Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
24. feb 2012

inak viete co? nas neposlal na tu genetiku, to co sa tam robi? som sa ho aj pytala ze ci nam to netreba, ale povedal ze on si mysli ze nie ale ze ked chceme tak mozme si to dat urobit...ale ze podla neho teda to nie je potrebne...tak sa tym nejdem zatazovat, len vidim ze vas tam poposielal tak haluzim🙂

cerkutka
24. feb 2012

Inak dr. je strasne skupy na slovo:( cely mesiac mi slubuje ze na konci vsetkeho mi vsetko povie a vela toho nenahovoril zasa..iba take nesuvisle veci, trocha som bola z toho sklamana... 😖

lilli202
24. feb 2012

@cerkutka tak ani u vás nic hrozné neni ani u nás asi.ja musim ist aj na laparoskopiu ty.a este aj ja na stitnú zlazu vcera som bola a v stvrtok mi pridu vysledky ci mám alebo nie. v pondelok sa idem objednat na laparoskopiu od toho sa bojim velmy.ze vraj potom to boli velmi.a ta genetika je to ze aké budes mat dieta ci bude zdravé ci nie.podla mna chodte radsej.my ideme 6.3.ony ty vypocitaju cojaviem napr ze 10percent bude chluchy 70bude zdravy.vies takto

matelko1
24. feb 2012

@lilli202 neboj sa,neboli to.to je maly zakrok a ani po zakroku to neboli....

lilli202
24. feb 2012

@matelko1 aj ty si bola moja?bojim sa toho.este som nebola nikdy v nemocnici.kolko dni tam treba ostat.

matelko1
24. feb 2012

@cerkutka dr sa musis pytat a on ti na vsetko odpovie.no nam vsetko pekne vysvetlil,my sme tam boli s mm vyse 40min....a nemozem povedat,ze by bol skupy na slovo.....

matelko1
24. feb 2012

@lilli202 ano bola som,v jeden den ma prijali,na dalsi operovali a na dalsi odchod domov.....ja som tiez dovtedy ani v nemocke nebola,ale musela som to podstupit aby sa doki ujasnil,ze vajcovody su priechodne...potom ma cakal este jeden zakrok po roku hysteroskopia....

lilli202
24. feb 2012

@matelko1 och boze.uspia ta vsak?spala si necitila si nic?mna len na laparoskopiu odporucil a na stitnu zlazu +genetika aj u manzela .a potom mu mám zavolat a ideme dalej posiela nejaké papiero do poistovne.

matelko1
24. feb 2012

@lilli202 uspia ta a zakrok netrva dlho,mozno nejakych 30min a necitis nic,neboj sa....ked budes mat vsetky vysetr.za sebou,tak potom to pojde velmi rychlo.akurat na papiere z poistovne na schvalenie sa dlho caka....

lilli202
24. feb 2012

@matelko1 jáj bojim sa.ale zevraj to potom boli nevies chodit.mne robi asi preto ze ci nemam endometriozu.

matelko1
24. feb 2012

@lilli202 ale figu borovu,neboli to a chodit v pohode mozes,nic necitis,..

cerkutka
25. feb 2012

@matelko1 no ja som sa pytala ale on stale hovoril ze pokial nebude vidiet vysledky z tych vysetreni na ktore ma poslal tak mi nemoze nic povedat lebo ze to je krizovatka na zaklade ktorej sa bude rozhodovat dalej...takze tak..fakt nic mi nechcel povedat:( .......teda nie uplne nic ale velmi vazil slova🙂

cerkutka
25. feb 2012

@lilli202 no ja som sa na tu genetiku pytala a on povedal ze nemusime ist. Som sa pytala ako to vie a povedal ze proste vie...ze to vedel odkedy nas prvykrat videl🙂 tak neviem co tym myslel ale nebudem zbytocne zabijat cas vystreniami ktore mi neodporucil radsej sa idem sustredit na veci co mi odporucil🙂 som si zohnala to vysetrenie na endikornologii skor ako v aprili a dovtedy sa budem sustredit na vyliecenie toho druheho problemu🙂 chcem ist postupne tak aby bolo vsetko v poriadku - a inak podla mna on caka na vysetrenie tej stitnej zlazy u mna a potom aj mna posle na laparoskopiu lebo nemoze robit ivf bez toho aby si bol uplne isty ze vajecniky su prechodne..🙂

cerkutka
25. feb 2012

@lilli202 inak vies co?🙂 ja neviem ci by som chcela vediet taketo vysledky z genetiky, to by som stravila potom asi cele tehotenstvo v strachu ktory by mohol byt neopodstatneny fuu....ci myslis ze sa to akoze potom da aj liecit alebo tomu predist?? mala som kolegynu ktora ked bola asi vo stvrtom mesiaci jej volali z nemocnice ze je tam velke podozprenie ze jej babo bude mat problem s chrbticou, a dali jej na vyber ci pojde na potrat alebo si babo necha ona sa rozhodla sice pre druhhu moznost ale preplakala dalsie 4 mesiace tehotenstva a nakoniec sa babetko narodilo uplne krasnucke, zdravucke a o chrbticovych problemoch nebolo ani chyru ani slychu. a ona chuda si voobec neuzila tehotenstvo a na kazdu kontrolu isla plna uzkosti a strachu.

cerkutka
25. feb 2012

@rheasil ahoj, ako sa mas? si v poriadku?? drzim ti palce🙂

cerkutka
25. feb 2012

inak v pondelok idem ku svojmu gynekologovi...no svojmu, ja v podstaate nemam gynekkologa kedzze som zila dlhe roky v zahranici takze mam pana ktory bude mojim gynekologom🙂 uvidime🙂 tak mu ukazem papierik od dr. Hermana som zvedava co povie a co odporuci - na papieriku mam napisane ze dalsie liecenie podla odporucania gynekologa🙂

lilli202
25. feb 2012

@matelko1 tak si ma ukludnila kus...hehhe.

pipina84
26. feb 2012

ahojte dievcata, potrebovala by som poradit. Mam si zacat pichat Fostimon 75 IU, doktor mi napisal, ze 2amp, 2amp, to znamena, ze mam zmiesat 2 prasky a 2 vody? Ci staci 2 prasky na 1 vodu? poradte mi prosim, dakujem

deni73
26. feb 2012

@pipina84 Podľa mňa 2 ampulky na 1 vodu, aj ja som tak brala... Ale ešte počkaj na názory ostatných. 🙂

pipina84
26. feb 2012

@deni73 dakujem, takze aj ty si tak brala, myslela som si 🙂

zujanka
26. feb 2012

@pipina84 ahoj, poradiť ti neviem, ale držím palce, nech všetko ide tak, ako má 🙂

pipina84
26. feb 2012

@zujanka dakujem, keby nam to tak vsetkym vyslo 🙂

zujanka
26. feb 2012

@pipina84 tak to všetky veríme 🙂

sobka
26. feb 2012

@pipina84 kludne možes riedit dva prasky s jednou ampulkou vody, to je len kvoli riedeniu, nemusíš potom mat vela tekutiny v striekacke, koncentrácia je tam tá istá... 😉

cerkutka
27. feb 2012

@pipina84 ahoj🙂 a ty si mas sama pichat injekcie??

pipina84
27. feb 2012

@cerkutka ahojky, picha mi jedna znama, ona je sestricka, sama by som to nezvladla 🙂

foryou25
27. feb 2012

ahojte, babule mame sukromnu temu- "Rady ako postupovat u neplodnosti muza" , ak si chcete niektora s nami podebatovat pisnite mi do IP a pridavam vas tam 😉

katka30129
27. feb 2012

awojte baby....ja tu pozeram tu na temu...a chcela by som sa opytat ci ma niektora problemy s hormonmy a velmi nepravidelnou menstruaciou? lebo aj ja mam ist o chvilku na sedenie a neviem na co sa mam pripravit a co ma caka :o} dakuuujem

dad25
29. feb 2012

ahojte žienky.potrebovala by som poradiť. som 6 deň po vklade a mam bolesti brucha ako by som mala dostať menštru. nieje to sice cely deň ale neviem čo to znamena, pri prvom umelom som bolesti brucha nemala.neviete mi poradiť s čoho to može byť či sa mam znepokojovať alebo možem byť kludna.ďakujem veľmi pekne

cerkutka
29. feb 2012

@dad25 ahoj ja sama som este tym nepresla ale ked si precitas tuto temu od zaciatku tak vela dievcat to takto prezivalo od zaciatku s bolestami🙂