Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
9. okt 2012

@bambula27 ja som sa tiež bála že čo bude, ale tak rýchlo to zbehlo že ani nebudeš vedieť, a o manžela sa nestaraj oňho sa postará sestrička 😀

bambula27
9. okt 2012

@amali Jaj, no hadam to zbehne rychlo...sa bojim, ze sa nezobudim a take dristy 😀 a pocitam s tym, ze budem mat bolesti pekne...ved ked tych 20 vajok vyberie, tak neviem, neviem...Sestricka sa mi postara o manzela? Ta "raketa"? 😀 Tak vies, on je co sa tyka lekarov, vysetreni a podobnych veci, pekne vystresovany...preto sa pytam, aby som vedela, na co ho pripravit.

bambula27
9. okt 2012

@amali inak moja, drzim palce vo stvrtok, nech sa ti "bobacci" silno drzia...a uz nepustia.

amali
9. okt 2012

@bambula27 dakujem pekne, čo sa týka bolesti u každého je to individuálne a narkózy sa neboj ti hovorím ani nebudeš vedieť a bude to za tebou, potom si pospíš koľko potrebuješ a hotovo a manžela obdar trpezlivosťou...ked bude na teba čakať... no vidíš mužikovia si urobia dobre a mi musíme trpieť... 😀

cerkutka
9. okt 2012

@linka manzel uz je zabaleny a este co mi treba?? dake pyzamo, hygienicke potreby alebo tak?? papuce??

cerkutka
9. okt 2012

@amali som sa teraz z chuti zasmiala...hlavne ked si predstavim sestricku ako sa stara o mojho manzela...ten bude nadsenyyyyy🙂))lol ...este stale sa smejem 😀

cerkutka
9. okt 2012

@bambula27 a co mi pomoze bat sa?? akurat stravim stresovy vecer a nic tym neovplyvnim...ja som slovicko bat sa vypustila zo slovnika hlavne co sa mna tyka...bojim sa iba o inych ludi...🙂) keby isiel manzel tak by ma asi kleplo od strachu...

cerkutka
9. okt 2012

@amali pod pyzamom asi rozumieme nocnu koselu vsak?? hmmm....takeeeto veci ja nevlastnim...dofrasa..

cerkutka
9. okt 2012

viete co je najhorsie?? manzel mi volal ze je chory ako das...tha som sa nasrala..teraz?? den pred odberom?? kurnik sopa..to sa nemohol trosicku setrit??joooooj,,...tha ja sa tu napichavam hormonmia on sa o seba nemoze postarat a viete co bude gol?? ked sa nakazim od neho zajtra...asi ho zabijem potom rovno 😠

amali
9. okt 2012

@cerkutka no asi je tá nočná košeľa praktickejšia nie... vytiahneš hore a ide sa na to

lilli202
9. okt 2012

@cerkutka budem na teba mysliet zajtra moja.....neboj sa.cmuk..naber do seba vela sillllllllll

bambula27
9. okt 2012

zenusky moje...rychlo, rychlo, nech sa rano nezabudnem. To si mam zajtra rano pichnut obe inekcie? 100% viem, ze hovoril o Diphereline, ze bez ohladu na to, kedy som si ho pichala, tak si mam zajtra pichnut rano...ale aj Gonal? Viem ze uz len 75 jednotiek. A inak...paaana, dnesna inekcia uz pekne bolelaaaa ☹ Moje brusko je uz hotove....az teraz pozeram, ze ono fakt vyzera ako trochu nafuknute...

amali
9. okt 2012

@bambula27 ahoj, nestresuj, ja som mala tiež nábeh na OHSS ale pila som veľa magnézia (voda), ale čo z toho ked bábätká sa neujali ☹ tak som nemala ani jedno ani druhé 🙂

bambula27
9. okt 2012

@amali Ale ked mne nevyhovuje hocijaka vyska kresla, ci stolicky...citim sa ako keby som bola po porode...a to som ho este nikdy nezazila :D ako sa to u teba prejavovalo - ten nabeh? A to staci ak pijem aj cistu vodu? Pijem jej vela. Ked mna serie, ze Herman dokopy nic nepovedal, aj ked som sa pytala. Len ze to nemam riesit, ze nakoniec moze vsetko dobre dopadnut. Nepovedal ani ohss, ani nabeh na ohss....len to ze mam 20 vajok. Sakra...

amali
9. okt 2012

@bambula27 ani mne toho veľa nepovedal, pozisťovala som si sama, ale aj tak mi vložil jedno embrijko i ked som riskovala že budem mať syndróm-ja som mu na to povedala že ked už som si to všetko preskákala tak zvládnem an to... len sa zasmial

bambula27
9. okt 2012

@amali a to ti azda nechcel urobit vklad? Alebo ti dal na vyber?

amali
9. okt 2012

@bambula27 dal mi na výber...

bambula27
9. okt 2012

@amali a mala si aj PK? Ako to vlastne funguje po odbere? Volam si tam ja, alebo oni volaju, ze ako to vlastne vyzera?

amali
9. okt 2012

@bambula27 ano mala som aj PK, po odbere ked si oddýchneš tak ideš ešte za doktorom a on ti povie koľko ti odobrali vajíčok, ako máš dalej brať lieky a koľko sa ich oplodnilo sa dozvieš až v deň vkladu

bambula27
9. okt 2012

@amali A ty si kolko oddychovala? To akoze ked mam 20 vajok, on mi ich odoberie vsetky alebo nemusi? Paana beka, a to budem tak dlho cakat ci sa vobec nejake oplodnili? Prepac, ze ta tak "napadam" otazkami, ale najradsej by som vsetko vedela hned.

amali
9. okt 2012

@bambula27 to nevadí je to normálne, vieš ja som mala odber o 9.00 a o 11 nás sestrička vyhnala lebo majú vklady tak sme sedeli v zimnej záhrade a čakali na výsledky... výsledky boli okolo 12.00 aj neskôr. No budeš musieť moja ...ja som mala 11 vajíčok odobraných a 10 bolo oplodnených a to som mala ICSI, PK a mrazenie myslím ujž kompletku po transfere

bambula27
9. okt 2012

@amali a to ste lezali viacere v jednej izbe? Ach jaj. Ze vyzenie..."opica" jedna 😀 Aj nam odporucal ICSI, PK som sa rozhodla ja dat...no a mrazenie...uvidime, kolko bude oplodnenych.

amali
9. okt 2012

@bambula27 na izbe ste tri podľa odberov ako má naplánované, to uvidíš až po oplodnení vajíčok či dáš zmraziť... 😉

bambula27
9. okt 2012

@amali myslim, ze som tretia..tak hovorili so sestrickou. Idem na 8:00. A ak by si bola taka zlata, napises mi este to anestezu? To co vlastne bude? Len podaju infuziu a tak zaspim? To je cele?

amali
9. okt 2012

@bambula27 ja som bola druhá.. v poradí a bola som spolu s Linkou na odber aj vklad, len ti pichnú do žili injekciu a potom už nepamätáš až ked ta zobudia a odprevadia di izby pospať si a oddýchnuť si

bambula27
9. okt 2012

@amali DAKUJEM ti za tvoje odpovede na moje nekonecne otazky. A aby som neodisla len tak... 😀 prosim ta, to si mam zajtra rano pichnut obe inekcie?

amali
9. okt 2012

@bambula27 ja som si nepichala, len som dalej brala lieky..

natali225
10. okt 2012

@lilli202 ahoj aj ja idem 16 si po dlný protokol 🙂

lilli202
10. okt 2012

@natali225 a na kolku si objednaná??ides si pre injekcie???alebo preco ides?

natali225
10. okt 2012

@lilli202 áno idem po injekcie 🙂