Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

rheasil
21. feb 2012

@zujanka ved ja viem...uvidime, dam potom vediet..🙂

zujanka
21. feb 2012

@rheasil si skvelá, ešte aj smajlíka si dala 🙂 veľmi ti držím palce

rheasil
21. feb 2012

@zujanka no nie je mi velmi do usmievania,a este ked je plod vo "mne" nevyplavilo ho,ale snazim sa neprenasat zlu naladu....cas ukaze, a zajtra to este preberiem zo svojou gyn....no a budem sa sustredit na april...

zujanka
21. feb 2012

@rheasil tak ak si niekto zaslúži príbeh so šťastným koncom tak si to určite ty Podarí sa verííím a prosííím 😉

rheasil
21. feb 2012

@zujanka dakujem ti 😔 a to tiez prajem aj ja tebe nech ti to vyjde, vlastne kazdej 🙂

zujanka
21. feb 2012

@rheasil dočkáme sa, verím tomu 🙂

cerkutka
22. feb 2012

@lilli202 ahoj🙂 ale to vyzera dobre potom🙂 ked ta poobjednaval na toto vstko znamena to ze nic zle ti nenasiel🙂pretoze ked mas ist na tu laparoskopiu tak to znamena ze ti musia prefuknut vajecniky vsak? resp. zistit ci tam nie je chyba ze ich mas zapchate, a na genetiku sa chodi neviem preco, kazdopadne keby ti on nieco nasiel tak by ti to povedal🙂

cerkutka
22. feb 2012

@rheasil ahoj, to mi je luto co sa stalo:( clovek tak dlho caka aked sa to konecne aj podari tak sa to nedotiahne do konca:( dufama drzim palce ze v aprli ti to vyjde. a este ked to mas v sebe mozno to nie je uplne stratene ved uvidis co ti povie tvoj gynekolog.

lilli202
22. feb 2012

@cerkutka tak dufam ze su dobré hned ty napisem co my dal papier co je tam napisane.hned ty napisem.

lilli202
22. feb 2012

@cerkutka takze toto my napisal na papier.z nasej strany je vhodná diagnostická LPSK.Endokrinologické vysetrenie pre podozrenie na susp. subklinickú thyreopathiu.V pripade riesenia bezdetnosti je na mieste IVF+ICSI...do úvahy prichádza aj uschova spermii.+genetické vysetrenie páru a u partnera doplnit vysetrenia na TORCH podla doporuceni ESHRE..a ja to tu este vela napisanych.ale ja mam skoro vsetko negat.to je dobré ci zlé,??

rheasil
22. feb 2012

@cerkutka ahoj, no moja gyn. ma dnes posielala do nemocnice na vycistenie,ale nesla som. pojdem len ked budem az prilis krvacat. Ukazala mi na sone, uz tam nie je skoro nic, ide po castiach von ☹ takze tak, tiez nevie, ze preco kedze vsetky vysetrenia som mala dobre, aj endokrinologicke - kedze moja stitna zlaza je dobre nastavena, dobre predpoklady....
no co uz ak malo odist,alebo ze sa zle vyvijalo radsej teraz ako neskor...
Na nove IVF+ICSI odporucala mi nie v aprili ale radsej az v maji, no uvidime,teraz sa musim dat dokopy - aj psychicky lebo momentalne to zle znasam a dnes prave u nej boli tri tehulky s peknym bruskom tak som sa tam necitila dobre...(a ked sa ma sestricka pytala ci aj na sono a ja ze plod odchadza, tak urcite ano vies si predstavit tie pohlady od nich)......
Sice som uz zacala zhanat lieky, lebo som uz samoplatca. A poistovna neumoznuje ziadne vynimky ...takze tak no....

slniecko001
22. feb 2012

@lilli202 ahoj, je dôležité vedieť výsledok čoho je negatívny... niekedy je to dobré a niekedy nie 😔

slniecko001
22. feb 2012

@cerkutka ahoj, skoro by si bola prepásla termín pohovoru, opäť by si dostala čistku od dr. 😲 Zajtra o takomto čase už budeš aj ty vedieť čo a ako, ja idem až v piatok ☹ Neskutočne pomaly sa mi tie 2 týždne vlečú 😢 neviem ako tebe.

slniecko001
22. feb 2012

@rheasil na pohľady iných sa vykašli, nevnímaj ich, oni to nepochopia, lebo to pravdepodobne nezažili... Mne osobne pomohla 2-týždňová dovolenka s kamoškou psychicky sa pozbierať po tom, ako sa mimi tiež neudržalo. Vôbec sa mi na ňu nechcelo, ale keď sme sa vrátili, bolo to ok. Pokús sa nerozmýšľať už nad tým, prečo sa to takto stalo (viem, že je to ťažké, ale dá sa to) Držím palce 🙂

rheasil
22. feb 2012

@slniecko001 no ja tento rok na dovolenku nemozem, (maximalne na 2-3 dni niekde vypadnem) potrebujem kazdy cent na nove IVF a kedze mam zivnost a rozbieham novu firmu tak sa musim vrhnut poriadne do prace, ako sa poznam praca mi pomoze...

matelko1
23. feb 2012

@rheasil tak to mi je luto,ale radsej teraz ako......a myslim si,ze na vycisstenie nebudes musiet ist,odide to vsetko samo.skor ako ti skonci krvacanie,tak chod preistotu nech ti urobia utz aby si sa presvedcila,ze je vsetko ok....
a na pohlady inych sa vykasli,chod aj ked len na 3 dni niekam prec a nebudes na to mysliet,aspon trosku sa zregenerujes....

slniecko001
23. feb 2012

@cerkutka ahoj, no ako ste dnes dopadli u dokyho? Myslím na Teba od rána, stále nakuknem, či nie je niečo nové a ty nás naťahuješ... 😝

rheasil
23. feb 2012

@matelko1 no co uz, uz nic s tym nenarobim, no gynekologicka ma poslala do nemocnice na vycistenie ale nesla,som,len ak budem dlhsie a vela krvacat vtedy pojdem,uz aj tak ide vsetko pomaly von.......ale kazala mi prist o mesiac na kontrolu na sono.
vies ale blbe je to, ze moja sesternica caka male v maji, tak sa necitim velmi dobre - z mojho pohladu 😔 ....a tiez neznasam ked ma nasi lutuju....
budem sa pripravovat fyzicky a psychicky na dalsie IVF a uz len verit ze bude lepsie 🙂 mozno do "tretice" to vyjde

lilli202
23. feb 2012

@cerkutka no ako si na tom moja ty?napis

lilli202
23. feb 2012

@cerkutka ako nás natahuje táto zena...........

zujanka
23. feb 2012

@rheasil raz to vyjde 😉 určite. Je to ťažké ale verím, že ak sa sesternici malinké narodí budeš sa tešiť spolu s ňou. A potom ona s tebou, keď sa ti narodí bábenko 🙂

rheasil
23. feb 2012

@zujanka no ved ano,ale aj tak sa jej snazim aspon teraz vyhybat, proste momentalne sa nemozem tesit....
a ked pojdem na dalsie IVF, tak si to necham uz len pre seba, pokial nebudem aspon ako tak "za kopcom"...

slniecko001
23. feb 2012

@rheasil 😉 ako keby som to písala ja o sebe 😉 Tiež keď som išla na prvé IVF a potom na KET, tak o tom vedeli všetci blízky... a nič.... a posledný krát som to nepovedala nikomu a zadarilo sa 😵 ostatní sa to dozvedeli, až keď som už ležala v nemocnici v 6 tt, 🙂

rheasil
23. feb 2012

@slniecko001 no ja som teraz pri druhom a aj prvom IVF nic nehovorila az teraz ked som bola v 5tt a vidis v 8tt odislo...ale teraz si uz radsej vsetko necham pre seba, pokial nebude rast brusko... 😉 to je uz moja posledna sanca....

zujanka
23. feb 2012

@rheasil aj ja asi budem radšej ticho lebo potom vysvetľovať a tie ľútostivé pohľady, to iba zbytočne jatrí ranu. Veď aj tak sa to raz okolie dozvie 😉

rheasil
23. feb 2012

@zujanka no presne, len nie prave vtedy ked to clovek nepotrebuje...🙂 kedy mas zacat stimulovat?ale este ti chybaju lieky nie?

zujanka
23. feb 2012

@rheasil ešte chýbajú zbiera sa to veľmi pomaly ale baby sú fakt fantastické 🙂 Čakáme na výsledky z genetiky, potom stimulka, tak tipujem o nejakých 4 - 6 týždňov. No nie je mi veru všetko jedno ☹

rheasil
23. feb 2012

@zujanka poslala som ti IP

cerkutka
24. feb 2012

@lilli202 ahoj🙂 prepac vcera som mala tolko behaciek ze som prisla domov az neskoro v noci a posledne co sa mi chcelo bolo zapinat pocitac🙂 no...takze dopadla som nasledovne...nie je to nic slavne:( manzel sice ma kvazi dobry spermiogram, ma tam iba jednu hodnotu znizenu ale v podstate mi lekar povedal ze keby ze som ja v poriadku tak s jeho spermiogramom som uz davno tehotna🙂 - mily panko haha🙂 ....no a potom sme presli k tomu ze mame spolocnu vec koru musime preliecit a to je chlamidia (idem kuknut na net ze co to presne je) a tento zapal mi napadol jeden vajecnik takze sa musi rychlo preliecit antibiotikami (v pondelok idem na gyndu si to dat predpisat a aj manzelovi) to je ako pin-pong, si o odovzdavame medzi sebou pri kazdom styku takze nevie ani on sam povedat ze kde sa to presne nachadza u ktoreho z nas...no a este ma poslal na endikronologiu - lebo ma podozrenie ze mam nieco so stitnou zlazou - coz je ten vacsi problem:( tam sa normalne ze objednavas kurnik 2 mesiace dopredu - na nervy.....a som zvedava ako dlho budem cakat na vysledky...takze tak, nie som z toho nadsena ale ako aj on povedal to vsetko sa da liecit akurat treba vediet ze co konkretne a podlat oho budeme dalej postupovat.

cerkutka
24. feb 2012

@slniecko001 prepaacte baby🙂 uz som napisala hore🙂 nestihacka vcera bola🙂 som behala ako blazon a vecer som este bola na koncerte ktory som si sice moc neuzila lebo som sa velakrat pristihla ze namiesto koncertu rozmyslam nad vecami ktore povedal dr.:(