Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

zujanka
14. feb 2012

@lilli202 mi hovor niečo či to je veľa, preveľa, veď dovtedy ešte viac zostarnem ☹ Brali nám krv na karyotyp ten robia v KE a mal by byť do 3 týždňov ale manželovi brali ešte na niečo a to sa robí iba v BB a zbierajú vzorky z celej SR kým zapnú stroj. A ked som Dr. povedala či sa nedá posúriť lebo chcem začať stimulku tak ona na to : Veď začnite však aj tak budú darcovské spermie tak nečakajte Som čumela ako puk hnusné to bolo☹ ☹ ☹ A večer ma ešte schladila mužova sesternica pani doktorka z Budapešti že načo to všetko keď som už taká stará a aj tak sa nemusí podariť

lilli202
14. feb 2012

@zujanka su taky dr otrasny su niektrory.aj nam povedali v BB ze len darcovskym budeme mat bábo.a zas druha doktorka ze s tymtom partnerom vy nebudete mat nikdy bábo.ale nech to nepoviem priatelovy nech neni z toho smutny.niektory nerozmyslaju ako nám to padne.ale preco by si ty bola stara.ale ty si nebola vydata skor alebo len teraz si sa vydala?a nevies po madarsky?

zujanka
14. feb 2012

@lilli202 lilli ty si ozaj kamoška, že vraj nie som stará 😉 Ale verím verím verím 🙂 Niektorí lekári sú veľmi necitliví, sestrička kričala po celej chodbe Jaj tak to ste vy prišli no pán /a zakričala priezvisko!/ ten spermiogram je nanič, to ani na umelé oplodnenie, to nie je vôbec na nič ☹ ☹ ☹ Aj to sa mi stalo, že keď manžel vyšiel z ordinácie a bola som tam sama tak pani dr. mi dala dobrú radu vraj ved ste celkom pekná tak nemohli by ste k tomu dieťaťu nejak aj prirodzene prísť?! To je choré, skoro som ju opľula už nikdy tam nevkročím! Ale nedajme sa odradiť nikým a ničím 🙂 Vydatá som skôr nebola s manželon sme spolu 2 roky a brali sme sa vlani v lete. A po maďarsky viem so svokrou ani inak nerozprávam. Prečo? Potrebuješ niečo preložiť alebo balíme batoh a ideme na výlet? 😉

rheasil
14. feb 2012

@zujanka no radost uz nie je dvojita, bola som uz vcera na ultrazvuku, lebo som uz od nedele vecera zacala spinit a dnes bohuzial trocha kvacat,ale je to "cervenohnede" takze lezim.A jedno sa neuchytilo a dufam ze sa toto embryjko udrzi.Radsej jedno ako ziadne, ale nech sa udrzi a je hlavne zdrave.

rheasil
14. feb 2012

@lilli202 jaaj no tak to asi nie, tak dlho tam asi nebudem.

zujanka
14. feb 2012

@rheasil to mi je ozaj ľúto Veľmi ti držím palčeky, prosíííííííííííííííííííííím, drobuliatko, vydržkaj to a držkaj sa mamičky

rheasil
14. feb 2012

@zujanka dakujem no plne verim. Aj ty musis ja by som tiez, ja osobne mam limit do 44 ved to jedno dietako kto by nechcel 🙂
A nepocuvaj na nejaku sesternicu od manzela. Ten kto nevie nikdy nepochopi...

zujanka
14. feb 2012

Ďakujem, jasne že verím, my všetky veríme inak by sme do toho ani nešli a spolu s nami veria aj naši manželia to by bolo aby toľko viery a túžby neprinieslo ovocie, či vlastne bábatenko Ešte raz vďaka a dávaj na seba a drobuliačika veeľký povzor 😉

timmka
14. feb 2012

tak babule to nie je normalne, nechcem vas strasti, ale hrozne 😠 😠 😠 , opat dalsia baba ..... velmi jej to prajem rheasil, dzim palceky do uplneho konca............., ale opat sa to len potvrdilo

eva7780
autor
14. feb 2012

Ahojte 🙂
@zujanka nenechaj sa nikym odradit ,nech si kazdy hovori co chce 😉riadne dlho Vam trvajú vysl.z genetiky,ja som ich mala za 3 tyzdne a ešte dalsi tyzden bludili na ceste medzi genetikou a gynekologom

zujanka
14. feb 2012

@timmka čo sa potvrdilo?????

zujanka
14. feb 2012

@eva7780 Ďakujem, vydržíme 😉

timmka
14. feb 2012

@zujanka ze uz sme 4 co poznam, ze potratili, zacali spinit a embryo sa neudrzalo, zacinam pochybovat ake embrya nam davaju ☹
sice rheasil este jednu fazulku ma, velmi jej drzim palce aby dopadlo uspesne a aby nam dodala silu pokracovat a aby sme videli nadej....

rheasil
14. feb 2012

@timmka no nechcem ani na to mysliet, neviem preco krvacam, a on mi povedal ze to je vsetko v poriadku. (sice to som len spinila,az dnes som zacala krvacat) volala som mu sice nejak po pol piatej ale nedvihal,takze zajtra rano mu budem zas volat. Aj som sa ho pytala ci netreba zvysit Duphaston beriem totiz 2x2rano a vecer a 3x denne
Estrimax.Povedal ze netreba.
Tak dufam ze embryjko sa nejako udrzi a ak vydrzi som zvedava co povie v utorok 21.2. lebo ma objednal na kontrolny ultrazvuk.

timmka
14. feb 2012

@rheasil maja drzim palceky a daj nam nadej 😉

rheasil
14. feb 2012

@timmka dakujem, a dufam ...

zujanka
14. feb 2012

@timmka To mi veľmi ľúto ☹ pochybnosti asi budú vždy ale niet inej možnosti dievčatá iba veriť nestrácať nádej a skúšať Myslím na vás a verím, že rheasil prelomí tú smolu a šťastie si sadne aj na túto stránku

timmka
14. feb 2012

@zujanka ja viem... ze musime verit, na jednej strane chcem verit a doverovat ale na druhej to nemoze byt nahoda, ze tolkym babam to nevychadza, kazda jedna zacne spinit a potrati, niektore v skorom stadiu a niektore neskor ☹ , ale hadam sa dockame toho krasneho stovrenia

zujanka
14. feb 2012

@timmka vieš, tie pochybnosti, strach obavy, to všetko asi k tomu patrí ale žeby neodvádzali v centre kvalitnú prácu?To hádam nieeeeeeee veď im veríme a je to jediná možnosť ako mať vytúžené bábo Nechcem ani pomyslieť, ja im chcem veriť

matelko1
14. feb 2012

@rheasil budem drzat palce a neboj,vsetko bude dobre....drzim palce...
@lilli202 mame sa fajn,mas pravdu,malo sem chodim,ale citam vas stale.....a ty mas co nove...

bettypo
15. feb 2012

@timmka všade to tak je. Štatistika nepustí. A aj pri normálnom tehu sú takéto problémy. A ani špinenie nemusí dopadnúť zle. Nedávano som našla na nete štatistiku a tam tie percentá úspešnosti, ktoré boli pri hcg, pri uzv klesali. A navyše prispievateľky na MK nie je sú nejaká relevantná vzorka.
Zostáva len veriť že všetko dobre dopadne

matelko1
15. feb 2012

@timmka musis verit,ze sa to podari a nie kazde spinenie sa konci potratom.....ja som tiez spinila a aj teraz jedna baba bola u hermana,caka dvojky,je v 17tt a zacala krvacat,babatka su ok a krvacat zacala preto,ze ma hematon.ocitla sa v nemocke,je pod dohladom a krvacanie jej zastavili.....

lilli202
15. feb 2012

@zujanka vies po madarsky tak to je nadhera aj ja viem hehehhe.tak su taky lekári debili :Dnapis my IP po madarsky si budeme uz pisat hyhyh

lilli202
15. feb 2012

@matelko1 nic noveho.21.2ideme na konzultáciu :((

matelko1
15. feb 2012

@lilli202 to uz na konzultaciu?...no som zvedava,ze co vam povie...drzim palce....

slniecko001
16. feb 2012

@rheasil neprestávaj veriť, ja som tiež začala v 5. týždni slabo krvácať, prvá vec, ktorá ma napadla, že opäť z toho nič nebude, ale poležala som si 3 týždne v nemocnici a krvácanie prestalo. Lekár ma prepustil s tým, že ide o rizikové tehotenstvo po IVF a mám veľa odpočívať. Vydržala som doma ešte 2 týždne a potom som sa na vlastnú žiadosť dala vypísať do práce, aby mi doma nenarástli rohy 😝 A malej sa v maminkinom brušku nakoniec tak zapáčilo, že nechcela ísť von, ani keď už bol jej čas. 😉 Nakoniec všetko dobre dopadlo a dnes má už 9 rokov a teraz sa ideme pokúsiť obstarať jej súrodenca 😵

rheasil
16. feb 2012

@slniecko001 dakujem za povzbudenie 🙂 ...
ja som zacala od nedele spinit, v pondelok mi dr. povedal ze vsetko je v poriadku, urobil sono... mam sa setrit ....a v utorok vecer som zacala krvacat. lezim preto teraz cely cas max. na wc a beriem duphaston,estrimax, magnesium,ascorutin - na zastavenie krvacania a kyselinu listovu s B vit....od vcera sa konecne vsetko ustalilo, uz len trosicka spinim ked idem na wc.
Tak snad bude vsetko dobre 🙂
Sice asi to bolo zbytocne test som robila este raz , asi urobim aj v sobotu, oddychujem a potom v utorok idem ku Dr. Hermanovi na sono tak uvidime co povie - ak je plod zdravy sa udrzi,ak nie nasilu sa neda udrzat...takze uz nestresujem,bude ako ma byt 🙂 🙂
(sice som pocula od viacerych aj dr. ze po ivf sa sem tam zvykne spinit - krvacat, tak neviem no)

slniecko001
16. feb 2012

@rheasil držím palce obom 😉

zujanka
16. feb 2012

@rheasil verím spolu s tebou že to bude v poriadku dávaj na seba a malinké veľký pozor. Držím palce, nech sa dozvieš dobrú správu 🙂

rheasil
16. feb 2012

@zujanka dakujem, dam vediet 🙂