Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
31. jan 2012

@jana2505 veduci embryolog v gyncare, na nom visia tie nase embryjká

sobka
31. jan 2012

@zujanka ved aj ja som ho videla len cez TV 🤐

zujanka
31. jan 2012

@sobka viem, pochopila som ale aj tak to chcem vidieť aj ja 🙂

sobka
31. jan 2012

@zujanka aha, no, ale ved si pisala, že si is to pozrela na pc....tak si to nepozerala do konca?

zujanka
31. jan 2012

@sobka ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeee ja som sa iba pozrela do archívu STV a ešte to tam nebolo tak zajtra kuk a uvidím aj labák 🙂

sobka
31. jan 2012

@zujanka joj no konecne sme sa pochopili 🙂 pa

zujanka
31. jan 2012

pá pá dobrú nôcku 🙂

cerkutka
1. feb 2012

@katkaveseleniova aha🙂 tak potom by sa to malo rychlo vyriesit nie?🙂 to je fajne potom ze si v poriadku, ked ti urobia ten prefuk tak potom by to malo uz ist ako po masle, moc ti drzim palce🙂

cerkutka
1. feb 2012

@lilli202 hmm postel?🙂 a to mozme aj vyuzit?? haha🙂

cerkutka
1. feb 2012

och..idem ja dnes na to druhe vysetrenie. ,mam trocha stiahnuty zaludok, nic som este nejedla, dufam ze mi nepride zle po odobrati krvi ale tak nedostanem nic do zaludka....dam potom vediet ako som dopadla, sice ako vas tak citam tak mudrejsia asi nebudem🙂

cerkutka
1. feb 2012

@lilli202 ozaj ty by si uz mala mat to stvrte sedenie teraz niekedy vsak?🙂 tak potom daj vediet, dufam ze ti setko dobre dopadne🙂

jana2505
1. feb 2012

@sobka jaaaj,dik za info 😀 ,ja som doma tak sa chystam to pozerat malo by to zacat za pol hod.

cerkutka
1. feb 2012

no cafte babky, tak som prave dosla z druheho vysetrenia s manzelom, mali sme to celkom vtipne my dvaja🙂 manzel sa smial ze tam maju casopisy este z 90siatych rokov ale ze ho to vratilo spat do mlaaaadi🙂 no a ja som tahala tahala z dr informacie a nic🙂 mlcal ako hrob🙂 pokecali sme sice o vcerajsom tv vstupe ale o mojom zdravotnom stave nic🙂 hmm....akurat hovoril ze prave ovarium v "klude" lave nieco dc a cislo povedal...viete co znamena DC?🙂

cerkutka
1. feb 2012

idem si aj ja pozriet tu diskusiu...

jana2505
1. feb 2012

no zaujimava diskusia to bola len kratka 😎

cerkutka
1. feb 2012

@jana2505 ahoj🙂 prave to hladam na nete, v akej relacii to vlastne bolo?? pod cim to najdem?

jana2505
1. feb 2012

@cerkutka ja som to pozerala terz v reprize na stv2 focus-zdravie,tak sa to vola

jana2505
1. feb 2012

@jana2505 na nete nieviem skus ist do archivu stv2 daj tam vcerajsi datum a nazov tej relacie,

cerkutka
1. feb 2012

..uz pozeram🙂

zujanka
1. feb 2012

práve som pozrela tú reláciu na nete 🙂 Už sa dá pozrieť z archívu STV2 Posielam vám všetkým 🙂

jana2505
1. feb 2012

@cerkutka ta sprava bola pre teba nie pre mna 😀 ,a nasla si?

jana2505
1. feb 2012

@cerkutka aha uz pozeras,o.k. 🙂 dajak nestiham reagovat

zujanka
1. feb 2012

@cerkutka ahoj, nie som síce expert na všetko ale viem ako ti je Ja som sa tiež snažila vytiahnuť nejakú info a nič ☹ ale všetko sa dozvieš na záverečnej konzultácii aj s manželom 🙂 Tam sa nám venoval pekne dlho a pokojne všetko vysvetlil. Prave ovarium v kľude asi znamená že z neho teraz neovuluješ. Ovulka ti prebehne teda asi v ľavom a to číslo je deň menštruačného cyklu Ale neber to do bodky 🙂

cerkutka
1. feb 2012

@zujanka dakujem velmi pekne🙂 vy ste tym uz presli?

lilli202
1. feb 2012

@cerkutka ja v piatok idem na 3-vysetr. kedy ides na tretie???este neviem nic.nehovoril my nic :(

cerkutka
1. feb 2012

@lilli202 ja idem v stredu na tretie🙂 akurat tyzden .........tebe to dal ale dako dalej nie? ci ty si bola min. piatok na druhe?

cerkutka
1. feb 2012

@lilli202 ja som z neho pacila pacila informacie ale zatal sa ako take drevo🙂 nic som z neho nedostala...stale ked som sa ho na nieco opytala tak ma za nieco pochvalil (za daku hlupost) takze nakoniec som videla ze sa na nic nechyta...tak som to nechala tak🙂 manzel sa smial ze pocul az vonku ako vyjednavam a ako skusam vsetko mozne🙂

cerkutka
1. feb 2012

inak som si pozrela (teda v praci iba pocuvala) tu relaciu co bola na stv a sa mi pacila🙂 pekne to tam vysvetlili obaja, mozno si viac zien vstupi do svedomia a necha sa vysetrit

zujanka
1. feb 2012

@cerkutka ano, my sme už vyšetrení, čakáme na genetiku a potom hurááááááá stimulka 🙂

slniecko001
1. feb 2012

@ahoj, kedy ste tam dnes boli? Nesedeli sme spolu v čakárni? My sme boli na 10.40, inak presne tak, aj môj partner hovoril, že na tie časopisy sa pamätá ešte zo strednej 😵