• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

23. mája 2017 
@jania023 hmm ja som to tiez pocula...neviem no.....ved kolko fotiek deti ma dookola..a kolko ludi mu neustale vola, myslis ze by sa mu toto oplatilo? ved by totalka prisiel o reputaciu keby to naozaj tak bolo...neviem fakt..ved uvidime ako a co bude ...ale pravdou je ze ked tu tak citam tak uz som davno necitala nic v style ze sa to podarilo furt sa to iba nepodari... :frowning2:
5. okt 2012 o 18:03  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cerkutka ahoj a ty na kolki den ide na odber vajok???
5. okt 2012 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka neviem ja osobne som bola svedkom rohzovoru dr. a pacienta ktory mu prave volal ked som bola ja v ambulancii ze su romovia a ze by chcely vajko alebo embrio bielych nie romov,tak doky povedal ze nieje problem ze ZOZENIE aj cernocha a ked zlozil telefon tak mi povedal..nato nikdy nezabudnem ze ja im dam bieleho tam im dam cigana a zvalime to na genetiku :unamused: takze tak je to tam je to vsetko iba o biznise v prvom rade a az potom o pomoci nam neplodnym :unamused: inak ja som mala 24 embrii 6 vlozene a 18 zahadne zmyzlo vraj neprezilo mrazenie co je blbost lebo chlapik co ich mrazil vlastnorucne bol moj sused a vravel ze im nic nebolo ze boly velmi kvalitne tak otazak znie kde su?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2012 o 18:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 presne 2 tyzdne odkedy som zacala brat ten sprosty puregon a ten som zacala brat asi 3 DC takze 17DC je odber, inak utekam na pohtovost, zasa mam alergicku reakciu...ja uz neviem fakt ze ci nie z toho :((
5. okt 2012 o 19:06  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 a podarilo sa ivf?? s tymi co ti dal?? och ani mi nehovor, dost mam depky z toho ako moje telo zle reaguje na hormony:((
5. okt 2012 o 19:07  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som dnes baby zacala akosi zahadne spinit...ja som uz fakt nanervy:(
5. okt 2012 o 19:08  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka Moja....uz si vysetrena?? Pana beka, ta to co sa deje? Kde sa ti ta reakcia prejavuje?
5. okt 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 a kam teraz chodis, ak nie k Hermanovi? Ja som sa vdaka konikovi rozhodla pre neho. Ale moja gynekolgicka nebola mojim rozhodnutim velmi nadsena. A ked som jej povedala, ze Hermi povedal, ze mm nema dobry spermiogram, tak sa zasmiala a povedala, ze k nej este ani jedna zena od neho neprisla, ze muz ma dobre vysledky. Inak, tiez obcas ked sedim unho a niekto mu vola, tak som zhrozena. Niekedy mi je strasne sympaticky, a inokedy mam nanho neskutocne nervy. Jeho sa nieco opytat to chce odvahu, lebo sa clovek boji, co z neho zase vylezie.
5. okt 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka podarilo iba na mesiac prvy krat nie ale na druhykrat mi odumreli plody cca v 5-6tt
5. okt 2012 o 20:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 nieco mi hovor :grinning: my sme maly zly spg vraj katastroficky tak mi doky hovoril ked sme tam boly obaja ze mame problem obaja a ked tam nebol manzel tak mi vravel ze mi to povie narovinu...ze VYMENTE KOHUTIKA a nemusite sem chodit....tak som mu odpovedala ze co robite dnes vecer pan doktor? :grinning: joooj jak sa hanbil potom :grinning: :grinning: ale ma nasral i napriek tomu..dalo sa to povedat aj inak
5. okt 2012 o 20:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 prosiiim??? to nemyslis vazne. To je drzost. A preco vam potom ponukol on IUI, ked ma VRAJ manzel zly spermiogram. Vie byt fakt niekedy neprijemny...A kam teda chodis? Ci nechces prezradit?
5. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 on najprv urobil 2x IVF potom asi 4 inseminacie a nakoniec som bola u ineho dokiho na laparku..takze vsetko naopak :grinning: teraz chodim do caru ale v zahranici tam su suprovy..najprv som mala kontrolny cyklus v com bol aj prefuk a spg manzela a samozrejem ze skumali aj ci spg prechadzaju hlienom takze vsetko je ok na oboch stranach takze preto robim iba iui
5. okt 2012 o 20:16  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ze mu to svedomie dovoli.... 2x IVF, 4 IUI...to je mozne? A zvlast ak vysledky ani zdaleka nie su take ak on hovori. Ja normalne mam z toho zmiesane pocity po tvojich prispevkoch.
5. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ak vam pomoze tak to je hlavne a zvysok nieje dolezite :unamused: je pravda ze jeho praktiky su divne ale hlavny je vysledok...toto mi zrobil pred cca 12 rokmi takze teraz neviem ci mu svedomie nepohrozilo rozvodom :grinning:
5. okt 2012 o 20:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 Ach moja...to mas pravdu, dolezity bude uz len vysledok. Mna len mrzi, tak ako tu uz ktosi pisal, ze uz velmi dlho som tu necitala, ze "PODARILO SA" :frowning2: ... tak velmi by bodla taka dobra sprava. Stale len, nevyslo a nevyslo...
5. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý vecer všetky snazilkam, udrela mi do oči tato tema a nakoľko som absolvovala IVf u dr. Hermína úspěšně, chcem vám všetky popriat, aby ste co v nejlepsej pohode zvládli pripravu a aby sa to podarilo.
5. okt 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 no uz som teraz prisla domov, zasa mi napichali injekcie tak cakam kym to ustupi, tento lekar ale tiez povedal ze si nemysli ze je to z hormonov..tha uz fakt neviem:(( mam si nasadit prisnu dietu...iba vodu a suchare:(
5. okt 2012 o 20:34  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka7274 toto som potrebovala!!!!! :dizzy_face: Na prvykrat sa podarilo???
5. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 opytaj si 3 embria a tam sa to podari :grinning: :grinning: a potom uz len cakat a hlavne veeeela a veeela utrogestanu po vlozeni
5. okt 2012 o 20:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ale vlastne aj mne sa podarilo ale potom odislo takze nieco natom bude :wink:
5. okt 2012 o 20:35  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka ach moje zlate... :frowning2: rozmyslaj, z coho to moze byt. S cim si bola este v kontakte...
5. okt 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 vlozit 3, myslis???? Gynekologicky mi povedala, aby som si pytala 2. A mne do protokolu nepisal ani utrogestan..tusim len DUphaston.
5. okt 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 to je to iste hlane je dat si veeeela :grinning: ja by som si pytala aj tak 3 vecsia sanca na uspech ale aj na 2ky..ale takto nemusis riesit dalsie babo o niekolko rokov :wink:
5. okt 2012 o 20:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 áno, napriek všetkým negativnym prognózam a dokonca aj napriek skeptickým vyhlaseniam dr. Hermana, lebo sme odmietli platit za vsetky nim navrhovanymi doplňkové "služby"
5. okt 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 sak mm by sa zblaznil, keby sa ujali trojky :D
5. okt 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renka7274 co ste odmietli? juj, tak to sa tesim, ze vam to vyslo....konecne pozitivna sprava
5. okt 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 odmietli sme platit za lepidlo na embrya a predĺzenu kultiváciu embrya, takže dr. sa nepacilo, že z nás nemá taky biznis a tak sa vyjadril, že prenos sa asi nevydari, lebo mi vložili mozno aj nekvalitne embrya.
5. okt 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka7274 ale embryjka zabojovali :slight_smile: super....my planujeme dat si predlzenu kultivaciu, ale lepidlo urcite nie. To je uz len reklamny tah.
5. okt 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 já som vychadzala z toho, že keď poistovna hradi kultiváciu 48 hod., tak musí mat nejaku garanciu, že sa ten zákrok podari. Samozrejme, že kliniky sa snažia zatraktivnit svoju ponuku a samozrejme je to pre nich plus prijem.moja kolegyna otehotnela po 3. IVf a bez predlzenia kultivacie, predtym si dali to predlzenie a nevyšlo to.
5. okt 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 keby len 50 eur ale my sme platili za vykon 100...neviem, manzel ma odhovara, chce aby sme sli do BA, neviem sa rozhodnut ci zostat alebo ist prec.
5. okt 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok