• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@zibi to ti verim, ale bude dobre, uvidis, mame to iste, ona sa vyzna, akurat s tym robi, nie je to ziadna taka baba co robi inu pracu :wink:
28. dec 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ixi kde si??? cakame na pozitivnu spravu :wink: :wink: :wink: :wink:
28. dec 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka to je fajn dakujem :slight_smile:
28. dec 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ajoj tak dúfam,že máš dobré správy
28. dec 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.pekny den prajem :slight_smile:
@lilli202 no na koze,normalne vysetrenie zo spodu....a utz zo spodu pocas mrchy,ja som sa tiez najprv hanbila,lebo prve 2 dni mam najsilnejsie,ale zvladli sme to a zvladnes to aj ty.....
@zibi tak urcite robi komplet vysetr.spg...podla toho a tvojich vysledkov dokaze zhodnotit kde je problem....
28. dec 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ixi.tak ako si dopadla....dufam,ze vsetko je ok.....inu spravu ani nechceme pocut..
28. dec 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky neviete ake prve vysetrenia zahrna prve 3 navstevy gyncare?je to aj prefuk vajecnikov? :o{ velmi sa toho bojiiim lebo som pocula ze je to dost bolestiveeee....dakujem
28. dec 2011 o 14:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to je take trápne na koze boze moj.ano cez mrchu a od spodu sa to robi :d:D
28. dec 2011 o 15:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 fuuuuuuuuha také je to trapné
28. dec 2011 o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 budes v takom strese ze ani kvapka krvy z teba nepadne... :grinning:
28. dec 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili tak dufam alebo budem ako slana tiect :D
28. dec 2011 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 sok urobi svoje.....ani krvy sa ti nedorezu ked mas z toho mindraky...neboj ziadna mäsiaren to nebude.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili :D:D..ale ako vydim ty cakas bábo...gratulujem..ty si od kedy chodila tam?dlho??
28. dec 2011 o 16:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky.. :slight_smile:
28. dec 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi No čo moja kde si? čakame na spravičky dufam že pozitivne :wink:
28. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 tak cakam to ano, my mame za sebou IVF-ICSI a 2 krat KET a nevyslo. Po rocnej pauze a psychickej pohodicke sme isli do toho znovu a takto to dopadlo. Hned po ET. Este stale tomu neverim, len moje pocity ma o tom presvecaju ze je to tak.... :zipper_mouth: No 13 mam sono ktoreho sa obavam asi najviac..... :zipper_mouth:
28. dec 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nurili fuha.ale podarilo sa to.dufam ze mne vynde na prvy krát.u vas mal kto problém?no ale tá koza je tá stolicka ni???????
28. dec 2011 o 17:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 u nas tak na rovnako, mm mal slaby spermigram a ja nemam vajcovody, mala som 2 mimomaternicove tehotenstva :cry:
z tej kozy si nerob nic da sa to v pohode vydrzat, nie si ani prva a ani posledna co si tam lahne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili moja a ked nemas vajcovody, tak vajecniky mas? taka blba otazka,ale zaujima ma

tak koza je normalna ako u svojho gyndosa, nic tam nie je ine a vyter berie ako kazdy jeden gynekolog
28. dec 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky prepacte ze som sa skor neozvala ale doktorky som hned isla do nemocnice kde mi vyrvali kus mojho srdca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: tak som verila....tak dufala.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nevladzem a je mi strasne......neviem ako dalej.....bojim sa toho nesmierne......ale tuzba je velka :cry: :cry: :cry: :cry:
28. dec 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi je mi to velmi luto :cry: prajem Ti vela sil
28. dec 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili jajjj ale ja chcem vediet dopredu vsetko :d:D:Dmusim sa ddopredu pripravit dost hamblivá som hyhyhyh.......
28. dec 2011 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi strasne mi je to luto :pensive: :pensive: :pensive: zivot je hrozne nespravodlivy :pensive: :pensive: :pensive: neviem, co napisat..ale ja verim, ze sa vam to raz urcite podari a dotiahnete to do uspesneho konca..urcite!!!!
28. dec 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi a pis nam tu..ulavi sa ti..aspon takto nejak ti mozeme aspon troska pomoct.. :pensive:
28. dec 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to mi je strasne luto...nemam slov......prajem vela,vela sil...
ale nechapem,co babo nerastlo,alebo uz nebilo srdiecko....boze veru je to nespravodlive........a hermanovi budes kedy volat.....opytaj sa ako dalej a chod,bojuj....ja viem bojis sa je to normalne...
28. dec 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ixi krutéééé :unamused:
ja som to mala 2 krát a do tretice to najlepšie,prajem aj tebe z celého srdiečka :dizzy_face:
28. dec 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ixi je mi to velmi velmi luto.... :cry: neda sa to slovami opisat, strasne.... :cry:
28. dec 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka ovaria mam dokonca som mala peknu zbierku vajicok cca 26 ks po odbere ked dobre pamätam. :dizzy_face: aspon nieco.Koza je normalna ako vsade u gyndosa, nebooooj.....je to ako u zubara..... :grinning:
28. dec 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 a za co sa hanbis? ved sme vsetky rovnake.....a pre dokiho je to stereotypne.... :zipper_mouth:
28. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi moja neveriiiiiiiiiiiiiiim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , to nie je pravda...... az dnes som si to precitala, veeeeeeeeela sil, velmi, velmi, velmi mi je luto, ked som to potrebovala, tak si ma podrzala a povzbudila, posielala tehu bacile a teraz sa to dozviem?????? :cry: :cry: :cry: , je mi do placu :cry: , preco my????? ale musis bojovat, skus zavolat hermanovi co dalej, nevzdavaj to, mozno ti povie ze mozes ist do dalsieho kola ako ja, DRZIM TI SILNO PALCEKY
29. dec 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok