Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
16. jan 2012

@hanyr dakujem velmi pekne, dnes skusim zavolat a objednat sa, tak som zvedava kedy ma objednaju, ja nie som z ke a cestovat sa mi neoplati 😉 , no uvidime 😉

babule nemozem sa dockat kedy budem mat fazulku v brusku 😉

lusinkaj
16. jan 2012

Moje stare hermanky,@matelko,@eva7780,@beadz,@madonnka,@sofia2008,@janapo,@ixi,@dianan....urobila som suk.temu ako som uz pisala,lenze neviem vas tam pridat...jedna mamina mi stym pomoze,tak chvilku strpenia a mozno uz vecer az zajtra uz to bude hotove....dakujem,tesim sa na pokec 😉

svetluska23
16. jan 2012

@lusinkaj ahoj,môžem sa potom pridať?

lusinkaj
16. jan 2012

@svetluska23 jasne,pozvem ta.....ja potom budem postupne este pridavam,len neviem vsetky nicky naspamät .....tak postupne sa rozpamätavam...... 😉
inac gratulujem k syncekovi,ani som nevedela ze si tehu ... a uz aj ho mas...prirodzene sa podarilo?zvladas tri deti? 🙂

gerena
16. jan 2012

@lusinkaj a ja co?? pekne...

kukulik30
16. jan 2012

ahojte
@hanyr ano, ja som tiez bola na vysetrenie u dr. Hulikovej, pocula som na nu len dobre....odporucam aj ostatnym 🙂

ixi
16. jan 2012

@hanyr ahoj ja si pichat budem ked mi to doporucila hematologicka a na imuno tiez idem chcem vediet ci je tam dajaky problem potom daj vediet co a ako som zvedava kolko budes platit 😉

lusinkaj
16. jan 2012

@gerena moja krasna....na teba som zabudla...ale neboj ja by som nato prisla,ze mi tam niekto chyba 🙂 cmuk 🙂

timmka
17. jan 2012

tak na hematologiu som objednana az 6.2, to budem uz po vklade a mozno tehula, tak teraz neviem... ci ma to vyznam ... ist tam a zobrat krv, ked vysledky nebudu hned 😒

lilli202
17. jan 2012

baby ked idem prvy krát co my bude robit ???bude cez krámy vysetroovat a este??krv?a ked aj krv bere sa to niekde alebo sestricka posle kde treba?som z daleka a nevyznávam sa v KE.

eva7780
autor
17. jan 2012

@lilli202 všetky vyšetrenia robia priamo tam,takže aj krv,prvý krat ta bude naozaj vyšetrovať cez ms,ale to sa dá prežiť.Už si objednaná?

lilli202
17. jan 2012

@eva7780 este nie.ked my pride men.vtedy mu mám zavolat

lilli202
18. jan 2012

takze zienky.piatok o 09:45ma caká pán dr Herman na prvé vysetrenie..strasne sa bojim :(((( co ste si zobrali so sebou??papuce vlozky alebo co??,

zujanka
18. jan 2012

lilli neboj, dá sa to prežiť Aj ja som sa strašne bála Teraz sa už neviem dočkať kedy budeme mať manželove výsledky a pôjdeme dohodnúť IVF Držím palčeky A nemala som svoje papuče 🙂

dicinka1
18. jan 2012

@lusinkaj aj ja ceeem 😉

dicinka1
18. jan 2012

myslím,že sukromna skupina nie je najlepší napad..nakolko viem podla seba,že ak niekto chce niečo vediet o tom centre..a ako sa komu z nás darilo..prečíta si to tu..a ked bude sukromna skupina,tu to tak živo nebude ..

lusinkaj
18. jan 2012

@dicinka1 tu nejde o to,ze si niekto precita,neprecita...len ide o to,ze tam bude len ten koho pozvem....tu do tejto moze prist hocikto,a tak to vyzera potom....
a ta suk.sk.je ze si popiseme mi ktore sme zacinali v tejto starej.....

dicinka1
18. jan 2012

@lusinkaj moja,ja viem o čo ide..v sukromnej skupine..a čo sa stalo..niekto sa tu hadal?alebo niečo take?že sa zaklada sukromna skupina?a čo si budete pisat sukromnej skupine?Ja neviem..mne osobne tato tema pomohla,ked som bola na IVF,KET..našla som tu kopu informacii,čo ste si pisali..a ak už bude sukromna skupina..baby čo nechodia do suukromnej,už nebudu mat pristup k tym informaciam..

lusinkaj
18. jan 2012

@dicinka1 tak bohuzial,niekto tu bol protivny,neviem o co jej islo...tak som sa rozhodla takto.....ale ved v sukr.teme si budeme len mi pisat co uz sa pozname....a kto chce tak do tejto moze chodit...

dicinka1
18. jan 2012

@rena31 ahoj,rozhodla som sa prispiet 🙂 aj ked mi vyšlo až 2 IVF..nevymenila by som GYNCARE za nič na svete...všetko niečo stoji..a myslím,že ten pristup,aj ine veci stoja za tie peniaze čo som do toho vrazila..ak by všetko malo byt hradene poistovnou..napr ICSI...tak si myslím,že poistovna by to zaplatila....ale nie je to hradene..stači si prejst net..alebo rovno zavolat do poistovne..vykony nie su hradene poistovnou...a čo sa tyka toho,že ty si platila len par eur..daj mi 200 eur,a aj ja spravim IVF+ICSI tebe..len za 200 eur..takže sa nedivne ,ked zaplatite púar eur v nejakom centre,že to nevyjde..ak doktor,čo to vykonava nema uspešnost.. 😉

lilli202
18. jan 2012

@zujanka ja sa velmi velmi bojim a este k tomu aka hamblivááá :D:Dboze moj odpadnem tam

pipina84
18. jan 2012

ahojte dievcata, potrebovala by som poradit. Liecim sa na ulceroznu kolitidu, t.j. zapal hrubeho creva. Uz pol roka beriem silne lieky prednison. V marci som objednana na IVF a mam strasny strach, ze sa to nepodari. Minuleho roku som bola 1 krat na IVF, potom este 2 krat mi vkladali mraziacikov, ale ani sa to neujalo. Nakoniec mi moj gastro lekar povedal, ze ten zapal v creve je taky silny, ze sa to ani nemohlo podarit. Teraz ked beriem uz od augusta tie lieky, tak sa mi to crevo skludnilo. Su dni, ked sa citim normal, ale mam aj taky den, ze mi nieje najlepsie. Nasa tuzba po babatku je strasne velka uz 8 rokov. Myslite, ze s tou chorobou mam sancu, aby sa to ujalo a konecne sa to podarilo? Prosim poradte mi.

zuztek
18. jan 2012

ahojte baby, zajtra ma caka laparka, drzte mi palce 🙂 a co sa tyka tejto temicky, dufam ze tu budete aj nadalej prispievat, lebo viacerym nam snazilkam vase informacie velmi pomahaju 🙂
@timmka daj si urcite urobit tu hematologiu, aj ked neskor, ale aspon budes mat istotu ze si ok po tejto stranke... hlavne si zisti, ci ti budu robit len zrazacie faktory, alebo aj trombofilne mutacie (leiden a mthfr), mne napr. tieto mutacie nerobili na hematke, ale na genetike...
@pipina84 neviem ti vobec poradit v tejto veci, ale azda v centre budu vediet viac, drzim palce! ak sa mozem spytat, co ti vyvolalo tu kolitidu?

dicinka1
18. jan 2012

@hanyr
@rena31 no,ešte pre informaciu...som v tejto teme už dost dlho,aj ked neprispievam často,lebo nemám s čim..nakolko som KET preložila..Je mi jasne,že niektore baby,už to psychicky nezvladaju,ked sa im IVF nepodarí..a myslím,že ak bol dr. Herman nejaky "hnusný" voči niektorym,tak vyprovokovali ich same..svojim hlupym spravaním..myslím,že nie je zle napisat krtiku...ale normalne...

ja osobne mám poz. skusenost s doktorom..je ochotny poradit,čo sa tyka liekov,stale ked som sa ho na niečo pytala,odpovedal slušne,dokonca ak manželovi meškala vyplata,umožnil mi splatit na 2 krat KET..

Ak si niekto vyberie to centrum,ta musí o nnom vediet všetko..hlavne cennik..ak nesedi,hladat ine centrum..mne ceny nevyhovovali tak isto..a čo som mala robit???poniektore ste smiešne s vašimi nazormi...V prvom rade pozeram na pristup lekára a na jeho uspechy..a podla toho si vyberam...

..tak isto som robila aj s liekmi,ktore som mala na vyber..

Každy sa može slobodne rozhodnut kde pôjde..napíš si nazor..,hoci aj negativny a možeš ist dalej..

čo sa týka toho,že doktor dviha telefony aj na sale..a čo?ma ho nechat zvonit?ak je to firemny telefon?maju to čislo aj pacientky...mne dvihol telefonm skoro stale..akurat ked bol mimo slovenska tak nie,alebo ked mal dovolenku myslim že tak isto nie..stále ma PLNO v čakárni..to znamená,že ludia mu dôverujú..su tam 2 nastenky deti,ktore vdaka nemu prišli na svet..a určite ma dalšie 100-vky fotky deti v šufliku uložene..ako moju malu...stále nas je viac tých,čo maju poz. skusenost s tymto doktorom..takže váš nazor tu tak prd zaváži..ale aspon ste si ulavili..

Tot môj názor..a ja si HERMANA budem bránit,lebo je to užasny odborník..

deni73
18. jan 2012

@lilli202 Ahoj, neboj sa, je tam všetko čo potrebuješ, je tam plášť, kt. si môžeš dať, takže môžeš ísť aj v nohaviciach. A má tam aj papuče z umelej hmoty. Stačia ti vložky. Keby mal horšiu náladu, nerob si z toho nič, ty sa len pýtaj, čo ti nie je jasné, on ti na všetko odpovie. Je fakt dobrý odborník.

lilli202
18. jan 2012

@deni73 aha ok dakujem.tak ráno ako som dostala hned som mu volala mal dobrú náladu.ako vydim cakas bábo.gratulujem.tebe sa ako podarilo?

timmka
18. jan 2012

@zuztek dakujem, idem hned v pondelok na hematologiu, vybavila som si skor, tak uvidime

dicinka1
18. jan 2012

ešte som chcela,čo sa tyka mna..ked čitate dozadu,..tie,čo už viete naše vety naspamat..tak som pisala,že ak sa ujmu po KET 2 babetka,tak jedno si dam asi zredukovat..lebo 2 babetka by som finančne nezvladla..a za tym si stojim..bránim teraz Lusy,lebo niekto tu napisal,že ked čakala 2 babetka ,tak pisala,že sa velmi neteši,že budu 2..a je jasne,že su to obavy,či to človek znesie,lebo to prináša aj svoje rizika...takže dajte sa baby do poriadku,a netriznite sa tým,že budete čitat naše prispevky ked sme boli tehotne..treba sa pozbierat..ja si čítam stare prispevky,ked idem na KET,alebo IVF..hladam skusenosti...

viem,že je tažke sa tešit z toho,že niekomu sa to podarilo..ale skúste to..skúste človeku dopriat..lebo z niektorych bab tu citit taku neprajnu závist...až mrazí..

áno,tiež som závidela babám,ked som ešte bojovala NA ivf..ale bola to závist taka,že som im to želala,tešila som sa z toho..že sa im to v GYNCARE podarilo.a. to ma hnalo dopredu...

Je možne,že niekoho štve,že sa tu spominaju naše deti..no nechpem ako..nemusíte sa zapajat priamo vtedy..tato tema je pre snažilky,tehulky a mamičky z GYNCARE.a píše tu každý..tak nechápem,kde je chyba..

pipina84
18. jan 2012

@zuztek ahojky, tak to mi vraj poskodilo nejake jedlo. Skoda, ze som to hned neriesila a nechala som to zajst az do toho stadia. Je to hnusna choroba. No budem robit vsetko, len aby sa mi podarilo cakat babo. Dufam, ze sa toho dockame, lebo je to na nas uz dlho a dost narocne na psychiku, no a ja musim byt v klude a nesmiem sa stresovat, lebo potom mi to zhorsuje stav s crevom.

deni73
18. jan 2012

@lilli202 Mne sa podarilo 3. ivf. A na tie vyšetrenia jednoducho si zvykneš, bude musieť ťa vyšetriť viackrát, ak ťa čaká ivf, ako rastú folikuly, koľko ich máš po stimulácií, pred odberom atď. Je to jeho práca, a ak si sa rozhodla, že to absolvuješ, tak nie je iná možnosť. Držím palce.