Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

janapo
7. mar 2009

ahojky ger 🙂 ved si aj vravim ze kaslat na to ale toto je uz fakt neunosne, ako na stavenisku...mam polofunkcnu kuchynu, kable trcia zo stien a cakame kedy majstro zavola ze kuchyna je ready...horsie to snad nebude ani pri dvojcatach 😀
inak den zien je az zajtra 😉

janapo
7. mar 2009

cau bea 🙂

kuspitka
7. mar 2009

janapo tak mala by este prist nedelu len sa mi to nezda.......od 5 mi meska......

csilla76
7. mar 2009

vidim ze ani mna si tu okrem pugglee nikto nevsimol,je to smutne. ☹

ger som pisala ze k zajtrajsiemu dnu zien......

puglee
7. mar 2009

ahoj kuspitka...ja tiež s tým nemám skúsenosti 😒
ger kafčo už vypité 😉 si mi neodpísala, či netreba doplácať za tú inj
janapko ja tiež rozmýšľam, či neostanem domka po odbere, lebo nemám kľudné zamestnanie

janapo
7. mar 2009

csilla ahoooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 😵
kuspitka neboj ved ona pride mrcha jedna 😉 a ked nie tak mozno pridu // 😝

kuspitka
7. mar 2009

janapo mame darcu na spermie tak tehu nemozem byt.
inak ma bolia strasne bradavky a stale tecie zomna take biele svetle nieco....

gerena
7. mar 2009

kuspitka stalo sa to....myslim ze ani csilla nedostala menzes po decaeptyle........
puglle som rada ze ste s diou dali do poriadku moj bordel 😝

janapo
7. mar 2009

puglee pre mna to bolo jednoznacne riesenie, kaslala som aj na prachy, ciel bol jasny 😵 ved ak este nie si rozhodnuta tak si vezmi par dni volno alebo si vybav u obvodacky PN-ku a uvidis ako sa veci vyvinu a ako budes znasat tehu a potom sa rozhodnes ci praca alebo doma 🙂

beadz
7. mar 2009

jeej jani, dlho sme sa tu nestretli.
csillus, dakujeme za gratulaciu, samozrejme aj ja vsetkych zienkam posielam velku pusu k mdz 😉

beadz
7. mar 2009

no, ale vela som toho dnes nemusela citat. nesiel konik zase ? pacosky, ste boli nervne, co ??? 😀

puglee
7. mar 2009

ahoj bei na hokej chodíš na štadión, či v telke pozeráš?

ger už prestaň...ja s teba odpadnem 😀

janapo
7. mar 2009

jaj kuspitka tak prepac, som nevedela 😅 tak ti silno drzim palce nech sa ms rozbehne a mozes pokracovat 😉

kuspitka
7. mar 2009

csilaa potom co urobili tebe ked si nedostala menzes????

gerena
7. mar 2009

nijako divne mi naskakuju vase prispevky.najprv nic a potom 10 😖
csilla prepac, ja momentalne zijem v stredomori 😅 pozeram navrat krala len som si musela dat prestavku po 2 hodinach boja 😀 😀

beadz
7. mar 2009

puglee, ked je v kosiciach tak som stale na stadione, ale teraz pozeram v telke. do bystrice sa mi velmi nechcelo ist.
😝

puglee
7. mar 2009

....bea ty si taká fanúšička.....a šimon sa nebúri v takom hluku na štadióne 😀

eva7780
autor
7. mar 2009

ale ste sa rozkecali 😀
janapo,csilla,kuspitka,bea ahojte 🙂

puglee
7. mar 2009

evi diky 😀 😀 😀

janapo
7. mar 2009

ahoj evik 🙂 ako mas? hlavka dnes neboli? 😉

beadz
7. mar 2009

ger, ja sa chystam tiez dnes navarit aj na zajtra. ale ty si inaaaa kucharka, ked na cely tyzden budes mat zasobu. 😉
puglee, buri sa, ale nech. ja si s nim kolko musim vytrpiet ked ma nenecha v noci spat 😝 . a mozno aj on v bruchu povzbudzuje a preto sa tak hemzi. 😵 najmladsi fanusik 😵 😵

eva7780
autor
7. mar 2009

😀 😀 😀 😀

beadz
7. mar 2009

ahoj evy. ty mas zase nove foto. ale stale mas take umelecke, ze neviem identifikovat co je na nej. teda okrem teba 😉

eva7780
autor
7. mar 2009

jani po starom,dnes neboli ,asi preto že som tolko nebola na pc,ako píše bea -nebola som nervna 😀 aspon som porobila to co odkladam

janapo
7. mar 2009

bea tvoje fotky nie su o nic menej umelecke 😀 si mozte s evkou podat ruky 🙂

eva7780
autor
7. mar 2009

bea vsak to staci,gerenka si myslela ze na nej strikujem, 😀 😀 to by ma musela najprv naucit,ja vegetim pri kave

beadz
7. mar 2009

evy, ved presne aj ja tak. ja som sice nevedela ze nejde kon, ale pre istotu som ani nezapla pc, tak som si uz zbalila tasku do porodky pre seba aj pre simona, komplet byt som upratala, vyprala, vyvesila, balkon poriadila, obed uvarila a uz mam pripravenu kapustu na dusenie na zajtra. uz len kacku ocistit a nasolit a zajtra to uz potom bude rychlovka.

eva7780
autor
7. mar 2009

asi si to plietla s ramienkom kabelky 😀

eva7780
autor
7. mar 2009

Bea tak ti si toho dnes riadne vela postihala 😉 ja proti tebe ani polovicu,hlavne som sa nebalila do porodky a nedusim kapustu 😉

kuspitka
7. mar 2009

evy ako sa mas????