Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
10. okt 2012

@natali225 ejha tak my zacináme spolu????????na kolku si??ja idem na 10.20.ty??

natali225
10. okt 2012

@lilli202 ja na 10.00 🙂

lilli202
10. okt 2012

@natali225 takze asi ty pojdes von a ja pojdem dnu.

natali225
10. okt 2012

napísala som ti do IP

cerkutka
10. okt 2012

Ciao baby, tak ja som naspat, vajicka odobrate, nakoniec mam 5. Kupodivu nam povedal ze nemame silne spermie tak nam ponukol ICSI coz sme boli strasne nemilo prekvapeni lebo doteraz manzel s tymto problem nemala jeho spermogram bol enotuti. Kedze tu citam rozne reakcie tak mi pride ze to asi on ponuka kazdemu a my blbci sme si to aj objednali, a tiez predlzenu kultivaciu sme si dali takze 600 EUR bude fuc v pondelok🙂) zajtra mam volat kolko sa impodarilo oplodnit...som z toho vysledku ze potrebuemeICSI velmi ale velmi zla....lebo somsi bola ista ze my prave ten problem nemame. Ale z dovodu ze mam IBA 5 vajok sme nechceli riskovat ze sa neoplodnia......boooze niekedy mam taky pocit ze DR zavadza...ale uz sa nad tym nechcem vobec zamyslat uz nech je pondelok a nech to mam za sebou...

cerkutka
10. okt 2012

@bambula27 dakujem🙂) tak ja uz som doma...ako som dopadla si precitaj hore🙂) a co sa tyka batia sa...neboj..🙂) bolo to hrozne rychle🙂 fakt....vobec neviem ako a uz som kracala domov...sestricka nas sice nevyhnala doslova...ale tak bola nas zobudit a "oznamit nam" ze teda uz mozme pomaly odist podla toho ako sa citime.....tak sme sa pozbierali a sli sme🙂

lilli202
10. okt 2012

@cerkutka ahoj moja no ako???napis vsetko co ako bolo haha.boli ta brucho???bolo to horsie ako pri laparoskopiii??,mohla si spat ked to uz urobili???mna po laparke hned budili.ale to podla mna lepsie bolelo ved sme tam mali otvorené rany nie???,

bambula27
10. okt 2012

@cerkutka juj, moja...jak ti zavidim, ze to mas za sebou ;) Super. A citis sa ako? OK? Takze 5 vajok, fajn nie? Zajtra budes volat? No drzim päste. Pises, ze 600€. A ak sa oplodnia vsetky? Date aj zamrazit? Takze o 160€ zase viac, nie? Nooo...a co sa tyka ICSI, presne to si myslim, ze v tomto pripade naozaj zavadza. Moj manzel mal unho zly spermiogram a u urologa dobry. Komu verit? On pomaly kazdej odporuca ICSI. Tak neviem-neviem..... 😖

labanka
10. okt 2012

ahojte dievcata, Vam tiez nikdy Herman nepovie vysledky po telefone? Volala som mu o vysledky z manzelovho spermiogramu, tak mi povedal, ze on po telefone vysledky nehovori a keby aj povedal, tak nie mne ale manzelovi...to je akoze co za pristup? stacilo povedat DOBRE, resp. ZLE.... a objednat ma nie? a tak ma len objednal ze nam to povie osobne.... a ja mam tyzden zit napnuta ako gumicka v gatiach? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

labanka
10. okt 2012

@bambula27 mojko teraz citam, ze ake vysledky ste mali u Hermana, takze manzelovi povedal, ze ma zly a urolog mu povedal ze ma dobry? tak to mi nevrav ani zo srandy.... lebo toto ked povie mojmu muzovi, tak asi mu da odobrat diplom ! dnes som mu volala a nastartoval ma riadne teda ti poviem.... s kludom Anglicana odpovedal ze mi to nepovie po telefone ma ide vystreliiiiit ☹ ☹ ☹ ☹

xeni81
10. okt 2012

@labanka keď my sme boli pre výsledky na pohovore, tak ešte aj manžela sa spýtal, že či môže mu povedať výsledky predomnou, alebo mám isť von

bambula27
10. okt 2012

@labanka ach moja....ja sa nad nim uz nevzrusujem. AKo co ti mam povedat? Ja som pocas pichania Gonalu bola pokojna, kludna...vsetko ok a ked mi v pondelok povedal, ze mam 20 vajok a ze to nie je celkom dobre, a pytala som sa preco, tak povedal "to teraz nerieste, vsetko nakonic moze dobre dopadnut." Tak kto to ma potom riesit? A ja od pondelka stresujem. Ale volala som mojej gynekologicke, ta ma ukludnila, vysvetlila, ze je to naozaj vela a ze nemusia byt kvalitne. Ale ze hadam sa medzi nimi najdu aj schopne. Tak som pripravena na vsetko. A vlastne pripravit na vsetko by nas vsetky mal aj on, ale on vzdy vela veci taji. Ale uz sa nevzrusujem. Musim sa ukludnit, kedze v piatok mam ten odber a uz chcem aby tie bolesti boli prec. A ten spermiogram naozaj...u urologa mal dobre vysledky, tak neviem. Ale to ti taku skusenost povedia aj ine baby.

bambula27
10. okt 2012

@labanka ale prosim ta, nehovor manzelovi...ja Hermana teraz potrebujem 🙂 Nie, ze mu date odobrat diplom 😠 Vies, ono sa musi povedat...v niektorych pripadoch ide o biznis, ale moja,...nieco na tom proste bude, ked to prirodzene jednoducho neide ☹

bambula27
10. okt 2012

Inak mile moje zienky....dnes som skoro zazila sok. MAla som 2 dni v lekarni recept, ze mi objednaju Pregnyl 5000IU. Dnes pridem a oni, ze zial, neda sa zohnat nikde. Obvolala som vsetky lekarne v PO, v KE...NIC. A ja ho dnes vecer potrebujem. Ale mam tak uzasne kolegyne, ze zhanali, vyvolavali....a NASLI. V Lipanoch jedna jedina ampulka. Druha kolegyna sadla do auta a sla 32km tam a 32 km spät. Proste su moja zachrana. Ja som vystresovana jak ono dnes uz. Este aj interne predoperac. som dnes absolvovala. V podstate vsetko ok. Len lekarka...viete co mi povedala? Ze ak by to teraz nevyslo, ze "nebojte sa pytat si aj darcovske spermie!...No to v ziadnom pripade!!!!! Uz nechcem nikoho vidiet, ziadneho lekara najblizsie...mam pocit, ze som niekde vo vesmire. 😠

bambula27
10. okt 2012

este jedna otazka....ten Duphaston vecer pred odberom, to tam pise, ze 2x2 tabletky. Ale to akoze 2 rano a 2 vecer??,CI ako?

slniecko001
10. okt 2012

žienky, sono urobené, sliznica 10 mm, v utorok KET... dúfam, že bude úspešné ☹

gerena
10. okt 2012

@labanka to nie pristup ale zákon
@bambula27 rano dve a vecer dve tablety, skus aspon zhruba 12hod interval.......

linka
10. okt 2012

@slniecko001 drzim silno palčeky 🙂

gerena
10. okt 2012

@bambula27 a cez pusu 😉

bambula27
10. okt 2012

@gerena jasneeee... 😀 dakujem

amali
10. okt 2012

@slniecko001 ahoj, ja mám ket už zajtra, ináč držím ti palce...

linka
10. okt 2012

@amali a na kolku ides?budem na teba mysliet...

amali
10. okt 2012

@linka o 9.00

bambula27
10. okt 2012

@gerena a Utrogestan? Ten neide cez usta nie? vaginalne tusim.....a to akoze ako hlboko? Paaana. Este som sa nestretla s tabletkami, ktore mohli ist aj cez pusu aj dole... 😨

timmka
10. okt 2012

@labanka aj nam povedal, ze ma manzel zly spermiogram a urolog povedal, ze az taky zly nie je..., ale urolog povedal, ze oni v car maju prisnejsie tabulky

gerena
10. okt 2012

@bambula27 vecer pred spanim si vsunies 2 tbl utrogestanu, zhruba vysoko ako tampon 🙂

slniecko001
10. okt 2012

@amali ďakujem, ja držím palce tebe 😉
@linka ďakujem

xeni81
10. okt 2012

@slniecko001 veľmi, veľmi, veľmi držím ti palce !!!

slniecko001
10. okt 2012

@xeni81 ďakujem moja veľmi pekne, dúfam, že to tento krát vyjde, momentálne som úplne kľudná, som zvedavá, do kedy mi ten kľud vydrží 😉

amali
10. okt 2012

to tam budem zajtra sama na ten KET... budem sa nudiť a nebude s kým pokecať ☹