Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
4. jan 2012

@ixi ahoj..som velmi rada, ze si napisala 😵 netreba sa vzdavat..pozeram, ze si pisala ohladom tych krvnym mutacii..takze nieco nasli? ak ano, to je dobre, aspon budes vediet, kde je problem..asi si budes pri dalsom tehu pichat injekcie a nic zle sa viac nestane 😵

matelko1
4. jan 2012

ahojte.pekny den prajem
@ixi super,ze ides dalej bojovat a nie vzdavat sa.....tesim sa 🙂 ..jasne ked clovek tak velmi tuzi po babatku a uvidis vyjde to.... 🙂

matelko1
4. jan 2012

@sofia2008 tak zajtra ideme do tatier....nebudem tu 4 dni....dufam,ze nam pocasie vyjde...

sofia2008
4. jan 2012

@matelko1 ahoj..kamos je v Tatrach a dal vcera fotky na FB, krasne slnecne pocasie..tak verim, ze aj vam take ostane 😎 prajem krasny vylet a tesim sa na fotky 😵

sofia2008
4. jan 2012

@matelko1 u nas je taka hmla,zamracene a strasne vietor fuka..ja uz neviem, co mam s emmkou cele poobede robit..aspon mame spievankovo, pekne hodinu pozera..lebo fakt neviem..do siedmej vecera mam co robit s nou od jednej, ked nejdeme von..

kukulik30
4. jan 2012

@timmka pozri sa , aku mas expiraciu, teraz si minula kolko? a ak mas este cykly hradene positovnou, tak to mozes predat a potom ti zase schvalia...no ako chces..lebo tak ci tak ti budu schvalovat zvysok OPU a ostatne lieky, takze mas na to narok...to by som si nechavala, keby som bola po poslednom cykle a uz by som mohla ist ako samoplatca...ved ty to predas za tu cenu, ako si to kupila v lekarni / za ten doplatok/ alebo alikvotnu cast vyratas, podla toho kolko jednotiek je este v pere

ixi
4. jan 2012

babulk odchadzam na tyzden ku nasim takze tu nebudem musi kus vypnut myslim na vas 😔

matelko1
4. jan 2012

@sofia2008 no na zajtra davaju vichricu a to bude urcite v tatrach,tak pevne verim,ze nebudeme len na hoteli trcat...
takze 4 dni tu nebudem,drzte sa.....

lilli202
8. jan 2012

4dni tu nikto nebol??????

timmka
9. jan 2012

ahojte babule, tak ja zacinam so stimulkou od dnes 2x1 estrimax, jooooooj ako sa tesim, tak drzte palceky, nech to vyjde uz s pozitinym zaverom 😵 😵 😵 😵

sofia2008
9. jan 2012

ahojte 🙂
@timmka no konecne dobra sprava 😵
@matelko1 ahoj..tak ako bolo na vylete? u nas konecne vcera nasnezilo, tak aspon mam pocit, ze je nejaka zima a nie jar 🙂

nurili
9. jan 2012

@timmka drzim palce az do sameho konca.... 😵

timmka
9. jan 2012

@nurili dakujem velmi pekne, teraz to musi vyjst 😵 😵 😵

nurili
9. jan 2012

@timmka jasnacka, ze to dopadne //........ani nepochybuj......

timmka
9. jan 2012

@nurili ani nepochybujem, uz dvojnasobne 😀

nurili
9. jan 2012

@timmka no co dodat...si na rade.....teraz aj na teba pride.... 😀 😀 😀

timmka
9. jan 2012

@nurili potom poprosim virusiky, ok? ale az po vklade 😀 😀 😀 aby som bola poriadne nakazena 😀

nurili
9. jan 2012

@timmka teba specialne tak zasypem ze budes mat co robit..... 😀 😀 😀

vierka1974
9. jan 2012

ahojte banenky chcem sa opytat ked idem krat na ivf treba opatovne cely postup vysetreni? tie predchadzajuce mam z leta
dakujem

timmka
9. jan 2012

@vierka1974 nie,nemusis, ja som mala vstupne vysetrenie robene april a na ivf sme sa rozhodli az v novembri, nie je potrebne, len musis vypisat ziadost a poslat 😉

timmka
9. jan 2012

@nurili budem na teba myslie a zobrat aj kazdy den 😀 😀 😀 😵 😵 😵

nurili
9. jan 2012

@timmka len daj signal kedy a hned ta zasobim.... 😀 😀 😀

matelko1
10. jan 2012

ahojte.
@sofia2008 ahoj bolo super,aj nam snezilo,aj slniecko svietilo,chlapci sa vyblaznili v snehu,tam je polmestra snehu.....dam potom do albumu fotky,tak sa mrknes.....

timmka
10. jan 2012

@nurili ok, dam 😵 😵 😵 jooooj ako sa tesim, zatial nestresujem 😵 😵 😵

sofia2008
10. jan 2012

@matelko1 ahoj..no pozerala som fotky, krasne tam bolo 🙂 🙂 som rada, ze vam vyslo pocasie 😵 my dnes na obed ideme so sestrou kupit nejake saty, ide na ples, tak idem jej pomoct vybrat..berieme aj malu, tak bude mat zazitok z obchodov.. 😵

vierka1974
10. jan 2012

@timmka tak to je super ked si predstavim ze by som mala zase absolvovat mesacne vysetrovanie
u hermanna

zujanka
10. jan 2012

ahojte, vie mi niektorá povedať ako prebieha výber darcovských spermií v centre?

nurili
10. jan 2012

@timmka teraz ne, to pride potom samo....kazda z nas je taka....zavisi aku momentalne fazu prechadzas... 😀
ina je ked si pred ivf alebo ket, dalsia faza cakanie po transfere a ta najhorsia je srdiecko......proste tak to je..... 😵

nurili
10. jan 2012

@matelko1 ake si mala prve hcg a po kolkych dnoch 🙂 ?

matelko1
10. jan 2012

@nurili ja po ET som mala hranicne hodnoty okolo 50,potom po KET som mala 370,u obidvoch to bolo po 10-tich dnoch
@sofia2008 veru bolo dobre,pocasie celkom tiez vyslo,snezenie mi nevadilo,to patri k zime a v den prichodu bola len vichrica....