• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
no, doki tvrdí že sú len sa k nim treba dostať tak uvidíme My sa modlíme vo dne, v noci to mi ver Niekedy nedokážem myslieť na nič iné To čakanie ma ubíja
11. feb 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 no, doki tvrdí že sú len sa k nim treba dostať tak uvidíme My sa modlíme vo dne, v noci to mi ver Niekedy nedokážem myslieť na nič iné To čakanie ma ubíja Jeeej tak kamošíme? :wink:
11. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka jjajj keby ze aj nam by povedali ze su len treba odobrat jaj pán bozku tam hore.tak ano kamosime ked si uz tak piseme nie???
11. feb 2012 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé tehuľky :slight_smile: som pôrodná asistentka s certifikátom PFP a 8-ročnou skúsenosťou s prípravami k pôrodu(aj blízkej osoby) a teda chcem vám ponúknuť absolvovanie PSYCHOFYZICKEJ PRÍPRAVY NA POROD najskôr od 15. týž. grav.
Kurz pozostáva z 10 návštev + jedno stretnutie (3hod.) Všetko o pôrode-príprava aj pre oteckov alebo sprevádzajúcu osobu (cca 6 týž. pred TP).
Jedno stretnutie trvá 2hod. - prvá časť je venovaná prednáške a diskusii, druhou časťou je tehotenská gymnastika- tonizačnorelax.cvičenia, nácvik správneho dýchania,uvolnenia panv.dna...
Na prednáškach s ukážkami preberieme celé tehotenstvo - význam PFP,zmeny v teh., životospráva, výživa,záťaž, najčast.problémy, všetko o pôrode(zvlášť príprava-vyššie popisovaná), starostlivosť o novorodenca-kúpanie, balenie, ošetrovanie, dojčenie-význam a technika dojčenia, problémy pri dojčení zo strany dieťaťa, alebo matky,laktačná kríza...nepokojné bábätko, praktické rady ako zvládnuť každodenné problémiky ...
Tehuľky z KE a blízkeho okolia, kurz PFP v KE bude otvorený pri dostatočnom počte nahlásených záujemkýň.
Kurz PFP bude prebiehať aj v Liptovskom Mikuláši
V prípade záujmu sa prosím hláste na moju mail adresu aj s udaním TP-termínu pôrodu a miesta kurzu(KE,LM).
KONTAKT : Mgr.Anastázia Furmanová, mob. 0907 025298, mail: por.asist@gmail.com, facebook-furmanová anastázia
Takže sa na vás teším! Píšte,mailujte, pozdravujem :slight_smile:
11. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 jasne, lilly, kamošky a dúfam, že raz budeme aj maminy :wink:
11. feb 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zujanka to by bolo krásne.
11. feb 2012 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 mi o tom hovor, niekedy mi už z toho všetkého šibe Minule sa mi aj vzor na gauči podobal na spermie, no je toto normálne? :grinning: Ozaj ty si OK? Myslím ako to znášaš
11. feb 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rheasil Ahoj moje HCG bolo 180 a su to dvojicky. Doktor nam povedal ze ak je HCG nad 100 je velka pravdepodobnost ze to budu dvojicky. Tesim sa s tebou, ta radost sa neda ani opisat. Pa.
12. feb 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@celiakia Ahoj, dakujem...:slight_smile: no ved uvidime stvrtok akurat idem na ultrazvuk tak som veeeeelmi zvedava :slight_smile: :slight_smile: :wink:
12. feb 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zujanka tak ja to znasam zatial dobre,ale ktovie mozno bude to horsie.
12. feb 2012 o 16:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ale čoby horšie, lilli Dali ste sa do boja, tak to bude už iba lepšie a lepšie a najsamlepšie bábätkovské :slight_smile:
12. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zujanka tak ano.este ze mám tolko deti v rodine.a ked mám chut aby som bola s detmi tak idem pre nych.aj dneska som od rána bola s mojim malim milencom.(svagriná maly ma 18mesiacov)aspon trocha nemislim na to kym som snim.
12. feb 2012 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 no to presne viem, o čom hovoríš mám krstnú dcérenku dvojročnú bambuľku zlatulinkú ľubkovanú :slight_smile:
12. feb 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka aspon vtedy nemislime na to..odleti my cely den s nim.no ale co mozme spravit len cakat a cakat cely zivot sa z toho sklada z cakania.
12. feb 2012 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale lilli dnes si akosi smutnejšie až pesimisticky naladená :frowning2: hore hlavu Veď ty si ešte mláďatko :wink: Život sa neskladá len čakania ale z každodenných malých zázrakov a radostí :slight_smile: stačí iba chcieť a dokážeš ich vidieť, to mi ver, som už stará korytnačka ale funguje to :wink:
12. feb 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 inak ja nad tou vestiarnou tiez uvazujem uz dlhoooo, ale sa bojim, neviem ci chcem vediet co zle sa mi stane a to co mi povie dobre bude aj tak pre mna tazke uveerit haha:slight_smile: tak neviem ci som ja vhodny adept:slight_smile:
13. feb 2012 o 10:49  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vy sa este stale pokusate aj o prirodzene pocatie alebo uz sa celkom iba spoliehate na to umele??:slight_smile:
13. feb 2012 o 11:02  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka :grinning: dobrá otázka :grinning: tak u nás je to tak že skúšanie nás nesmierne baví :grinning: ale nečakáme, že sa to podarí bez ivf
13. feb 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka som z toho vsetkého taká smutna.kto nechce dietatko ten má aj 5.a kto velmy velmy chce kto by ho uz vedel vychovat v láske v teple etomu nedá ten tam hore.toto jedno nerozumiem.ja pojdem k vestkiny .nech my povie co ako je.mozno bude aj nieco inak ale nech povie.ci ma zmysel tam chodit.
13. feb 2012 o 20:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 lilli moja, no tak hlavu hore dievča To je normálne ako sa cítiš, určite máš nárok byť smutná, dokonca aj nahnevaná a bezradná, to všetko k tomu patrí. Chod k veškyni ak chceš ale nech ti povie čokoľvek, nedaj sa odradiť S azoospermiou bez umelého oplodnenia nie je šanca. Veď ani výsledky ešte nevieš, idete len budúcu stredu či nie?
13. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, mohli by ste mi niektora napisat tel. c. do gyncare, ale na pevnu, potrebovala by som sa rozpravat so sestrickou :slight_smile:
13. feb 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipina84 ...tu je tel.cislo tel/fax: +421 55 / 62 57 900,
mobil: 0903 610 711 je na DOKIHO
14. feb 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka tak hej.utorok ideme nabuduci tyzden.ty ides 28?
14. feb 2012 o 11:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ahoj.vy sa mate ako?uz ani sem nepisete.co nového?maly?
14. feb 2012 o 11:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ja idem tiez utorok 10.50h na kontrolny ultrazvuk :slight_smile:
14. feb 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilli202 jaaaaaaaaaj moja kedy my pojdeme to netuším Včera sme boli na genetike a ked povedala že výsledky môžu byť až o 3 mesiace, takmer ma plesklo :frowning2:
14. feb 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rheasil veeeeeeeeeľmi držím palčeky nech sú len dobré správy a dvojitá radosť :wink:
14. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rheasil ja som na jednu objd.takze sa asi nestretneme
14. feb 2012 o 13:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zujanka 3mesiace????och boze.a to preco len o 3mesiace to je vela moja nie?
14. feb 2012 o 13:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok