• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

27. marca 2017 
@gerena ale ved ja som to cele nemyslela v zlom.To si fakt tak pochopila? vies,tiez nie je jednoduche najst pregnyl,ked ho nit,lekar ti recept napise v pondelok,v stredu ho mas pichnut...hladala som v 4 mestach...
16. okt 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 dá nám náhradu, ale zajtra zistím a dám vám vediet že kedy by mal nabehnúť.
16. okt 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 ja som to nepochopila v zlom, nijako medzi nami viazne komunikacia :wink: ja ta chapem na 100% co su to za muky, ja skor zato aby baby nepanikarili, ked este nemusia.....
16. okt 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerena veru nemusia panikárit, stále sa dá nájst nahrada a dr. o tom urcite vie , tak isto ho nebude predpisovat ale jeho substituciu.tak hlavne pokoj dievcata :slight_smile:
16. okt 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamilka oki moja, mne v kazdej lekarni hovorili,ze az v januari...tak dufam za sa poponahlaju..
16. okt 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula27 možno ho v tom čase budeme zháňať aj spolu :wink: ... teraz je podstatne to, že si nakoniec neskončila v nemocnici
16. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamilka spolu sa nam bude hladat lahsie ;) A mas pravdy,hlavne,ze som neskoncila v nemocnici.
16. okt 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka tha ja som si to uz pichla...takze uz neskoro...ale presne to ma napadlo...ale je to divne....
17. okt 2012 o 09:07  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cetrotide,metformin gonal puregon elonva fostimon merional pregnyl utrogestan duphaston toto mam napisané na stimulacnom protokole
17. okt 2012 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka ahoj moja aj ty ides 5novembra na konttrolu aj ja ty si na kolkú???
17. okt 2012 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ale to nie vsetko budes brat:slight_smile:) iba niektore z nich:slight_smile:
17. okt 2012 o 14:17  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka ved za to to by bolo velmi vela..a ten pregnyl...
17. okt 2012 o 14:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 to je zoznam liekov, kt.sa používajú vobec- toto vsetko brat naray nebudes, len niektore.....skus sa pozriet co mas na papieri pre poistovnu :slight_smile:
17. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj baby dneska mam daku depku...neviem co ma tak chytilo, nervooozna som ako pes..na kazdeho brecham:(
17. okt 2012 o 16:38  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ahojki,ano idem toho 5eho na kontrolu,no ale teraz neviem,ci na 8:45 alebo 9:45,som zabudla :grinning: :grinning: :grinning: Viem,ze ma pisal uplne navrch zoznamu...nevies nahodou o ktorej zacinaju unho ordinacne hodiny?
17. okt 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2012 o 18:18  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka dakujem,tak to budem musiet zase volat,ze na ktoru som objednana :grinning: Ta moja hlava derava,bola som doma iba jeden den a musela som postihat strasne vela a volajako som zabudla,na ktoru mam prist :slight_smile:
Ako sa dneska mas,ako sa citis?Ktory den si vlastne po vklade?
17. okt 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka dnes som treti den...dnes sa necitim dobre, ale to koly tomu ze som hrozne nervozna a citliva...:(( dnes mam tzv "neludsku naladu" :slight_smile:) ku kazdemu som zla...:slight_smile:) a co sa tyka inych veci tak sem tam mi prejde podbruskom taky vanok ako keby som mala dostat menstruaciu ale to netrva iba akokeby preleti...a prsia mam napnute ale to som mala uz aj predtym od tych tabletok co beriem:slight_smile:) muz je s nimi maximalne spokojny:slight_smile:) takze nemam ziadne priznaky ale ze vraj to az o 2 tyzdne najskor:slight_smile:
17. okt 2012 o 18:39  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka to nevadi,ze mas taku naladu,hlavne,len nech sa embryjko udrzi :grinning: A mozem sa opytat na predoperacne?Kedy si si ho vybavovala?Myslim,ze kolko dni pred odberom?Mne uz dal Herman papierik a sestricka povedala,ze si to mam vybavit cim skor,lebo ze potom uz ked budem brat injekcie,tak vysledky budu skreslene,ale teraz som to nestihla...
17. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka ja som brala injekcie v pohode ked som si to vybavovala:slight_smile: takze podla mna mozes hocikedy....ked sa ti da skor tak urob skor ked nie tak nie..ja som mala cca tyzden pred odberom
17. okt 2012 o 20:55  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam cely vecer pocit a mierne bolesti akokeby mi mala prist menstruacia...muz mi hovori ze este aj naladu mam predmenstruacnu...tha ja neviem co to sa deje..dufam ze zajtra budem ok..
17. okt 2012 o 20:56  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka no bolesti mozes mat ako na MS,to je normalne...hlavne nepanikar,ukludni sa...a hlavne sa nekontroluj.na psychiku je to velmi zle......kedy by si mala dostat ms?..to si ktory den po vklade?....
18. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka ahoj no ja som na 9:00. .nevolala si??,
18. okt 2012 o 13:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 nie:slight_smile: ja az poobede okolo 14.00:slight_smile:
18. okt 2012 o 14:55  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 ja by som mala dostat az buduci tyzden niekedy MNZ. a som este iba stvrty den po vklade preto mi to bolo divne...ale uz je dobre dnes neboli brucho:slight_smile:)
18. okt 2012 o 14:55  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 inak vies nad cim rozmyslam, preco sa musi cakat az 2 tyzdne na vysledky, ved vajicko sa stretlo so spermiou skor ako v normalnom cykle a tiez spermia oplodnila vajicko skor ako v normalnom cykle a v podsate ked ho uz do mna vlozili tak mal chrust 5 dni:slight_smile: takze sme akokeby minimalne 5 dni v predstihu oproti normalnemu cyklu..dobre tomu rozumiem?
18. okt 2012 o 14:57  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka joj prepác ty nie tebe som chcela poslat hahah ty chrustik..
18. okt 2012 o 14:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21majka ahoj tak ja idem na tú 9.nevolala si?
18. okt 2012 o 15:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerkutka ano, ale hcg ti zacne vytvarat az po uhniezdeni . aj mna sem tam bolelo brusko, tak klud :wink:
ta prava to pise, ja som tiez stresak :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilli202 ahojki,tak ja som az na 9:40...co mi celkom vyhovuje,lebo si este predtym stihnem dat urobit aspon odbery na predoperacne :slight_smile:
18. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok