Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

slavka_2012
4. júl 2012

@cerkutka skoda ☹ ved my sa vieme tesit aj z ich uspech 🙂 a nas to pekne povzbudiiiii 😉 a ja stale cakam co sa bude diat a nic 😉 uvidime v sobotu testnem 😅

cerkutka
4. júl 2012

uz v sobotu?? pockaj to je kolko dni....10?🙂 to uz bude vidno?? jeeeeej hned pis...som zvedava ake su teraz v tvojom brusku pochody hihi🙂) a jedno ti dali alebo dve?

cerkutka
4. júl 2012

este som sa chcela baby spytat ci vam Laparka ovplyvnila menstruaciu teda ze prisla skor ci neskor.....

21majka
4. júl 2012

ahojte zienky-snazilky 🙂 vidim,ze uz Vam tu nikto nepise,tak Vas len chcem pozdravit zo zaprsaneho a chladneho Irska a napisat Vam ako strasne Vam zavidim to fantastice leto,ktore teraz mate....pekny vecer 🙂 🙂 🙂

21majka
4. júl 2012

@cerkutka mne prisla uplne presne,ako som mala dostat, co som ani vobec necakala,lebo vies ako laparka u mna dopadla. ☹ .Jedine co mna prekvapilo,ze bola o dost silnejsia a dlhsia ako pred laparkou.Ale konecne som pri menzese po xxx -rokoch nemala bolesti 🙂

slavka_2012
5. júl 2012

@21majka tak to nam mas co zavidiet 😀 je tu velmi teplo az niekedy neznesitelne,,,ale lepsie ako u vas 😉 uz je to tak, nevieme ci vsetky snazilky uz su tehu alebo pisu inde ☹ skoda ,lebo si vieme navzajom poradit a povzbudit sa 😵

slavka_2012
5. júl 2012

@cerkutka nemam ziadne tehotenske priznaky ako tu pisu,,,,,vobec nic mi neni,,tak neviem ako dopadneme 😖 davali mi dvoch mrazacikov,tak verim ze sa aspon jeden uchyti 😉 no bolo by krasne keby sa zahryzli obaja 😀 chcem testovat v sobotu mozno tam uz nieco uvidim //,,,, 😕 to by bolo nadherneeeee

timmka
5. júl 2012

@slavka_2012 moja ani ja som nemala ziadne priznaky, az na 10 den ma zacalo pobolievat brusko na mrchu, ale to som uz vedela, ze som v tehu lebo na 7 den mi vysiel pozitivny a na 9 uz boli dialnice, proste nic mi nebolo, tak na priznaky sa velmi nespoliehaj, drzim palce
niekedy je vyssia sanca zo zmrazenych ako z cerstvych, u mna to tak bolo

cerkutka
5. júl 2012

@slavka_2012 pocuj, mozno prave to ze ich nemas je dobre....🙂 aspon si nic nenamyslas, a mas realne cistu hlavu....🙂) a mozno vies...ziadne ani neexistuju (myslim prve dni....🙂 mozno fakt pridu az po tych prvych tyzdnoch🙂 joooj drzim ti palce....🙂 dufam ze ti to vyjde a tym aj mna motivujes velmi🙂

slavka_2012
5. júl 2012

dakujem dievcence
@cerkutka ,
@timmka bolo by to krasne keby sa tie vase predpovede splnili 😀

timmka
5. júl 2012

@slavka_2012 splni sa to, uvidis, ktory den si po vklade? herman zajtra uz robi??? ci este nie, nevies?

slavka_2012
5. júl 2012

@timmka dnes som 7den po vklade ....neviem ci robi mne kazal prist na krv az 10.7. tak uz tam by mal byt v utorok 😉 mam zmiesane pocity dostavam strach ako to dopadne 😕

timmka
5. júl 2012

@slavka_2012 moja to je normalne, ked mame bolesti a vsetky priznaky tak sa strachujeme ze pride mrcha, ked nic necitime, tak sa strachujeme, ze to nevyslo, ja som tiez stresovala a este stresujem, stresovat budes cele tehu, to je normalne 😉
skusim mu zajtra zavolat a uvidime ci mi zdvihne telefon, testovat nebudes? ci to nechavas na krv?

slavka_2012
5. júl 2012

@timmka ked ja som mrchu nedostala ani po ET,,musela som vysadit lieky a az tak prisla,,,takze strach mam 😔 chcem testovat v sobotu ,,, a najst // ciarocky 🙂

timmka
5. júl 2012

@slavka_2012 budu, uvidis 😵 😵 😵 😵 😵 pozitivne mysli 😉 a mozno budes cakat viac ako jedno...tak ako ja 😉

slavka_2012
5. júl 2012

@timmka a ty si uz mala na 7 den po KETe dva // ? ked kazdej to tu ukazovalo vselijak tak ja neviem kedy by uz mohol test nieco ukazat 😕

timmka
5. júl 2012

@slavka_2012 ano mne ukazalo, ale cakala som trojcata 😉 , tak asi preto, ale na 9 by uz malo nieco ukazat

anuliktula
6. júl 2012

ahojte......juuuj dlho sa neozyvam, ale nie je preto ze amm nieco nove a nechcem sa pochvalit ☹ ....ale uzivam si leto tak nejak nestiham...my este stale cakame za manzelovymi vysledkami , ktore nam Herman kazal doplnit tak uvidime, ci je vsetko ok a potom sa rozhodneme, ako dalej....slavka_2012 silno drzim palce , uvidis bud // a my sa tu budeme s tebou vsetky tesit...huraaa...cerkutka a co tvoje papiere v poistovni stratili?hrozne dlho im to trva.tak ,uzite si krasny vikend a posielame trosku slnka aj do irska 21majke...papapa

anuliktula
6. júl 2012

@cerkutka aj mne je divne ze herman nasiel pri vysetreni to co niekto nevidel na laparke 😒 sikovny doktor

slavka_2012
7. júl 2012

ahojte dievcence,tak teraz som si robila test a nic ☹ ☹ ☹ je tam len jedna ciarka /,uz zase mam hlavu v smutku,preco sa to zase nepodarilo????????? 😢 😢 😢

pempusik
7. júl 2012

Dievcata, viete mi, prosim, povedat, ktore vsetky paramete sa tstuju pri permiograme v gynccare? dakujem 🙂

21majka
7. júl 2012

@slavka_2012 este to nevzdavaj,neopustaj sa,este stale mas nadej,ved to bolo este len 9ty den po vklade,nie?Mozno ti ukaze neskor...drzim ti prsteky 🙂 🙂 🙂

slavka_2012
8. júl 2012

@21majka dakujem majka,nic ine mi neostava len ta nadej ☹

mravvcek
8. júl 2012

@susanci ja som brala metformin 🙂 tiez som mala PCO,ale rozhodla som sa pre laparoskopiu,po 6 rokoch snazenia,jednom potrate a stimulacie clostylbegytom,som sa vykaslala na vsetko,sla na laparoskopiu,kde mi urobili driling,zistili jednorohumaternicu,no hroza a povedala som si,ze kaslem uz na vsetko.Po roku od operacie sme otehotneli prirodzene bez akychkolvek liekov a zasahov.Velmi drzim palce!!!!!
Nenavrhol ti laparku?

susanci
8. júl 2012

@mravvcek tak aj mi to už máme 6 rok čo sa snažíme ...tak dúfam že sa nám podarí...nie ešte mi nič nenavrhol....metfortim mam brat cca pol roka vravel že by som mala spontánne ostať tehotna...tak dufam ze sa podari 🙂 a dakujeeem

bambula27
9. júl 2012

Ahojte....prosim ozvite sa tie, ktore chodite, alebo ste chodili k Dr.Hermanovi, diagnoza PCO + zly spermiogram......

katka30129
9. júl 2012

@bambula27 ahoj no mne presne nepovedal diagnozu ale beriem siofor a manzel ma tiez horsi spermiogram...snazime sa uz 3. rok a stale neuspesne :o{ mame sa mu hlasit koncom augusta na stimulku ...tak uvidime ze co bude daleeej...ale uz nech je august :o}

lilli202
9. júl 2012

Ahojte kto ide k hermanovy 18-ho????ja som objednana vtedy na 11hodin

linka
9. júl 2012

@lilli202 ahoj a uz mate vsetky vysetrenia?

cerkutka
9. júl 2012

@slavka_2012 ahojkyyy.....som tu nebola cez vikend kedze sme mali krstiny a veci okolo toho...teda nie my ale ja som sla za krsnu🙂) tak som sa vyhrala s babetkom jedna radost hihi🙂) no ako moja?? citam ze si sa uz testovala...nevadi hlavne ze kramy nemas..tak cakaj, kedy ides ku hermanovi?? 10 den je kedy? zajtra?