Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
25. sep 2012

@21majka No jak je tebe dobre 😉 Tak nech len ta tvoja mrcha caka este, tych par dni musi vydrzat!!!! A si k nemu na pondelok objednana? Alebo len zavolas a pojdes? Takze uz si pomaly zbalena na SK 😉

21majka
25. sep 2012

@bambula27 niesom objednana,lebo ked nedostanem menzes,tak mu zbytocne budem volat.Vsak uvidime,ja to az tak tlacit nebudem,ked mi to tento mesiac nevyjde.Zbalena niesom,ale uz druhy den sa na to chystam,len dajako sa nemozem k tomu dotlacit 🙂 A nevies ma Herman teraz vela toho?

bambula27
25. sep 2012

@21majka vies co? Ani neviem, ale moj osobny pocit je, ze ANO. Naposledy som bola objednana 12:45 a dostala som sa k nemu az hodinu a pol neskor. Vraj vela zakrokov mal, hovorila sestricka. Mozno ze prave teraz je take obdobie..neviem

21majka
25. sep 2012

@bambula27 vsak uvidime,ako to vsetko dopadne...tak idem spat,lebo rano zase do prace ☹ Pekny vecer moja a zajtra nech ti to dopadne oki 🙂

slniecko001
26. sep 2012

@cerkutka ahoj moja, už som s tým ako-tak vyrovnaná, že to tentokrát nevyšlo, mala som z toho 2 dni depku, vyrevala som sa a zajtra idem na to kontrolné testovanie, ale už iba čakám, že mi povie, aby som vysadila lieky a prišla mrcha. Bruško ma už pobolieva ako na mrchu. A potom uvidíme ako ďalej ... 😔 Možno som už fakt stará ... 😨

matelko1
26. sep 2012

@lilli202 lekaren je nedaleko od centra,vyjdes von od hermana/dolava/ potom zase najblizsia ulicka vlavo,prejdes to parkovisko a zase dolava a tam je hned lekaren.najdes to.....drzim palce aby ti to vyslo....

matelko1
26. sep 2012

@slniecko001 a ty si si robila test a neukazal ti ciarku?....ale aj tak je najistejsia krv a hlavne sa nevzdavaj aj ked to nevyslo a bojuj dalej.mas aj zmrazene myslim,ze,tak hned dalsi cyklus chod ku hermanovi....budes nabita hormonmi,tam budes brat len duphaston a estrimax....

lilli202
26. sep 2012

@cerkutka ahoj moja.tak tesime sa spolu (potichucky este len no)tak to velmi velmi verim ze budeme kocikovat spolu 😲..ty kedy ides??ja som vcera dostala mrchu preto idem len 16 oktobra.

lilli202
26. sep 2012

@21majka ahoj.ja som uz z tohto jelen :D.ani ja neviem preco ma este nepozrel ved ma vysetroval okolo marca naposledy.ked robil tie vysetrenia.ty kedy chces zacat??alebo cakas na mrsku??ja si myslim ze to je dlhy protokol ked ma objednal na 16oktobra a pitala som sa ho ze uz to pre injekcie a on ze pravdaze idete na pripravu ...tak sa tesimmmmmmmm ale aj bojim heh.

lilli202
26. sep 2012

@matelko1 ahoj dakujem.a tam maju takéto injekcie??lebo tu u nas asi nebudu mat.dufam ze to nájdem.z kosic som mimo nepoznám to mesto..

linka
26. sep 2012

@lilli202 vies prreco ides 16,oktobra k nemu? lebo budes presne 22 den cyklu a vtedy zacnes pichat diphereline,ked mas dlhy protokol...

matelko1
26. sep 2012

@lilli202 ano tam maju,tam ta aj herman odporuci a vysvetli kde je lekaren,...u vas urcite nekupis v ziadnej lekarni....

cerkutka
26. sep 2012

@lilli202 no ja som sa uz dnes vratila a zacinam pichat vecer🙂 potom idem 3tieho na kontrolu.
takze asi ja budem chvilocku pred tebou...ale nevadiii...🙂) kocikovat sa spolu da aj s jednomesacnym rozdielom🙂

cerkutka
26. sep 2012

@slniecko001 dobre bude, uvidis...inak by si predsa tu mrchu uz dostala nie??

lilli202
26. sep 2012

@linka asi hej.aj on tam pocital nieco asi dva minuty som drzala telefon pocital nieco.a ty sa ako mas mojka???tesim sa stebouu jupiii

lilli202
26. sep 2012

@matelko1 no ked ja nekupim tam v kosiciach tu nikde neni nic.inac ako???fesaci sa maju ako?uz su velky.nechodia este do skolky?

lilli202
26. sep 2012

@cerkutka jujj a nebojis sa???od tych injekcii?on ty povedal ze do vtedy si mas len toto jedno pichat a potom ked ides na kontrolu tak ty prida este,??alebo ako?

matelko1
26. sep 2012

@lilli202 v KE kupis urcite,tam v lekarni stale maju vsetky dostupne lieky,injekcie ktore treba na stimulku.herman s tou lekarnou spolupracuje,...takze sa nicoho obavat nemusis.veru fesaci zacali chodit do skolky,zatial je vsetko ok,aj ked zaciatky u jedneho boli trosku tazsie.neskutocne ten cas leti,ved nedavno som chodila do centra a teraz uz maju chlapci pomaly a iste 3 roky

slniecko001
26. sep 2012

@matelko1 ahoj, asi ta skúsim hneď, keď to náhodou nevyjde, potom si dám pauzu.

slniecko001
26. sep 2012

@cerkutka myslím, že kým beriem Duphaston, tak asi nie

matelko1
26. sep 2012

@slniecko001 musis si verit a byt optimisticky naladena,nemysliet na nic.ja viem je to tazke,sama som tym presla,ale nevzdavala som sa a vzdy som si povedala co ma byt,tak to bude....my sme cakali dlhych 7 rokov,uz som ani neverila,ale nastastie som navstivila CAR,vsetko trvalo dlho,dalsie vysetr.atd,ale stalo to za to a dnes sme s mm obaja stastní 🙂
prajem to kazdej z vas a z celeho srdca... 🙂

lilli202
26. sep 2012

@matelko1 potom my herman urcite poradi kde mam kupit.veru ten as leti.uz su velky.a vy uz nechce tretie????:D:Daj tam spia chlapci?

tsunamka
26. sep 2012

Ahojte, kedze som tu nova, tak len vsetko citam a utvaram si obraz, co ako, kto a kedy 🙂, vsetkym snazilkam drzim palce. Ja som zatial v stadiu, ze cakam na mrchu, aby som mohla volat p. Hermanovi. A naozaj je to tak, ze nic sa neobjednavam ani sa s nim nemusim stretnut na zaciatku, len mu zavolam, ked dostanem mrchu a on ma objedna? Take zvlastne to je. Dakujem

slniecko001
26. sep 2012

@matelko1
vieš mi prosím 5a povedať, do koľkých dní od vysadenia Duphastonu by mala prísť mrcha?

linka
26. sep 2012

@slniecko001 mne vzdy prisla do 3 dni...
@tsunamka asi ides prvy krat,ano zavolaj mu ked dostanes mrchu a on ta objedna hned na druhy den...

bambula27
26. sep 2012

@cerkutka O kolkej si tam dnes bola? 🙂

Inak....fakt super to pokracuje. Mam v sebe 9 injekcii Diphereline, a na pravom vajecniku cystu 63mm ☹ preto tak dlho krvacam a preto tie zhluky. Minuly pondelok tam este nic nebolo. Ach jaj....mam pichat dalej, vraj to praskne a musi sa vyplavit. V pondelok zas k nemu a ak to nebude lepsie, tak vraj zmenime postup. 😨

@21majka

slniecko001
26. sep 2012

@linka ahoj, tiež som si myslela na základe toho, čo som čítala v príbalovom letáku, že tak do 3 dní by mala prísť. Rozmýšľam, že keby som hneď skúsila KET, vklad by mal byť na cca 19 DC??? Pýtam sa kvôli tomu, že by som si zobrala v práci po vklade 2 týždne dovolenku, nech sa menej stresujem a rátam kedy to asi vychádza 😕

meega
26. sep 2012

@tsunamka Ahoj, aj ja som tu v podstate "nova", ale som o jedno stadium dalej ako ty. Ano, je to tak, na prve vysetrenie sa objednas tak, ze zavolas prve tri dni menstruacie a Dr. Herman povie, kedy mas prist. Absolvujes seriu vysetreni, raz musi prist aj partner a potom vas obejdna na pohovor, kde sa dozviete vysledky. My uz mame za sebou aj vysledky a kedze to nebola ziadna slava, pred sebou mame dlhu a neznamu cestu, ale verim ze jej konci budeme mat babatko 🙂 Drzim prsty

linka
26. sep 2012

@slniecko001 moja to zalezi od toho aku budes mat sliznicu,ale mne kety vychadzali tak na 20-21DC...ale moze byt aj na 19 a aj menej,zalezi aka bude sliznica...

cerkutka
26. sep 2012

@bambula27 ahoj ja som bola o deviatej rano....🙂 teda isla som az o dakej pol desiatej. Prave som pichla prvu injekciu..to bola haluz..som to tu studovala hodinu, som sa triasla ako osika pokial som si to pichla a vobec to nebolelo...cystu ti nasiel? fuuuha...a to myslis ze to z tych liekov??