Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
8. okt 2012

@timmka fajn...ani neide o to,ze v ten den zaplatit. Ale ked pojde do mrazaku vsetko, kedy je mozne potom urobit vklad?

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 no krasne... 🙂 tak to nakoniec vyslo a stalo to za to.

timmka
8. okt 2012

@bambula27 moja urcite ti dve nevlozi, je to vyssie riziko a u teba duplom, uvidis... ale uz zmrazene davaju dve, mne povedal,ze vklad sa bude konat,a le v ziadnom pripade dve... asi tak

timmka
8. okt 2012

@bambula27 hned na druhy mesiac mozes ist, lebo menstruaciou sa vajka daju do poriadku... viem co teraz prezivas, prezila som si to, keby si to pohladala v tej teme, tak cca v novembri som to prezivala a vypisovala ☹
bude dobre 😉

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 určite to stálo zato 😉 a teraz potrebuje súrodenca, tak verím a dúfam, že sa to nakoniec tiež podarí 🙂

bambula27
8. okt 2012

@timmka cize aj ked bude robit vklad tak vlozi max. 1? nevadi...jaj. Ale toto ma zaujima, ze ak budu embryjka, tak je mozne ich zamrazit a nemusim nabuduce celu tu "paraputu" s tymi inejkciami absolvovat znova? do piatku sa asi zblaznim. Uz nech je to cele za mnou.

bambula27
8. okt 2012

@timmka juj, tak potom vies, co hovoris, ked si to cele zazila tiez. Ale teraz cakas "dvojitu radost" a stalo to za to 😉

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 drzim siiilno prsty. Nech sa Tamarka tesi coskoro.

slniecko001
8. okt 2012

@bambula27 zatiaľ pred ňou tajíme, že jej chceme obstarať súrodenca... ona raz by aj chcela a raz nie, obáva sa, že budeme to malé bábo ľúbiť viac, že sa jej budeme málo venovať a tak... 🙂 Raz mi povedala, že aj by chcela, lebo má malé deti rada, ale nemá rada ako sa deti "robia", tak to máme zabezpečiť inak 😀 napríklad ísť do detského domova a doniesť dieťa. Odkedy sme začali doma rozoberať tému súrodenca, chodí nás večer špehovať, či na ňom náhodou "nepracujeme" 😀

bambula27
8. okt 2012

@slniecko001 no zlata je, nezbednica 😉 Tak ano, boji sa, ze sa o vasu lasku bude s niekym delit...je zvyknuta byt vasa jedina. ALe to by ju preslo, keby to krasne babätko mala doma, hrala sa s nim a pod.... 😉

cerkutka
8. okt 2012

@bambula27 ahjojky no prave som si precitala co prezivas, tak dufam ze vsetko bude ok, ja placem ze mam malo ty ze mas vela, my sme riadne extremy🙂 uz mam pichnuty ten pregnyl som zbehla na pohotovost a raz dva som to mala za sebou🙂) inak ty ides v piatok na odber? dobre som pochopila??

bambula27
8. okt 2012

@cerkutka ale to ze ich mas malo, je stale lepsie ako moj pripad. Mne mozno hrozi ohss. A to si potrebovala na pohotovost nejaky ten papier, ze to on ti odporucal pichnut? Lebo nieco take sa ma dnes pytal, ci to potrebujem. Ale hadam sa nejaka moja kolegyna obetuje a pichne mi.A dobre si pochopila....ja v stredu pregnyl a v piatok odber..

cerkutka
8. okt 2012

@bambula27 hej dal mi papier...aj sestricka odo mna pytala. Ja som nechcela nikoho obtazovat z mojho okolia lebo som to nikomu nepovedala ze to podstupujem. Nechcem aby ma vsetci lutovali ked to nevyjde🙂) tak sa budem tvarit ze sa nic nestalo a ked to vyjde tak potom sa rozhodneme s manzelom ako s tou informaciou nalozime🙂)

bambula27
8. okt 2012

@cerkutka tak akoze ani z nasho okolia o tom nikto nevie, ale kolegyniam som to musela povedat, lebo ak bude vklad, chcem vziat marodku...a musim to nejak zdovodnit. Povedz mi, vsak mozem vziat jeden Ibalgin...ja mam take bolesti, ze neviem ako si lahnut, ako sadnut...jaj

cerkutka
9. okt 2012

@bambula27 ja som brala ibalgin a aj dithiaden evidentne musim a (aspon zatial) to nemalo ziaden vplyv na tie hormony🙂 ale z coho ta to tak boli preboha?? riadny humus su to tie hormony ti poviem.....uz som rada ze mam to pichanie za sebou a neviem ci mi to moje telo dovoli podstupit este raz...asi nie:(

bambula27
9. okt 2012

@cerkutka moja, tak 20 vajok je 20 vajok, asi preto to tak boli, neviem...Pijem vodu jak hlucha, chodim cikat vkuse....ale nerada by som aby sa objavil ohss. Keby som aspon v praci nemusela sediet...lezala by som cely den 😀 Tak moja, ty zajtra uz ides??? Jaj drzim palce, budem na teba mysliet. Nech to vyjde!!!

lilli202
9. okt 2012

Ahojte prosim vas ked mam chripku mozem si pichat injekcie tak ma boli hrdlo a mam aj teplotu

linka
9. okt 2012

@lilli202 kym budes pichat,tak sa aj z toho dovtedy dostanes,ved k dr.ides 16.10.nie? neboj dovtedy do prejde...

lilli202
9. okt 2012

@linka tak to fufam ze prejde uz nechcem na dalsi mesiac hej hej 16.10idem nabududci utorok a ty kedy ides?

amali
9. okt 2012

ahoj baby, tak vo štvrtok mám KET tak dúfam že sa podarííííííííííííí.... 😉

lilli202
9. okt 2012

@amali neboj teraz to musi vysttttt.drzim silno palcekyyyyyyyyy.

amali
9. okt 2012

@lilli202 dakujem... 😉

timmka
9. okt 2012

@amali jasne, ze sa podari, drzim palce 😉 😉 😉 , ketka su niekedy uspesnejsie ako ETka

cerkutka
9. okt 2012

Babyyy co si mam zobrat zajtra so sebou na ten vklad?? pyzamo? papuce?? manzela ?? 😝 ...nie vazne....co mi vlastne treba? ako to vlastne prebieha?? heeelp🙂) tiez na poslednu chvilu sa pytam🙂

cerkutka
9. okt 2012

@bambula27 Dakujem🙂) este stale mi nelepi, vobec si to neuvedomujem ale ja som sa ani na laparku moc nebala, dokonca ani rano...neviem...stale si myslim ze strach sposobuje stress a dalsie veci tak radsej sa nesterachujem🙂) moj muz nechape ako mozem byt tak silna,...on sa boji aj za mna🙂) no ale trosicka mi lepi..(tak medzi nami..🙂 drzte palce

amali
9. okt 2012

@cerkutka papuče, ponožky, pyžamo a dobrú náladu 😉 vklad trvá len chvíľočku, ale budeš musieť pol hodinu ležať na sále dolu hlavou...(mierny záklon) 🙂

linka
9. okt 2012

@cerkutka ved ty ides na odber nie? tak nezabudni hlavne na manzela..

linka
9. okt 2012

@amali drzim palce 🙂

bambula27
9. okt 2012

@cerkutka Ta ja nechapem....ja sa bojim trosku. Lebo ja som v nemocnici nikdy nelezala, nikdy som nic nemala zlomene, neoperovali ma...nic, nic, nic...a teraz rovno narkoza. Jaj ... bojim 😖 Tak sa necuduj manzelovi...ked sa ty nebojis, niekto sa musi 😉 Drzim palce, och....budem na teba mysliet.

bambula27
9. okt 2012

a fakt....to manzel kedy da spermie? Ked ja uz budem v narkoze, ci este predtym? Ako dlho ste lezali po odbere??