Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
16. dec 2011

@matelko1 emmka uz nastastie ok.klop klop..len troska je zachripnuta, tak som jej dnes dala calciovy sirup..to ti verim, ze mas toho dost..a preco ti na chvilu nevezme, napr. svokra? este chodi do prace? ja uz postupne upratujem 3 tyzdne, ked emmka spi, dnes som doumyvala este dve okna, este ma caka kuchyna skrinky atd..

ma77
16. dec 2011

@timmka Ahoj ano nevyšlo 😨 😨 😨 hned ako som dostala menzes som mu volala po Et a hned som začala brat v ten den estrimax super že maš nemusiš zhanat mne predpisal Herman ja som mala len paru tabletiek 😝 no Ket by som ešte skusila ale neviem či mam mraziačikov ešte som nevolala nedohodli sme sa na ničom aj tak teraz to nema vyznam až v januari kedže nerobia 😠 inač by som šla hned ale len Ket na Et asi už nie možno niekedy na jar ked našetrim ale ked si predstavim že mam zas od znova všetko začinat jaj 😝 😝 😝

sunny15
16. dec 2011

@matelko1 neviem kde ti robili sekciu,že po celkovej narkoze-uspatí ta vysadili po 24hod.ale to sa ináč nemá tak robiť,ale ked si bola v pohode tak dobre...
@sofia2008 mas pravdu,je to tak ked das do vrecka tak ti sekciu mile radi spravia-oni maju zato viac penazí a bodov ako ked odrodia spontanne....

matelko1
16. dec 2011

@timmka ja som na cisteni nebola,ja som spinila asi 4 dni a potom prisla silna mrcha,takze cistenie som nepotrebovala.pred ket som brala estrimax a duphaston a zacala som to brat ked som dostala mrchu,tak som hned volala hermanovi a na to som zacala brat lieky a v strede cyklu som mala vklad.
@sofia2008 ano za peniaze vsetko
chlapcov som uz ulozila do posteli,este si tam kecaju 🙂 ...poobede sme von neboli.bol taky silny vietor.....

matelko1
16. dec 2011

@sunny15 tak je to vraj beuny postup.rodila som rano o 8-mej a na dasli den rano o 6-tej prisli sanitarky,ze sa musim postavit a ist na wc....tak som sla a bez pomoci,bolo mi fajn,ja som silna zenska a chcela som sa cim skor postavit na nohy a ist si pozriet svoje deticky na nedonosenecke....kazdy den cvicila so mnou fyzioterapeutka.....

matelko1
16. dec 2011

@sofia2008 svokra je na dochodku.....nechodi a a ja ju nepytam.ja sa vzdy riadim tym,ze kto chce pride,kto nie nemusi odist.....ja sa prosit nebudem....a mamka ta je tiez na dochodku,ale mame obchodik,takze si tam pracuje....ma toho dost a vzdy mi povie,ze aj ona bola na nas sama.....a doprosovat sa nebudem.pride ku nam,ale len na kavu,to je asi tak vsetko...........ani ked sme dom kupili a zacali ho cely komplet od zakladov prerabat,tak ani prstom nepohla.aspon mi nema kto co vycitat,ale za to svokra tu makala....ta je taka robotna,jednoducha zienka.

sofia2008
17. dec 2011

@matelko1 tak sa nad nebudes prosit, tak ako si napisala, kto chce, tak pride..u nas leje ako blazon..dost ma to rozladilo, ja som dost nafixovana na kombinaciu sneh + vianoce..dnes sme spali vsetci do osmej 😕 az segra ma zobudila, ked mi zacal mobil vibrovat 😀 a chlapci ti nechodia von z posteli, ked ich ulozis?

timmka
17. dec 2011

@ma77 moja a oni ti nepovedali kolko mas zmrazene? dufam ze ja tam nieco budem mat, ked som volala este pred PK tak mi povedali,ze mam 12, potom mi uz nic nehovoril, len ked som prisla na vklad, tak volala asi embryologicke a povedal, aby pripravila jedno ebryo a zvysne zamrazit, tak dufam ze tam nieco bude, mozno sa stretneme, ja chcem ist hned ako dostanem, zaciatok januara by mala prist mrcha, tak dufam, ze pride ako ma 😉

lilli202
17. dec 2011

zase som sa nedostala ku hermanovy uz 3mesiac sa pokusam raz som pozde volala potom odisiel mimo slovenska a dneska som mu volala hned ako som dostala takze to povedal ze tento mesiac uz nie lebo idu sviatkyy ale v januari od 6teho tam bude......fojjjjjjjjjjj tie nervy uz by som mohla byt mudrejsia o kolko...no ale co mozem robit pre bábo vsetko na svete.....

linka
17. dec 2011

@lilli202 ahoj,aj nas si nechal na januar,nevadi,aspon mame kludne sviatky 🙂 ty ides prvy krat k nemu?

lilli202
17. dec 2011

@linka ahoj.no tak uz co mame robit len cakat.a od janura na plny prúd do toho.ano idem prvy krát..a vy???

matelko1
17. dec 2011

@lilli202 @linka cez sviatky si aspon oddychnete,nejaky ten poharik ako sa na sviatky patri dat a v januari smelo do toho.....

linka
17. dec 2011

@lilli202 my uz zaciname stimulovat v januari 😉 nebudes mat daleko do KE?
@matelko1 presne presne,ma to svoju vyhodu 🙂

ixi
18. dec 2011

@timmka ahoj ja som spinila po cisteny ale kolko??? ja si to uz nepamatam ale menzes som dostala normalka 😉

lilli202
18. dec 2011

@matelko1 tak ano odychneme trochu a v januari zaciname.

lilli202
18. dec 2011

@linka tebe je uz dobre.my len teraz ideme do toho.tak máme dost daleko okolo 150km mozno aj viac za 35eur treba natankovat.som z okolia Tornala no.a vy ste skade?vy nemáte daleko????

linka
18. dec 2011

@lilli202 ja som z okresu Sp.Nova Ves,cestujeme vlakom,auto mame k dispozicii,ale nemame vodicaky,da sa to zvladnut aj vlakom,hodina cesty,v pohode... 😉

matelko1
18. dec 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂

lilli202
18. dec 2011

@linka tak tebe je dobre mne aj cesta dlho trvá okolo 2-3hod.no ale pre bábo vsetko urobime vsak?????

ixi
18. dec 2011

@lilli202 dr. herman stoji za tu cestu je super odbornik 😎

timmka
19. dec 2011

ahojte baby, neuverite mi, ale zacinam stresovat, ci mam vlastne nejake zmrazene embryjka, ked som dr. volala hned po odbore na druhy den, tak mi povedal, ze mam 12 oplodnenych, ale neviem ci prezili PK, docitala som sa, ze jednej kocke po PK neostalo nic ☹ normalne mam strach, keby som zavolala sestricke , ona bude vediet??? mam moznost mi to zistit? hermanovi nebudem volat, ked bude pocut moj hlas bude mat dost 😀 , od vkladu som ho otravovola lebo som spinila, tak uz radsej nebudem

sofia2008
19. dec 2011

@timmka urcite mas nejake zamrazene, neboj... 😵

timmka
19. dec 2011

@sofia2008 moja ked ja stale nieco hladam, aby som sa mohla trapit, je to normalne??? som riadne stresujuci clovek 😠 , asi budem niekoho vyhladat 😒

sofia2008
19. dec 2011

@timmka ja som tiez stresujuci clovek...ale teraz sa snaz uzit si sviatky a kasli na vsetko 😵 😵 😵 napr. ja som bola ivf v oktobri, vklad som nemala kvoli ohss, tak som mala ist na ket v novembri, ale kvoli chorobe som nesla, potom zase ket v decembri, ale zasa som ochorela, cize sa to odlozilo, to boli jake nervy,co som mala, ked vzdy par dni pred vkladom sa to zrusislo 😠 😠 tak som mala ist v januari na ket a to som otehu normal 😀 😀 😀

timmka
19. dec 2011

@sofia2008 to ti verim, musela si byt riadne nasrata, ale tak chcel BOH, nie som silne veriaca, ale verim, ze co sa ma stat, to sa aj stane 😉

ixi
19. dec 2011

@timmka a platila si za mrazenie?

timmka
19. dec 2011

@ixi ano, platila som, viem ze hlasil embryologicke, ze ostatne zmrazit

matelko1
19. dec 2011

ahojte.
@timmka neboj,urcite mas zmrazene,ale najlepsie by bolo keby,ze si zavolala hermanovi,ze kolko.sestricka ta ti to nepovie.ale ked si mala 12,tak urcite mas,on vsetky nerozmrazuje ked je ket.

lilli202
19. dec 2011

@ixi tak ano stoji..keby aj 50eur bola cesta aj tak by som isla..chceme bábo

lilli202
19. dec 2011

@matelko1 keby ze ja byvám blisie k vám tak by si nikdy nemala doma deti 🙂)))vzdy by som ich brala hyhyhhy MILUEM DETI.