Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katka30129
7. jún 2012

@katarina822 ach jaaaj...mne predpisal 3x1 ale ja som zacala 2x1 lebo to nezvladam...este skusim vydrzat tak do pondelka a potom uvidim ako my bude...najhorsie je rano vstavat a v robote...no neviem je mi do placu z toho ako sa citim hrozne...ja by som ich najradsej vysadila je mi hrozneeeee :o{{{ ale dakujem za info

smejkaa
7. jún 2012

@gyncare Dakujeme. 🙂

lilli202
7. jún 2012

@21majka aj vam napisal to. Ale to je naco nam este aj torch napisal ale my sme este na tomto neboli. Naco to treba.

lilli202
7. jún 2012

@cerkutka no dobre taj tak o 9mesiacikov velke stretko vsetky hermanky co vy na to????

slavka_2012
8. jún 2012

@21majka neplac vsetko zvladnes 😉 ja viem ,ze je to tazke ale ked chces babo, tak hlavu hore.My zeny sme silne a zvladneme to,,,staci si to tu precitat a uvidis co vsetko si tu zenicky preskakali 😵 uvidis vsetko bude fajn aj ja si tak rozpravam 😀 aj ked mi tiez nieje velmi do smiechu.....

cerkutka
8. jún 2012

@lilli202 suhlasim🙂 v akejkovek "podobe" 🙂 hihi..ospravedlnene budu iba tie ktore budu prave na porodnej sale🙂

lilli202
8. jún 2012

@cerkutka presna tak.keby ze uz tam sme...heheh.ja chcem dvojky.ty?

21majka
8. jún 2012

@slavka_2012 daakujem za povzbudive slova,dnes uz tak neplacem,naozaj musime vsetky dufat a verit,ze to dopadne dobre,pretoze nic ine nam neostava...Ja uz mam pobalene kufre,trochu som behala este po obchodoch,nakupila si nejake cajiky a tinktury a skusim sa teraz tie 3 mesiace trosku dat do kopy,aby sa nam to IVF podarilo...

kvietok73
8. jún 2012

@21majka....a počula si o Metóde Ludmily Mojžišovej??? http://www.fertility.sk/sk_SK/riesenie-problemo...

21majka
8. jún 2012

@kvietok73 akurat to tu trosku studujem,celkom ma to zaujalo,takze od nedele asi aj zacnem trosku precvicovat tie moje zenske 'svaly'.Dakujem za radu,skusim,uvidim ako sa budem citit po prvom mesiaci a ked tak si zozeniem knihu. 🙂

lilli202
8. jún 2012

@lilli202
@21majka prosim /??

21majka
9. jún 2012

tak zienky,ja uz som docestovala...mame tu hrozne pocasie,takze sandalky poputovali do botnika a nastupuju zase gumaky a dazdniky 😢
@lilli202 co si sa chcela moja opytat?

kvietok73
9. jún 2012

@21majka dúfam, že pomôže....panvové dno..to je zázračná časť nášho tela.....potrebuje byť pevné nielen pred tehotenstvo,, ale i počas neho a uvoľnenie pomáha pri pôrode asi najviac 🙂)

lilli202
9. jún 2012

@21majka ahoj ze preco vas vypisal na eshre aj nam to napisal ale este sme tam neboli len na torch vas tam nevypisal????a ake vysetrenie je to eshre

21majka
9. jún 2012

Lilli202:
No nam to Dr.vysvetlil,ze ESHRE je europsky organ,ktory vyzaduje,aby chlap mal pred IVF vysetrenie na zaklade doporucenia tohto organu...to mu zase urobi urolog,je to vlastne rozbor spermii,aby sa vylucili choroby ako napr.HIV,chlamydie.....proste aby spermijky boli zdrave aspon po tejto stranke 🙂

21majka
9. jún 2012

@kvietok73 ako normalne ma to tak zaujalo,ze uz asi 2 hodiny tu citam o tychto cvikoch... takymto moznostiam som uplne naklonena,pretoze toto urcite nicim poskodit nemoze,len pomoct...budem sa snazit cvicit poctivo 🙂 🙂 dakujem

kvietok73
10. jún 2012

@21majka budem na Teba myslieť 🙂 a hlavne držím prsty 🙂)

lilli202
10. jún 2012

@21majka a na torch vas neposlal?hm.my sme este na eshre neboli u nas neni urolog len daleko naj. blisie je v BB a KE.dost daleko mame.

anuliktula
10. jún 2012

@21majka ja len k tej mojzisovej cvikom.....citala som, ze nie je dobre to cvicit len podla knihy, ze je potrebne cvicit aspon zo zaciatku so skusenym cvicitelom, ktory Ti aj pred samotnym cvicenim musi urobit mobilizaciu a aktivaciu svalov....inak To nemusis vobec robit spravne 😒

cerkutka
11. jún 2012

@lilli202 mne je to jedno🙂 len aby bolo vsetko v poriadku🙂

cerkutka
11. jún 2012

@lilli202 pocuj ked tak citam co to ESHRE je tak aj moj manzel tym vsetkym presiel...🙂

cerkutka
11. jún 2012

este sa chcem baby opytat (hlavne tych co uz mate ivf za sebou) kedy sa zacina so stimulaciou? v ktorom dni?

linka
11. jún 2012

@cerkutka ahoj,podla toho aky mas protokol,ked kratky,tak na 1-2DC a ked dlhy tak na 21-22DC 😉

lilli202
11. jún 2012

@cerkutka hej?:? a my sme na tom este neboli ty.len na TORCH.a ked na to nepojdeme.ako sa to robi?co my povie na to Herman ked sme na to nesli. hm

dahra
12. jún 2012

Ahojte baby,
prepisuje Herman Duphaston hneď po OPU? moja sestra uňho bola, ale napamata si ci ho brala od OPu alebo od ET. Dakujem.

linka
12. jún 2012

@dahra ahoj,ja som ho tusim brala den pred opu 😉

cerkutka
12. jún 2012

@linka dakujem🙂 a kto urcuje ten protokol?? som pocula ze dlhy je lepsi...to je o tom ako dlho tie vajicka nechaju vonku po oplodneni?? ze pri dlhsom vydrzia iba tie najsilnejsie??

cerkutka
12. jún 2012

@lilli202 no nevypise vam papiere do poistovne ked na to nepojde tvoj muz🙂 je to (ze vraj) dane dakou europskou normou ze tieto vysetrenia sa musia absolvovat, moj muz to absolvoval raz dva, fakt...v priebehu jedneho dna (mozno dvoch ) uz nepamatam presne, nieco mal u urologa nieco u obvodeho lekara. Nic hrozne len ho tam pekne posli🙂 a aj vysledky mal do tyzdna, zbytocne teraz cakate vyuzite ten cas na toto vysetrenie.

cerkutka
12. jún 2012

@lilli202 Inak ...som dnes bola u svoho gynekologa a sama dobrovolne som sa prihlasila na laparoskopiu....idem buducu stredu, dnes som uz urobila dake predoperacne vysetrenia a povedal ze maju uz tak modernu technologiu ze mi urobia kompletne vysetrenie setkych vnutornych organov malej panvy.....tha....aj sa bojim aj neviem........ako dlho si bola mojko "mimo" po laparoskopii? povedal mi ze 1 den budem hospitalizovana a potom 10 dni na PN....ale my mame uz program na vikend......tha neviem ked budem stredu operovana ci budem moct v piatok v noci uz ficat na dakom festivale...asi nie co?? idem to asi zrusit..no co...ako mi povedal gynekolog..priority a veci "vyssej hodnoty" su na prvom mieste🙂

linka
12. jún 2012

@cerkutka protokol urcuje dr. v centre,ja som mala prve ivf s kratkym protokolom,teraz budem mat dlhy pri druhom ivf,oni po oplodneni ich nechavaju v predlzenej kultivacii tie embryjka,je to asi 5 dni...potom uz vkladaju blastocysty,tie sa uhniezduju hned alebo do dvoch dni 😉