Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
12. okt 2012

@timmka povedal, ze teraz ak by som zacala krvacat, tak cakame....(neviem preco, to bude asi take ine krvacanie) a pockame si na dalsiu mrchu, cize on pocita tak v decembri. A kedze ja mavam hrozitansky dlhe cykly (posledny 80DC), tak povedal, ze ak nedostanem, tak mu mam zaciatkom decembra aj tak zavolat.

tinusa16
12. okt 2012

@bambula27 ahoj, ja som mala to isté, tiež všetky vajka boli prázdne, v ďalšom kole som pichala menej a už bolo dobré

bambula27
12. okt 2012

@tinusa16 a kedy si sla do dalsieho kola? a podarilo sa na druhy krat?

kukulik30
12. okt 2012

baby, tak nikto mi neodpovie, kedy vam robili ten KET? ktory den?
mne vychadza na 15. den a zda sa mi to skoro, nikdy som tak skoro ket nemala...sa bojim, ci sa dr nepomylil 😖 ani sa ma neopytal, ktory dc som, ked som bola na UZV...

lilli202
12. okt 2012

Jaj baby ja uz nemam ani chut do toho ist kazdy tu pise len negativne davno tu bolo ze sa podarilo

amali
12. okt 2012

@kukulik30 ja som mala na 14DC

slavka_2012
12. okt 2012

@kukulik30 ja som mala KET na 21DC a nepodarilo sa ☹

kukulik30
12. okt 2012

@slavka_2012 to mi je luto ☹

nechapem, podla coho sa urcuje ten datum....vzdy som mavala okolo 21dc..a teraz tak skoro...asi ta sliznica je smerodajna...mala vysku 10 den cyklu 10mm AB...no dufam, ze to bude OK

cerkutka
12. okt 2012

@linka dakujem🙂) za vsetko mozem platit kartou ano? parada🙂

cerkutka
12. okt 2012

@bambula27 daj si dake vinko alebo poldeci dacoho fajneho...ci myslis ze nemozes alkohol?? informuj priebezne ako sa citis..dufam ze ti to prejde tie bolesti cim skor..🙂 drzim ti palce!

cerkutka
12. okt 2012

@kukulik30 a ty kolko si tych KET-ov mala ked pises ze nikdy si tak skoro nemala??

kukulik30
12. okt 2012

@cerkutka mala som uz 7 ketov...toto je nase 3. IVF v KE

cerkutka
12. okt 2012

@lilli202 inak ja som na tom podobne nechapem tomu, bud tu tie baby nechodia alebo uz fakt neviem co.....tiez mam taky pocit ze proste to vobec nevyjde...ja s tym vlastne ani neratam ze to vyjde, dnes som si prvykrat tak v kutiku duse pripustila ked som si zacala vyratavat ze keby to vyslo tak by som mala letne babetko....coz je haluz lebo mmy dvaja s manzelom sme zimni...ale to som si len na chvilku pripustila a hned som odohnala tu myslienku....

slavka_2012
12. okt 2012

@kukulik30 nemusis nic chapat len naj sa to podariiiiiiiii 😵 😵 😵 iste tam rozhoduje sliznica, dr vie co robi,,,,silno drzim palce 😉 😉 😉

bambula27
12. okt 2012

@cerkutka netusim....mala som vysadit vsetky lieky, len od bolesti mozem kedy chcem a kolko chcem. A ci mozem alkohol, neviem, mozno by neuskodil.

bambula27
12. okt 2012

@cerkutka a ty neodhanaj tu myslienku, lebo ja mam silny citak, ze vam to letne babo vyjde 😉

kukulik30
12. okt 2012

@slavka_2012 dakujem...ja uz nejako prestavam verit... 😒

21majka
12. okt 2012

@bambula27 ahoj moja zlatulinka,az teraz si citam,co ta stretlo...samozrejme ,ze mi je to luto,som z toho smutnucka,ale musis byt silna...niekde na konikovi som citala,ze vojna nekonci jednou prehratou bitvou,treba ist dalej a po porazke pride vitazstvo,len tomu treba verit a ist si za tym.My zeny sme silne,zvladneme to. 🙂 Vsetko zle je na nieco dobre,teraz si uz Herman bude davat na teba zvlast pozor a venovat ti viac pozornosti a urcite sa podariiii 🙂 🙂 🙂

21majka
12. okt 2012

@slavka_2012 ahoj slavka,ako sa mas?Co mas ty nove?Ja popritom svojom momentalnom pracovnom vytazeni nestiham ani zajst na net...

bambula27
12. okt 2012

@21majka joj, moooja krasna...dakujem ti 🙂 Tak aj mne je to luto, poplacem si, ked na to fest myslim, ale ako pises, my zeny sme silne. Niet silnejsich stvoreni na svete. Treba dvihnut hlavu hore a kracat dalej. Dr. povedal sam, ze so mnou sa musi trosku viac "pohrat" ale ze tehotna urcite budem. Tak ja mu verim...verim, ze to vyjde.

21majka
12. okt 2012

@bambula27 tak nech sa len 'hra a hra' a urcite o chvilu budes krasna stastna tehulka 🙂 moja neplackaj uz,ja viem ako ti musi byt,ja sama som to prezivala,ked mi Herman povedal,ze moje vajecniky koncia...ale najhorsie je,ked sme nestastne,smutne,stresovane...Aj ja mu verim,ze to vyjde 🙂 🙂 🙂

milagrosss20
13. okt 2012

@bambula27 ahojky 😀 mno dakujem za info chii a no presne ako pises ze ma to veeeelmi zaujima lebo chcem vediet ze co a ako a co ma caka....Len ten moj priatel je problem lebo je tvrdohlavy a nechce ist neviem ako to urobim...fuuu uz sa mi aj take bludy snivaju ze koniec 😅 chiiiiiii a ako sa citis?

slavka_2012
13. okt 2012

@21majka ahooooj majka 😉 ja nemam nic nove, stale neviem kedy zacneme ☹ ked to tu citam a vidim ,ze sa tu zienkam nedari,tak mam strach zacat ☹

cerkutka
13. okt 2012

@kukulik30 fakt?? fuuuha...a vyslo dake??

cerkutka
13. okt 2012

@bambula27 och,...dakujem moja..sama prezivas take tazke veci a aj tak si taka zicliva...dakujem fakt🙂 cenim si to 😉

kukulik30
13. okt 2012

@cerkutka prvy ket z prveho IVF vysiel , mam chlapceka....ale inak nic....

bambula27
13. okt 2012

@cerkutka ved prave preto moja, ze sama to vsetko prezivam...viem, aky to je boj, neprajem to nikomu. A uz ked bojujes, tak nech aj zvitazis...Drzim palce, velmi 😉

bambula27
13. okt 2012

@milagrosss20 co sa ti sniva? Nooo, vies, ak priatel chce babo tiez a proste sa nedari, tak by v tychto veciach nemal byt tvrdohlavy. 🙂 Presvedcis ho, verim tomu

timmka
13. okt 2012

BABY NEVZDAVAJTE TO A VERTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 MUSITE A PODARI SA 😵

lusinkaj
13. okt 2012

@timmka gratulujem k dvojkám.... 🙂