• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@ixi ahoj..som velmi rada, ze si napisala :dizzy_face: netreba sa vzdavat..pozeram, ze si pisala ohladom tych krvnym mutacii..takze nieco nasli? ak ano, to je dobre, aspon budes vediet, kde je problem..asi si budes pri dalsom tehu pichat injekcie a nic zle sa viac nestane :dizzy_face:
4. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.pekny den prajem
@ixi super,ze ides dalej bojovat a nie vzdavat sa.....tesim sa :slight_smile: ..jasne ked clovek tak velmi tuzi po babatku a uvidis vyjde to.... :slight_smile:
4. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 tak zajtra ideme do tatier....nebudem tu 4 dni....dufam,ze nam pocasie vyjde...
4. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matelko1 ahoj..kamos je v Tatrach a dal vcera fotky na FB, krasne slnecne pocasie..tak verim, ze aj vam take ostane :sunglasses: prajem krasny vylet a tesim sa na fotky :dizzy_face:
4. jan 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 u nas je taka hmla,zamracene a strasne vietor fuka..ja uz neviem, co mam s emmkou cele poobede robit..aspon mame spievankovo, pekne hodinu pozera..lebo fakt neviem..do siedmej vecera mam co robit s nou od jednej, ked nejdeme von..
4. jan 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka pozri sa , aku mas expiraciu, teraz si minula kolko? a ak mas este cykly hradene positovnou, tak to mozes predat a potom ti zase schvalia...no ako chces..lebo tak ci tak ti budu schvalovat zvysok OPU a ostatne lieky, takze mas na to narok...to by som si nechavala, keby som bola po poslednom cykle a uz by som mohla ist ako samoplatca...ved ty to predas za tu cenu, ako si to kupila v lekarni / za ten doplatok/ alebo alikvotnu cast vyratas, podla toho kolko jednotiek je este v pere
4. jan 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulk odchadzam na tyzden ku nasim takze tu nebudem musi kus vypnut myslim na vas :pensive:
4. jan 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia2008 no na zajtra davaju vichricu a to bude urcite v tatrach,tak pevne verim,ze nebudeme len na hoteli trcat...
takze 4 dni tu nebudem,drzte sa.....
4. jan 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4dni tu nikto nebol??????
8. jan 2012 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak ja zacinam so stimulkou od dnes 2x1 estrimax, jooooooj ako sa tesim, tak drzte palceky, nech to vyjde uz s pozitinym zaverom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@timmka no konecne dobra sprava :dizzy_face:
@matelko1 ahoj..tak ako bolo na vylete? u nas konecne vcera nasnezilo, tak aspon mam pocit, ze je nejaka zima a nie jar :slight_smile:
9. jan 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka drzim palce az do sameho konca.... :dizzy_face:
9. jan 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nurili dakujem velmi pekne, teraz to musi vyjst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka jasnacka, ze to dopadne //........ani nepochybuj......
9. jan 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ani nepochybujem, uz dvojnasobne :grinning:
9. jan 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka no co dodat...si na rade.....teraz aj na teba pride.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili potom poprosim virusiky, ok? ale az po vklade :grinning: :grinning: :grinning: aby som bola poriadne nakazena :grinning:
9. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka teba specialne tak zasypem ze budes mat co robit..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte banenky chcem sa opytat ked idem krat na ivf treba opatovne cely postup vysetreni? tie predchadzajuce mam z leta
dakujem
9. jan 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka1974 nie,nemusis, ja som mala vstupne vysetrenie robene april a na ivf sme sa rozhodli az v novembri, nie je potrebne, len musis vypisat ziadost a poslat :wink:
9. jan 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili budem na teba myslie a zobrat aj kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka len daj signal kedy a hned ta zasobim.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@sofia2008 ahoj bolo super,aj nam snezilo,aj slniecko svietilo,chlapci sa vyblaznili v snehu,tam je polmestra snehu.....dam potom do albumu fotky,tak sa mrknes.....
10. jan 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nurili ok, dam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jooooj ako sa tesim, zatial nestresujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahoj..no pozerala som fotky, krasne tam bolo :slight_smile: :slight_smile: som rada, ze vam vyslo pocasie :dizzy_face: my dnes na obed ideme so sestrou kupit nejake saty, ide na ples, tak idem jej pomoct vybrat..berieme aj malu, tak bude mat zazitok z obchodov.. :dizzy_face:
10. jan 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka tak to je super ked si predstavim ze by som mala zase absolvovat mesacne vysetrovanie
u hermanna
10. jan 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vie mi niektorá povedať ako prebieha výber darcovských spermií v centre?
10. jan 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka teraz ne, to pride potom samo....kazda z nas je taka....zavisi aku momentalne fazu prechadzas... :grinning:
ina je ked si pred ivf alebo ket, dalsia faza cakanie po transfere a ta najhorsia je srdiecko......proste tak to je..... :dizzy_face:
10. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ake si mala prve hcg a po kolkych dnoch :slight_smile: ?
10. jan 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nurili ja po ET som mala hranicne hodnoty okolo 50,potom po KET som mala 370,u obidvoch to bolo po 10-tich dnoch
@sofia2008 veru bolo dobre,pocasie celkom tiez vyslo,snezenie mi nevadilo,to patri k zime a v den prichodu bola len vichrica....
10. jan 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok