Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

vianoce1
12. jan 2012

@lusinkaj matka dvoch deti by sa nemala takto vjyadrovat......

vianoce1
12. jan 2012

@vianoce1 vyjadrovat

lusinkaj
12. jan 2012

vobec sa neurazam,len mi to prislo trapne,ze tu vobec nechodim a odrazu napises nieco o mne......si trapna....
aj tak som ina,lebo sme vlozili jedno embryo a mame dvojvajecne dvojicky.....co neprichadza do uvahy.....
kedze z jedneho vlozeneho emb.-mozu byt len jednovajecne.......
cize ja som to aj tak brala,aj mi to prislo cudne ako je mozne ze vlozene jedno em.a dvojicky a este dvojvajecne........a ze idem do car a cakam dvojicky...co myslis ze som co mechom buchnuta?????

lusinkaj
12. jan 2012

hahaha......matka dvoch deti,ci nematka....kazdy sa moze vyjadrit ako chce.....
zavidis co...???

vianoce1
12. jan 2012

mozno

felixina
12. jan 2012

@hanyr uplny suhlas 🙂

vianoce1
12. jan 2012

@lusinkaj tu ironiu si mozes odpustit......

lusinkaj
12. jan 2012

@vianoce1 ty si zacala......

smejkaa
12. jan 2012

@hanyr, @bettypo, @vianoce1 Dievcata, drzim vam velmi palce nech sa vam podari otehotniet, najlepsie prirodzene, ak nie, tak v nejakom (je jedno akom) centre. Viem, ze patrite skoro medzi zakladatelky tejto temy (aj ked uz so zmenenymi nickmi), drzte sa. Vela stastia prajem.

matelko1
12. jan 2012

@hanyr,@vianoce1,@bettypo drzim vam palce a prajem vam z celeho srdca aby ste coskoro otehotneli a hlavne nezavidte inym a ci skor,alebo neskor aj vy budete drzat v naruci svoje batozky 🙂

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva7780
autor
13. jan 2012

Ahojte,tu sa to nejako zvrhlo nesprávnym smerom 😕 ja som tiež s tých neúspešných,na 2.IVF ani netuším kedy sa dostaneme,ale nedovolim si tu nikoho urážať,lebo viem ,že každá jedna Hermanka si prešla svojim trápením ☹ takže netreba závidieť
Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice presne vystihuje to,že tu možu prispievať všetky(aj maminy),netreba nikoho ani vyhadzovať ani vulgárne urážať, však sme dospelé,možno poniektoré,ktoré si len prišli rypnuť nie 🤐
@smejkaa zakladatelka som ja 😀 😀 a žienky ani jedna nemenila nick 😉 vačšina čo začínala ešte prispieva a zo zvyškom som v kontakte 😉 😅

sofia2008
13. jan 2012

no zujimave veci sa tu popisali vcera..asi by sme si mali vytvorit sukromnu temu pre nas, co tu chodime casto..ja tu viac nemienim pisat..

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timmka
13. jan 2012

baby to co je??? preco sa tu hadate a nadavate???? kazdy ma iny nazor na hemana, ja mam dobry aj zly, ako lekar a odbornik je velmi dobry, bola som pekvapena, ze nas do ivf netlacil, povedal, ze sme mladí a ze mame este cas , hoci manzel ma zly spermiogram, odporucal nam pockat a skusat doma, mali sme infekciu ureoplazmu...., je pravda, ze ten telefon aj mna rozculuje, ale je to jeho praca a kazda jedna mu vola a je tiez nasrata ked neberie, ja ja som bola ked mi nebral 😀
@hanyr musim sofiu a matelka zastat, velmi mi pomohli ked som to najviac potrebovala, bola som v nemocnici a cakala na kyret, vies co som prezivala a nikto tu nechodil, len oni tu temu udrziavala..... ked som chcela nieco vediet, hned na to reagovali..... chapem ta... je to na dlhsiu debatu, ale sme na vychode a nemame inu moznost, len gyncar alebo spln, mam overene , ze ferticent neberie za icsi a plati sa len za lieky a k tomu len 200 eura, ale kto bude chodit az do BA, je to dialka, peniaze su na druhom mieste, dala by som vsetko , len aby som drzala babo v naruci a kazda jedna z nas..... tak hlavu hore a nahdajme sa, musime navzajom podrzat a ist do noveho boja, ok??? prispievajme tu aj pozitivny , ale aj negativne skusenosti, vsal o tom to je.... a kazda jedna nech posudi a uzna za vhodne.......

nemozem na Hermana nic zle povedat co sa tyka jeho prace, u mna si ju urobil dobre a snazil sa..... ale je pravda , ze po telefone je arogantny, ale co narobime....

linka
13. jan 2012

@rena31 este sa musim zastat
@sofia2008 lebo mi to neda,si precitaj aky uplatok mala na mysli sofia,jasne napisala,ze o prachy neslo,ty si nikdy nedala nejakemu lekarovi za starostlivost atd...nejaky dezert,kavu??? co tu pleties protikorupcny urad???
pekne sa to tu zvrtlo,len tolko som chcela,pekny den

sofia2008
13. jan 2012

@linka presne tak..ja som mu ponukla sluzbu ohladom mojej prace, kde by som mu vedela pomoct, lebo sa pytal kde pracujem..a nieco potreboval..asi tak

lilli202
13. jan 2012

@kukulik30 tak naco si si ich precitala????dedinskéé ano byvam na dedine a teraz???

lilli202
13. jan 2012

taky klud tu bol pisali sme si pekne a teraz uz .....

milcsi
13. jan 2012

Ahojte! Nechcem sa vam k pliest, len si obcas citam prispevky z vasej stranky. A chcem povedat len jedno. Myslim si, ze obe sukromne centra v Kosiciach sa snazia maximalne o to aby sme svoje vytuzene babetko drzali v naruci. Obcas som tu citala negativne prispevky o druhom centre SPLN( s cim nesuhlasim). Ale naozaj je to vzdy o tom, komu sa kde podari. Treba sa snazit urobit pre to maximum aj z nasej strany. Ak je nam to dane, tak sa to podari, bud tu alebo niekde inde, alebo nam to zialbohu nie je dopriate.

eva7780
autor
13. jan 2012

@lilli202 treba lepsie citat, tam máš detinske a to nema s dedinou nic spolocne 😉

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ixi
13. jan 2012

ZENY katastrofa co sa tu deje ☹ tyzden som tu nebola .........myslim ze kazdy ma pravo na svoj nazor ale ja mam len dobru skusenost jedine doktor Herman mi povedal ze mu je luto ze som potratila,zatial niktory inny lekar ....je smutne ze tu riesime skusenosti ved kazdy organizmus je iny niekto ma svoje babatko hned a dakto musi toho podstupit viac jednoducho o tom nerozhoduje centrum...to je niekde vyssie 😉 ja som rada ze tu prispievaju mamicky ktore maju babatka ved je to inspiracia nadej ze sa to da len treba verit...tiez uz mam toho dost zasebou a dakedy nevladzem ale tuzim a verim ze to pojde 😵
som vdacna za tuto temu vela som sa tu dozvedela,mozem sa vam zverit a chapete o com rozpravam lebo kto toto nepodstupil nevie o com hovorim...jednoducho babulky musime si pomahat a nie riesit ze doki nemal naladu alebo ze mne sa nepodarilo koli dokimu...MUSIME BOJOVAT 😵 😵

vela vela babatiek nam vsetkym prajem.... 😵 😵 😵

ixi
13. jan 2012

no hematologia: dokina mi predpisala injekcie ze ked pojdem na ket tak zacnem piachat 😉 tak sa tesim ze sa to posunulo vo februari ideme na tu imunologiuu tak dufam ze v aprili ideme na KET 😵

kukulik30
13. jan 2012

ahoj
@ixi a kde si bola na hematke? ja idem 23. 1. tiez po injekcie...ale mne kazalai uz 1-2 pred otehotnenim, ale ja rozmyslam, ze nebudem cakat tak dlho, ci?

lilli202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli202
13. jan 2012

nabudúci tyzden ideme ku pánovy Dr hermanovy uzzz sa tesimmmmmm..jupiiiiiiiiiiii.ani takto som sa este netesila na menstruáciu :D:D

eva7780
autor
13. jan 2012

@lilli202 mk je verejne forum

eva7780
autor
13. jan 2012

....a držim palce,nech sa zadari 😉