• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

18. septembra 2016 
A vie mi tu niekto este povedat, ci tam robia aj v sobotu? Ked teda mam zajtra odber budem moct v sobotu zavolat, ze kolko sa oplodnilo?
11. okt 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 hej normalne budes volat dr. v sobotu...on ti to aj povie
11. okt 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula27 ano mozes volat aj v sobotu aj v nedelu,,,,dr, Herman ti presne povie o kolkej a kedy mas volat :wink:
11. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka juj, vdaka...som sa bala, ze budem cakat do pondelka. A ty moja ako? Nebude ten krasny status, ze "cakame babätko"? :slight_smile:
11. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 on tam je vzdy? :grinning: Ci to ako vlastne?
11. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 moja este si musim pockat na sono a ked bude vsetko ok,tak az potom :wink:
11. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka a sono tusim robi 2 tyzdne po pozitivnom hcg, nie? Kedy ta to caka?
11. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu nie je taka, co ma zajtra tiez rano odber???? Viem, ze tam na 8:00 budeme 3. :slight_smile:
11. okt 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 on je s labakom vzdy v kontakte,,,takze ked ti povie cas kedy mas volat ,on uz bude informovany a povie ti ako to dopadlo :wink: neboj vsetko bude tak ako chces :wink:
11. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka_2012 ach...dal by Boh, aby si mala pravdu :pensive:
11. okt 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambula27 3 týždne,počítam budúci týžden by som mala ist...musim sa objednat
11. okt 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka 3 az??? Jaj a ak, tak to sa od vkladu ako pocita? Ze kolky tyzden si?
11. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 kazdy vravi,ze sa to pocita tak,ze ked ides na odber vajok,tak si v 2tt,ale neviem presne ci tak a niekto,ze podla poslednej mrchy..
11. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka ja som to kdesi citala, ze od odberu sa pocita tusim 2tt, ze ked sa potvrdi hcg, tak uz vychadza nejaky 4tt. Neviem no...
11. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linka a to icsi odporuci lekar az ked som uz po odbere, alebo to odporuci pred?
11. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 po odbere ked pojdes pre papier,tak to navrhne...
11. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 Zajtra idem na kontrolu a pravdepodobne na odber v pondelok. Aspoň takto vravel v pondelok. Mohla by som sa opýtať na predoperačné, čo si absolvovala? Ja mám odbery a interné nič viac.
11. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darfi Povedal ti aj kolko vajok mas? Hmm..predoperacne, tak mala som vysetrenu krv, moc, potom RTG pluc a srdca, no a lekarka mi vsetky tie vysledky zhodnotila, spisala anamnezu a je to.
11. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darfi to ti úplne stačí :wink: sestricke treba ten od internej..
11. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 Ďakujem za info. Tak držím prsty zajtra, aby bolo všetko OK.
11. okt 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darfi dakujem krasne :wink:
11. okt 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako tu citam ze nemaju jednu injekciu taky potom jaa kde zohnam? ?ty brdo ja ani mesto nepoznam. Hm preco nemaju vzdy vsetky injekcie do pici. Ja ked som bola na laparke tak ja som bola 6ta.kazdu jednu som videla ako sa prebudili a ked som ja isla tak ony sa uz rozpravali hahahh...bambulka drz sa a napis zajtra hned ako dojdes domov. Cerkutka moja tak ty si sikovna kolko di das vlozit??hned si zaspala vsak ako ty pichli? ?nestipalo???
11. okt 2012 o 21:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky neviete mi poradit dnes som 7dc a 5 den stimulky..hrozne ma bolia vajecniky tak neviem co to...min mesiac ma nejak extra neboleli ale teraz aaaau..davka sa mi zvysila o trosku z 87,5 na 100/denne
11. okt 2012 o 21:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 jasne ze mozes iba 4 hodiny pred operaciou nemozes:slight_smile:) t.j. rano nic nejedz:slight_smile:) aspon tak mne povedala sestricka leboja som sa rano napila kavy....och a ani nic nepi 4hodky pred operaciou:slight_smile:)
11. okt 2012 o 21:58  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som sa chcela opytat co stoji mrazenie spermii?? aby som vedela s kolkymi peniazkami navyse treba ratat...keby sme mali zaujem...dakujem za odpoved:slight_smile:
11. okt 2012 o 21:59  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 neviem este kolko stale vahame ci jedno ci dve:slight_smile:) mozno nam neda na vyber a rozhodne za nas...ako ho poznam aj to je mozne:slight_smile:) no vies co...ja som si tam vosla do tej miestnosti, a ulozila sa pokecala s lekarkou a este si pamatam ako prisiel aj on pekne soms a mu pozdravila a uz nic nepamatam:slight_smile:) trvalo to asi 5 minut cele....myslim to pokial som zaspala..potom neviem:slight_smile:) ale tej babe predo mnou to trvalo mozno 10-15 min max...tak predpokladam ze mne tak isto..
11. okt 2012 o 22:01  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 mojka, nerozculuj sa uz dopredu...Ak nahodou by ti predpisal Pregnyl, tak sa hned pytaj v lekarni a ak povedia, ze nebude, tak ihned zavolas Hermimu, ze co. A dakujem krasne....jasne, ze sa zajtra ozvem. :wink:
11. okt 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka mrazenie...sa mi zda, ze 160€. Aspon tak im pise v cakarni u sestricky na stene. A pred odberom neides uz k Hermimu, vsak? Az po odbere. A to do tej miestnosti ides v pyzame? AKosi som to doteraz neriesila, som si "schrupla" teraz...zobudila som sa a chcem vsetko vediet :grinning:
11. okt 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mrazačikovia sú už v brušku tak nech sa im daríííí....nechajme sa prekvapiť :wink:
11. okt 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahoj cerkutka moja hej on sa rozhodne ajza vas ja mozno by som si dala jedno. Pondelok ides? ?.ja som taka chora jak pes. Antibiotika beriem .neviem ako pojdem utorok. Ty uz aspon mas to za sebou a ja vsetko pred sebou
12. okt 2012 o 10:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok