Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

madonnka
13. jan 2012

Ahojte baby prajem v prvom rade stastny novy rok a hlavne aby bol plodny. 🙂

Baby kedy hodíme znova stretko Hermaniek?? 🙂 Uz by bolo dobré znovu si trosku sadnút a pokecat s Vami a Vasimi detúrencami. 😵

eva7780 je zakladatelka tejto témy tak Ta prosím lilli202 aby si to respektovala a nepísala jej takym stylom ako píses.A plne s nou súhlasím kukulik písala slovo "detinské" a nie "dedinské"!!

madonnka
13. jan 2012

@eva7780 caukooo co nové??ako sa máte,?co povies na stretko,,?Dáme vediet aj ostatnym babenkám:gerene,beadz,dianan,zabkaevka,matelko,agnes,lusinkaj,janapo,ma77, a tiez tym ktory by mali zaujem.

V Aide bolo aj minule super. 🙂 😵

eva7780
autor
13. jan 2012

@madonnka ahoj,ako vidim "stare"hermanky vyliezajú 😀 😀ja som nebola na stretku,je to trošku od ruky,tak ktovie,takto dopredu neviem povedať.U mna všetko po starom,bližšie napíšem do IP 😉

madonnka
13. jan 2012

@eva7780 no hej ved sme v kontakte aj mimo koníka nielen s tebou ale aj s ostatnymi babenkami 🙂

Viem ze to más od ruky,a ja som totálne inym smerom,ale to nevadí ,a stretko uvidíme,trosku nech bude teplejsie a vtedy by sa dalo.Vies ja potrebujem aj noclah 😀lebo to mám daleko z KE vsak baby??

Kukulik ako sa máte,co nové??

eva7780
autor
13. jan 2012

@madonnka no tak ten noclah by som potrebovala aj ja 😀 😀

madonnka
13. jan 2012

Neboj Evy snád Gerena sa zlutuje nad nami a na jednu noc nás prijme 😉

eva7780
autor
13. jan 2012

@madonnka no neviem,neviem, nechystáš zase k Hermimu?ja stále rozmýšlam......

madonnka
13. jan 2012

Joooj tie staré krásné casy , uz budem musiet navstívit Hermiho znovu,lebo som ho uz isty cas nevidela. 🙂

Musime dohodnút ako pokracujeme 😉

madonnka
13. jan 2012

Sme mysleli na to isté,vidís tú telepatiu 😉

eva7780
autor
13. jan 2012

@madonnka však za tie roky 😉 čo sa tu trápime

madonnka
13. jan 2012

Neboj nic príde aj nás cas 🙂

gerena
13. jan 2012

@eva7780 plati to co minule -mozes noclahovat umna 🙂 a @madonnka tiez 🙂

gerena
13. jan 2012

urobime si party 🙂 🙂

eva7780
autor
13. jan 2012

@gerena ahoj moja,beriem ta za slovo 😉 do KE idem aj skor,ale to pre ine

gerena
13. jan 2012

@eva7780 vies kde ma najdes

madonnka
13. jan 2012

Cau Gerena 🙂 Nieze odídes 🙂 Ty tu dávas super rady,a pichás skvele injekcie takze ty tu musís byt 🙂

ÓÓÓ,dakujeme vopred za noclahovanie 😵

gerena
13. jan 2012

@madonnka dakujem 🙂

eva7780
autor
13. jan 2012

@gerena kto by nevedel 😉
no lúčim sa na dnes a dúfam,že ráno tu budem čitať len samé pozitivne veci 😵 blbosti treba písať inde

dianan
13. jan 2012

Ahojte všetky hermanky....ale hlavne všetky staré....., ktoré poznám.....pozdravujem po dlhom čase matelko, lusi, gerenu, evu, madonnku, beu....a všetky ostatné....
Chcem sa sa Vami podeliť o radosť, ktorá k nám po dlhom čase prišla.......a chcem Vám popriať, aby ste aj Vy prišli k svojmu vytuženému cielu.....
Baby , ktoré ma poznaju, vedia, koľko pokusov sme absolvovali, a ako dlho to trvalo....ale uspech sa dostavil....čakáme dvojičky....tešíme sa , ale aj bojíme, aby to dobre dopadlo..... tak prosím, držme si navzájom prsty...

Všetkým držím palce a pozdravujeme Vás.

madonnka
13. jan 2012

Ahoj dianan ano vieme ze sa vám naplná vás sen a z celeho srdiecka vám gratulujeme 🙂 neboj nic vsetko budeok,dávaj pozor na seba a bobácikov 🙂 si inác na pn alebo este pracujes?

Pozdravujeme aj mi,tesíme sa s tebou,cmuk 😵

lusinkaj
13. jan 2012

Stare Hermanky....kedze v tejto teme je uz o nicom....zalozila som novu sukromnu a ak mate chut sup do nej a tam si mozme pisat len tie ktore ja pozvem a hlavne tie nase stare .......tak sup sem 🙂

matelko1
13. jan 2012

ahojte stare hermanky 🙂
vas som tu davno neviela@madonnka @dianan @eva7780 @gerena -obcas sem zajde.ako sa mate baby,popisalo sa to tu,ze.......
@dianan co to citam,cakas dvojky?v ktorom si tt

timmka
13. jan 2012

@ixi ahoj, ked sa ta mozem opytat, to si bola hned po kyrete na hematologii? mne nic moj gyndos nepovedal, tiez som potratila a idem teraz na KET, bojim sa aby som to nezazila opat ☹ , tie injekcie sa beru preto aby som nepotratila? nepocula som o tom

lilli202
13. jan 2012

@madonnka ty sa nezvyknes obcas pomylit???ja hej..dakujem

madonnka
13. jan 2012

Ahojky matelko,lusinkaj pekny vecer. 🙂

Baby kukala som vase fotky su suprové,deticky rastú ako z vody.matelko ako sa darilo chlapcom lyzovat??
lusinkaj kocky sú zlaté,vidím ze Ti raz dva poupratujú,sikovné 🙂

timmka
13. jan 2012

@lilli202 ahoj , kedy ides ku dr.? myslim ktory den? 😉

lilli202
13. jan 2012

@timmka vies co este neviem ked my pridu krámy nabudúci tyzden okolo stredy ..ty?

lucka023
13. jan 2012

ahojte babulky 🙂 🙂 ...ja si Vas stale čitam a všetko s Vami preživam a to čo sa tu popísalo za uplynule dni je dosť smutne,ale sto ľudi sto nazorov...my sme si tiež museli na našu princeznu počkať trošku dlhšie....nam tiež vyšlo IVF až na tretikrát a to vdaka dr.Hermanovi 🙂 🙂 ....mame ešte dva mrazačiky tak rozmyšlame či by sme to ešte neskusili raz nech Alicka nie je sama....všetkym Vam držim palčeky... 🙂 🙂

madonnka
13. jan 2012

@lilli202 nepácilo sa mi akym stylom si napisala evke to co si napísala.nechcem to tu nadalej rozoberat.
ked myslis mozeme aj po madarsky popismenkovat mimo fóra,ktovie mozno byváme nedaleko od seba.

timmka
13. jan 2012

@lilli202 ja idem v stvrtok o 10.00, mozno sa este stretneme 😉