Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
17. feb 2012

@matelko1 aha uz na konzultáciu.tak aj ja som zvedava.dufam ze len dobré spravy

cerkutka
17. feb 2012

@rheasil ahoj🙂 drzim ti palce aby to vsetko dobre dopadlo 🙂

cerkutka
17. feb 2012

@lilli202 akooooo?🙂 21veeeho je tvoj den?🙂 ja som si povodne myslela ze idem 28 a naahodou som sa pozrela na papierik a tam svietilo ze 23🙂 tak super..skoro som to prepasla🙂 daj potom hned vediet ako si dopadla🙂

rheasil
17. feb 2012

@cerkutka uvidime,vcera aj dnes do obeda bolo vsetko ok ..no a teraz zase,tak uvidime ...v utorok mam sono,tak budem vediet viac ..

lilli202
18. feb 2012

@cerkutka ano je tom moj velky den..ale 3 a 8 su skoro take isté pismenka.co ty povedal dr kedy mas prist?

matelko1
18. feb 2012

@rheasil a silno spinis,alebo len trosku.....urcite bude vsetko ok....ja som tiez v 8tt zacala spinit,polezala som si v nemocke a prisli na to,ze je tam hematon,tak preto.....pichala som si injekcie,brala aktiferin,duphaston do 20tt....

rheasil
18. feb 2012

@matelko1 no raz trocha silnejsie a raz menej, ( a strieda sa to farbami najprv hnedo,cervenohnedo a teraz ruzovobielo)teraz to konecne trocha ustalilo,ale neviem na ako dlho. podla Hermiho, ako mi povedal je to len v Bozich rukach,mam sa setrit brat lieky a prist zas v utorok na sono. Tak lezim a beriem ako som spominala Duphaston,Estrimax,Magnesium,Ascorutin a Kys.listovu s vit. B. Uvidime co mi povie v utorok. No ja uz s tym vela nenarobim....lezim a max. na wc+kupelna a to je vsetko ☹

rheasil
18. feb 2012

@matelko1 no len aby to aj u mna tak nejak bolo...hmh...

matelko1
18. feb 2012

@rheasil musi byt a drzim palce.uz len do utorka vydrzat aby si vedela na com si.ale bude vsetko ok,uvidis....

rheasil
18. feb 2012

@matelko1 dakujem 🙂 ....no len dufam,ze mas pravdu....

zujanka
19. feb 2012

@rheasil vydrž moja aj ty aj bábo, všetko bude OK

rheasil
19. feb 2012

@zujanka dakujem...

lilli202
19. feb 2012

@rheasil neboj sa vsetko bude dobre..

matelko1
19. feb 2012

@rheasil jasne,ze mam pravdu.....a dnes ako stale si spinila?

rheasil
20. feb 2012

@matelko1 ano,cely den - ale hlavne ked idem na wc. Dnes uz skoro nic ale ako vstanem ked idem do kupelne,wc etc. tak to zacne ale uz menej. Ja uz fakt neviem,ale zajtra idem ku Hermimu na sono tak budem vediet nacom som.Manzel stale veri ze vsetko je ok ja som viac skepticka....
Da sa povedat ze to zacalo v nedelu pred tyzdnom,ale v pondelok,stvrtok a sobotu nebolo uz skoro nic,len ten utorok,streda boli trocha kritickejsie.

matelko1
20. feb 2012

@rheasil aspon ze manzel je optimista a veri,ze bude vsetko ok....jasne,ze bude...keby nebolo,tak uz davno by si tak silno krvacala,vsetko by s teba vychadzalo von hrudy krvy .....takze urcite len nejaky hematon tam mas,alebo si mala a vyplavil sa...mne sa sice az po porode vyplavil.....a zajtra na ktoru si obj.ku hermanovi.

cerkutka
20. feb 2012

@lilli202 no ja vo stvrtok o jednej mam prist🙂 uz sa aj tesiiim

rheasil
20. feb 2012

@matelko1 idem k nemu na 10:50h sice budem tam trocha skor na 10:30h ...no mozes mat pravdu, uvidime.Som velmi zvedava na to sono..

lilli202
20. feb 2012

@cerkutka tak ty drzim palce.ja idem uz zajtra.bojim sa

zujanka
20. feb 2012

@rheasil budem na teba myslieť veeeeľmi veeeľmi. Drž sa, všetko bude OK 🙂

zujanka
20. feb 2012

@lilli202 moja, neboj, iba sa pýtaj na všetko čo ťa napadne lebo on nie je zhovorčivý. Aj tak sa bojíš, ja viem, tiež som sa veľmi bála a nemohla som myslieť na nič iné. Na ktorú ideš?

lilli202
20. feb 2012

@zujanka na jednu sme.tak sa zajtra ozvem ako sme dopadli ...mysli na nás...

zujanka
20. feb 2012

@lilli202 to vieš, že myslím na vás a zajtra budem ešte viac. Zvládnete to, uvidíš 😉

lilli202
20. feb 2012

@zujanka tak dúfam ze to zvládneme.ale nie len my to zvádneme vsetci kto tak túzi po miminko..tak vecer okolo 5 ty napisem mojka.ahoj

rheasil
20. feb 2012

@zujanka dakujem 🙂 dam ti potom vediet..

zujanka
20. feb 2012

@rheasil nemáš za čo, si skvelá ako to zvládaš 😉

rheasil
20. feb 2012

@zujanka no musim nejak, nie je to lahke,ale nechcem prenasat depresie na inych preto sa snazim mysliet pozitivne.Ale nervozna budem urcite ked budem lezat na sone,ze co a ako ...takze zajtra napisem ...a dakujem za podporu 🙂

zujanka
21. feb 2012

@rheasil Myslím na teba od rána, dúfam že všetko OK a bude dôvod na veľkú radosť 😉

zujanka
21. feb 2012

@lilli202 lilli moja, aj na teba myslím od rána Držte sa 😉

slniecko001
21. feb 2012

@rheasil ... no kde si moja? Ako ste dopadli? Ja som už viac nedočkavá asi ako ty. Však je všetko ok? Inak to ani byť nemôže!!!! Nenaťahuj nás dlho 😉