Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zujanka
12. jan 2012

ahojte,
nie som tu dlho, ale som rada že som našla toľko mamičiek, ktorým práve dr. Herman pomohol splniť sen o dieťatku. Myslím si, že u neho sme všetky v tých najlepších rukách. Aj keď, priznajme si, výsledok je vždy v Božích rukách. A hovoriť o peniazoch v tejto súvislosti, podľa mňa nie je na mieste. My ich tiež nemáme veľa ale poviem vám, dali by sme aj to čo nemáme len aby sme mali vytúžené dieťa. Prajem všetkým splnený bábatkovský sen, veľa odvahy, viery a trpezlivosti.

matelko1
12. jan 2012

@bettypo po 7 rokoch snazenia som navstivila gyncare a v gyncare po 2 rokoch roznych vysetreni a podstupeni LSK,hysteroskopia som nakoniec otehotnela na prvykrat a zial som aj potratila,ale nevzdavala som sa a sla som dalej do boja a dnes som stastna

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rena31
12. jan 2012

@sofia2008 hmmm....tak to, že ty si chcela dať úplatok, to by somna tvojom mieste takte verejne nevypisovala.A ako sa volá lekár tvojho dedka? Musí byť skvelý odborník a ľudskosťou musí prekypovať, keď si pýta 50€ za kontrolu. No úžas. Ale toto tu nemienim riešiť, to je smiešne. Toto nech rieši protikorupčný úrad. A vôbec, to je na inú tému.....

hanyr
12. jan 2012

@rena31 jej ako sa zrazu teraz tu tema rozbehala.....Aspon vidno kolko zien cita a neprispieva.Ja sa tiez tesim z kazdeho uspechu ved aj krsnata mam od Hermana, ale ja mam z neho zly pocit a to nehovorim, ze moj manzel ho vobec nemusi...A neviem podla coho niekto zhodnotil, ze som zatrpnuta...Nepoznate ma tak nehodnotte...a ani netusite kolkym zenam som ja pomohla ci mojimi liekmi, ktore som darovala kolko som popisala IP ked ma kocky poprosili,ze nie verejne,lebo tema nema zmysel , lebo sa tam riesi uplne nieco ine...Mna len iritovalo to ako ste sa obuli do reni, ked vyjadrila svoj nazor.....pekny vecer

lilli202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vianoce1
12. jan 2012

hanyr ty nie si zatrpknutá a ani my nie sme.......sme proste len nešťastné............./ surové je niekomu povedať, že je zatrpknutý......../

vianoce1
12. jan 2012

no, lilli202......fakt "inteligentná"

lilli202
12. jan 2012

@hanyr vies ja som madarka a neviem velmi po slovensky.ale vedela si to precitat po mne a pochopila si.ahahhahahahha.

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilli202
12. jan 2012

@vianoce1 tak co iim napisat????ked také vypisujú,???

lilli202
12. jan 2012

@bettypo teraz si mám precitat??alebo zajtra?????hyhhyhyhyhhy

hanyr
12. jan 2012

To , ze si ,, madarka" ta neopravnuje tu pisat neslune..Ale to je o tvojej inteligencii.Dufam, ze si sa uz dosmiala, lebo to nie je na smiech.....

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rena31
12. jan 2012

@hanyr ďakujem za vyjadrenie názoru....veď aj negat. názor je názor a nikde nie je napísané, že mám písať iba sladko, ružovo, milo a ťuťu muťu..........bodaj by nemuseli ženy (aj muži) toľko trpieť pre tie uzlíčky. To je dnes svet,každému musíme pritakávať a pchať sa niekam a keď to tak nie je, nasleduje odstrel. Hanyr, a všetky baby....prajem všetko dobré a už sa nehádajme pre názory hmmm?

lilli202
12. jan 2012

@hanyr este nie hahahhaha.pravdaze o mojej.staaraj sa o seba..chychyhcy

vianoce1
12. jan 2012

veru, skôr do plaču.....

lilli202
12. jan 2012

@bettypo aha dobre moja.prepac

lilli202
12. jan 2012

nebojte sa ani ja nemám bábo aj ja idem teraz do velkého boja..:((((

lusinkaj
12. jan 2012

Tak nedalo,mi neprispiet ak som precitala par poslednych prispevkov...co sa deje v tejto teme??tato tema bola suprova solidna,pokial sme tu chodili mi stare hermanky.....niektore tu chodia,niektore nie....lebo Herman nam splnil nas sen a mame deticky tak nieje cas.... 🙂 ale ak by to tu citali,tak urcite by odisli....
😖 😝
az sa divim,ake vy zeny viete byt......otraaaaaas

kukulik30
12. jan 2012

Ahojte ..no...zaujimave citanie je tu...preboha zeny, si uvedomte, ze nie je vsetko len cierne a len biele, kazdy z nas ma ine skusenosti, nemozu byt stale iba pozitivne a urazat niekoho, ze napisal nieco negativne ....kazdy ma inu skusenost....spamatajte sa!! ale takto sa do seba pustit?...je to verejne forum a vyjadrit sa k teme moze kazdy!!! ci uz negativne alebo pozitivne...
kazda si prechadza touto cestou za babatkom inak..niekto to zmakne hned v 1. cykle IVF, niekto caka ovela ovela dlhsie / myslim baby, co presli vsetkymi cyklami a uz platia plnu sumu/...majte pochopenie

a @lilli202 prepac, ale tak tvoje prispevky su naozaj trapne , detinske ...a som v nemom uzase 😕 😔

vianoce1
12. jan 2012

A mne neda lusi, ze zena, ktora caka dvojicky, vyhlasi, ze nie je s tym nadsena, ze caka az dve deticky.......ved ked ides do caru, tak je dost vysoka sanca na dvojky..........tiez otraaaaas....

lusinkaj
12. jan 2012

@vianoce1 to si akoze myslela,mnaaaaaaaaaaaaaa????????

vianoce1
12. jan 2012

presne Teba, klikni si na stranky, ked si zistila, ze cakas dvojky.....

felixina
12. jan 2012

neda mi aby som neprispela aj ja, tiez som pacientkou dr. hermana, tiez mam svoje dobre aj menej dobre skusenosti, neprispievam, ale skusenosti bab ktore tu prispievaju mi pomohli v zorientovani sa, ale musim sa zastat bab @hanyr, @rena31. kazdy ma pravo napisat svoju skusenost, ktora moze niekomu inemu pomoct pri rozhodovani. kazda minca ma 2 strany, rovnako kazdy moze mat dobru aj horsiu skusenost. preto nevidim dovod, preco taky utok na nich... ved baby povedali len svoj nazor...baby klud 🙂

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vianoce1
12. jan 2012

felixina, takze je nas tu takych viac 🙂

lusinkaj
12. jan 2012

akoze je to tu otraaaaaaaaaaaas...nemam slov na vas...clovek tu pride za uhorsky rok .... a hned nejaka p.... sa domna obuje,uboheeeeeee.......ste trapne a hlavne ta dotycna co sa teraz zaregistrovala a hned sa obula domna......humuuuuuussssss,otraaaaas...

vianoce1
12. jan 2012

pre pravdu sa nemusis urazat.......

hanyr
12. jan 2012

@felixina Dakujem, ze si pochopila co tym chcem povedat.Kazda z nas ma inu skusenost.Ja mam aj zle aj dobre skusenosti s dokim, asi podla nalady a tazkosti dna.Ja si tiez myslim, ze ani jedna z nas tu nepise preto, aby pourazala tie co maju deti a pod.Ja len som chcela,aby tato tema zila a sme si poradili a pomohli.... Koceny hlavy hore a neurazajme sa navzajom...A mam pocit, ze to tu konecne ozilo!!!! Tak bojujme dalej ale nie urazkami, ale radami.....