Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
16. okt 2012

babyyy pocuvajte....mozem pit kavu??🙂) vie toto niekto...lebo dnes sa uz idem zblaznit ked si daku nedaaa,🙂 ja som kavopic..🙂

amali
16. okt 2012

@cerkutka ahoj moja, ja som mala Ket a kávu si dám jednu denne... vraj možem....a myslím si že to nevadí

matelko1
16. okt 2012

@cerkutka jasne,ze mozes kavu,kludne si daj....ja som pila jednu dve denne...

matelko1
16. okt 2012

@cerkutka a drzim palce a nech sa chrustik udrzi pekne tam kde je,teda v brušku 🙂

vivera
16. okt 2012

Ahojte, od 22DC si piuchám diphereline 0,1 už týždeň. neviete kedy môže prísť krvácanie?

bambula27
16. okt 2012

@cerkutka praca -cize samotny vklad? To sa cvaka tiez? A to ze ste s ICSI neratali, tak to je potom pekny rozdiel, lebo prave tato cast je najdrahsia, nie? 400€. Ach, su to palky, ale tak nam na ten embryoskop tiez nevyjde. Ked sa ma podarit, tak sa podari aj bez neho.

milagrosss20
16. okt 2012

Ahojte chcem sa vas opytat vsetci tu chodite ku dr Hermanovi a chcem vediet kolko sa plati u neho pokial pojdem ku nemu a bude mi robit vysetrenie?a pokial dojde ku IUI len?

cerkutka
16. okt 2012

@matelko1 dakujem pekne🙂 sem tam mu to zopakujem aby nezabudol🙂 lebo ked bude po mojom muzovi tak bude ako rybicka zabudat vsetko do hodiny🙂)

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 🙂) ved hovorim ze kazdy moze skakat iba do takej vysky na aku ma....takze ked raz na to nemas tak to moze byt akakolvek spickova metoda..🙂) a ako hovorim manzel mal spermiogram dobry prvykrat tak sme neratli s ISCI ani vo sne.,...ved som vam to tu este pisala ze ja asi jedina z vas som nemala ISCI navrhnute ani v ziadosti....uz nevadi...🙂 nebudem to riesit.idem mu zavolat nech mi da vediet kolko mi ostalo na zmrazenie🙂

cerkutka
16. okt 2012

@milagrosss20 ahoj za vysetrenie platis 100 eur🙂
za ivf - to zalezi od vsetkeho co si das urobit - ak si das iba to zakladne tak platis injekcie (ak tie najlacnejsie tak mozno dakych 200 e)a vklad co je dakych 60 e - takze dokopy 260 eur
ak si uz priplatis za vsetko - cim sa zvysuje percentualna sanca na otehotnenie tak musis ratat s 1000 - 1250 eur 🙂
IUI neviem....ale myslim ze tam to je dakych 250 eur max..

bambula27
16. okt 2012

@cerkutka tak daj vediet, kolko ich ostalo ;)

milagrosss20
16. okt 2012

@cerkutka aha cize ja uz len za to ze tam pridem budem platit?ved inde mi pisaly ze platili len za lieky a za to IUI do 100 e a nic ine...

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 som mu volala a nevedel mi dat odpoved, povedal ze mam volat o tretej

cerkutka
16. okt 2012

@milagrosss20 za IUI fakt neviem, to sa musis pytat bab ktore to absolvovali ale mne sa zda ze viac ako 100
no a on ti urobi vysetrenia prvy mesiac vsetky ktore potrebuje - ides tam 4x pocas cyklu, a za to mu zaplatis tych prvych 100 eciek.

bambula27
16. okt 2012

@cerkutka paaana, to mal mat uz na stole pripravene...to ako je mozne? A dalsia vec, mas pravdu, ze predsa si mala PK, tak uz vcera, ked si mala vklad musel vediet, ze kolko ich ostalo...hadam ich nekultivovali dalej, az kym z nich nic neostane. Sa mi to nepozdava...

amali
16. okt 2012

joj žienky mám z toho Ketu nejaký zlý pocit asi to nevýjde...joj ako by som si zapálila ☹

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 tak som mu teraz volala a uz bol mimo..tha nevedel povedat ale povedal ze ako si pamata tak minimalne 3 🙂 coz je u mna velka spokojnost...no logicky to moze byt max 4 kedze som mala iba 5🙂 tak pekne sa chrusty drzali prezili vsetky PK som na nich hrda🙂

cerkutka
16. okt 2012

@amali nestras...preco? aky si den?

bambula27
16. okt 2012

@cerkutka tak to mas uzasne embryjka....su to sikovnici mali. 😉 To je super. Uz mal na dnes Hermi asi dost...tak uz bol mimo 😀 A co si ty moja vlastne pichala? A kolko?

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 nie on bol mimo office som myslela...nie "mimo" haha🙂)) puregon som pichala a ja som mala velke davky 300 ml...konske 🙂 - ale on sa ma pytal uplne na zaciatku ze ci chcem tie najdrahsie injekcie a ja som povedala ze hej...

bambula27
16. okt 2012

@cerkutka co to znamena najdrahsie? Puregon je najdrahsi? Mna sa nikto na to nepytal. Ale mna stala 1 krabicka 68€ a to som ich potrebovala 6.

amali
16. okt 2012

cerkutka: som ak nepočítam den vkladu tak 5 deň...

slniecko001
16. okt 2012

baby, máme to za sebou, "zmrzlinky" sú v brušku, už len aby tam vydržali 🙂

slniecko001
16. okt 2012

@amali prečo máš pocit, že to nevyjde?

amali
16. okt 2012

@slniecko001 neviem, taký vnútorný pocit... 😒

cerkutka
16. okt 2012

@bambula27 hmm tak potom neviem....mna stala jedna krabicka dakych 130 eur (uz nepamatam presne ale som uz niekde pisala skor ze kolko presne) kazdopadne ma vyslo dohromady (co sa tyka poctu balenii) menej ako teba.
toto fakt neviem ze ci je najdrahsi alebo nie....mna sa len pytal - to je vsetko co viem...tazko mne toto posudzovat...asi je to blbost..

lilli202
16. okt 2012

ahojte no bola som u hermana,mam si pichnut dneska jednu celú ampulku dipherilene a tolko a 5novembra na kontrolu..vy ste si ako pichali

lilli202
16. okt 2012

@cerkutka ahoj moja.no bola som dneska u neho tak len dneska si mám pichnut (uz som si pichla)len dipheriline a 5novembra mám ist na kontrolu..hm neviem a ukazdého je inak.

cerkutka
16. okt 2012

@lilli202 aj ja som tak mala...ze som si mala pichnut, ale potom som mala cakat na menstruaciu a az tak mu volat. nezadal mi presny termin dopredu. On je haluzant uplne ziadna z nas nema nic uplne rovnake, kazda ma nieco ine...

xeni81
16. okt 2012

@milagrosss20 ahoj! pri IUI platíš cca 150 EUR za injekcie, podľa toho aké predpíše, a potom za výkon platíš 100 EUR