a ake inj.si si pichala.ja som si cele tehu pichala clexane a potom som presla na fragmin 500