Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

cerkutka
21. okt 2012

@lilli202 diphedrilne uz som si viac nepichala. iba vtedy raz na zaciatku, potom uz iba puregon....300ml na den, ale ja som mala velkku davku tebe da malu. ja m tam daky hormon zvyseny (neviem co presne) a preto taka velka davka...

cerkutka
21. okt 2012

@timmka vies asi aj podla co ho dava tie dni, ze ked vam vlozil dvojky tak je predpoklad ze tym ze mate HCG dvojite tak by ho bolo skor vidno, pri jednom babetku ho vidno neskor...mne dal ze mam ist na vysetrenie kvi 28 (coz je nedela)🙂 takze neviem ci ist v piatok ci v pondelok....urobim test niekedy v stredu a podla vysledku sa zariadim ked bude negativny tak pojdem az pondelok ked pozitivny tak pojdem uz v piatok. Inak vsade citam ze znakom toho ze to nevyslo je aj menstruacia, takze ju mam ocakavat?? aj ked beriem tie tabletky?? som uz z toho mierne zmatena lebo baby tu hovorili ze tie duphaston a estrimax tabletky brania tej menstruacii...

cerkutka
21. okt 2012

@matelko1
@timmka baby este jedna dolezita otazka. Dokedy ste brali utrogestan?? lebo ja som sa prave pozerala a uz mam iba 6 tabliet to znamena ze iba na 3 dni, t.j. do stredy. tak rozmyslam ci sa mi jedno balenie nahodou niekde nezapotrosilo alebo to uz je koniec??

cerkutka
21. okt 2012

@amali tak ako??? ako sa drzite??

cerkutka
21. okt 2012

@slniecko001 ako sa mas moja?? nevidno ta tu po tieto dni.....vsetko OK? kedy sa chystas testovat?? ty si jeden den po mne ale mas dvojicky tak mozno sa ti to uz prejavi skor.....jooooj cim viac sa blizi ten den tym viac mi lepi...a hlavne sa moc tehotno necitim, ty ako?

timmka
21. okt 2012

@cerkutka to nie je pravda, ze sa riadi podla toho , ze kolko vklada, lebo prvy Ket som mala krv az na 12 den a druhy som mala na 10, neviem podla coho to dava... ale urcite nie podla toho kolko vklada....
lieky mozu ale nemusia branit menzesu, prvy ked ked nevysiel zacala som na cca 10 den spinit a vela bab dostalo menzes aj pocas brania....
na tvojom miest pokracujem s utrogestanom... viem, ze vela bab po vysadeni utrosu zacali spinit, patrim medzi ne, ET mi vyslo a co som dobrala utros, tak do 3 dni som zacala spinit a to som vedela, ze som tehotna podla testu, hcg rastlo ale velmi pomalicky, mala som malo progesteronu...
teraz druhe ket som si nasadila sama utros a brala som ho dlho a nebanujem, moj gynekolog suhlasil aby som ho brala
odporucam ho nevysadzovat, ale je to na tebe ako sa rozhodnes

slniecko001
21. okt 2012

@cerkutka ahoj moja, všetko je ok, nechodila som tu teraz veľmi, zobrala som si po vklade voľno, ale zajtra už idem makať. Chcela som si oddýchnuť, lebo v robote mám strašnú zimu, stres a paniku. V piatok pred týždňom som chytila zápal močových ciest, rýchlo som si nasadila ATB, ale iba na 2 dni, hneď mi zabrali, potom som už v nedeľu a v pondelok nebrala nič, len som pila čajíky a v utorok som išla na vklad. Ku podivu som občas zabudla na to, že mi tam vložili drobcov, ráno som doma vstávala medzi 9,30-10,00 vyspinkaná do ružova. Cítim sa dobre, bolia ma síce kríže jak ďas, občas ma pichne v podbrušku, ale inak nič.

slniecko001
21. okt 2012

@cerkutka testovať sa nechystám, doky mi napísal do správy, že mám ísť na krv 2.11., čo sa mi zdá dosť neskoro, to je až 17. deň po vklade, asi tam skôr nebude. Prvýkrát mi dal krv 10. deň po vklade, to som bola v CAR, to sa mi zas zdalo skoro. Pôjdem za svojim gyndošom 14. deň, tak ako som chodila pred tým, lebo 1.11. aj tak odchádzame na dovolenku a potom by som išla až 20. deň a to už by som ja nevydržala 😀 Inak mne Utrogestan teraz ani nenapísal, pýtala som sa ho na to, lebo predtým som ho v inom centre brala stále aj pri ET aj pri KET, tak mi povedal, že keď mám, tak môžem brať. Tak som si ho pre istotu dala predpísať a beriem večer po 2 tbl.

amali
21. okt 2012

@cerkutka zajtra idem na krv, ale testík bol negatívny takže asi zas nič... ☹

cerkutka
21. okt 2012

@slniecko001 to je asi dobre ze ta bolia krize vsaaaak?:🙂) to je priznak tehotenstva pokial viem🙂) mna neboli nic..sem tam ma boli vsetko cele telo...a potom zasa nic...🙂)

lilli202
21. okt 2012

@cerkutka a to pueregon si si kolko tyz. pichala a do brucha???

cerkutka
21. okt 2012

@lilli202 cca 10 dni a hej..do brucha..🙂) ja som zacinala 3.10 a uz vklad som mala 15steho...

cerkutka
21. okt 2012

@slniecko001 inak aj ja mam prist 2.11:))

21majka
21. okt 2012

ahojte zienky,mozem sa opytat,kde presne ste si pichali diphereline?ja mam zacat od zajtra,ale vsade citam inak,niekto ze pod kozu pod pupok,ale mne herman ukazoval naboku v rovnakej vyske pupka...som z toho paf neviem ci to je jedno,alebo to musim fakt nejako presne dodrziavat...dakujem a prajem pekny nedelny vecer 🙂

gerena
21. okt 2012

@21majka tych injekcii mas tolko, ze dookola cele brucho si opichas, nieze pupok 😉 je to jedno kde v bruch do riasy v 40stup uhle, musi to byt hlavne pod kozu a nie do svalu

matelko1
21. okt 2012

@cerkutka pokracuj v brani utrogestanu..ja som ho brala dlho a nelutujem..aj ked budes tehu,tak potom ti uz tvoj gynekolog predpise

bambula27
21. okt 2012

ajajaaj ... predmrchovsske pocity uz su tu, a zacala som spinit...bodaj by aj dalsia mrcha dosla tak rychlo...

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 to je dobre🙂) nou by sa ti malo dat vsetko do normalu vsak?

cerkutka
22. okt 2012

@matelko1 OKI, tak ja si ho pojdem dat predpisat..ci myslis ze mozem len tak kupit v lekarni?

cerkutka
22. okt 2012

@matelko1 ozaj to ked som dostala vklad min. pondelok tak dnes je siedmy ci osmy den?

slniecko001
22. okt 2012

@cerkutka čo Ti ja viem, či sú to tehu príznaky? Kríže ma boleli aj keď som tehu nebola, ale potešilo by 😉 Uvidíme 🙂
Ja som si Utrogestan kupovala u nás v lekárni aj bez predpisu.

matelko1
22. okt 2012

@cerkutka len na predpis je utrogestan.si siedmy den po vklade.kedy ides na krv?....neskusala si testnut?...
ja som pri ET testla a na teste bola jedna /,ale podla krvi som bola tehu,mala som sice len hranicne hcg nejakych 50,ale sla som znova o tyzden na kontrolu,tak hcg sa zvysovalo,ale v 7tt som potratila a potom pri KET som uz netestovala,nechcela som sa zbytocne stresovat,neverila som,ze by to vyslo a vyslo to......tak drzim palce.inac priznaky som nemala ziadne...

bambula27
22. okt 2012

@cerkutka no ano, malo by to vsetko prejst. A teda, mrcha v plnom prude dnes, a vlastne mna uz vajecniky prestali boliet asi vo stvrtok. Myslis, ze mrcha dosla tak skoro preto, ze som po odbere? Ja inak mavam 70-80 cykly a tento bol 37, co som happy. Keby taky bol aj ten dalsi....

vivera
22. okt 2012

Ahojte, na koľký deň po Diphereline ste začali stimulovať?

cerkutka
22. okt 2012

@matelko1 ee, netestovala som, dnes som sa rano zobudila skoro a do budika som iba lezala s otvorenymi ocami a rozmyslala ci idem alebo neidem testnut, na to sa manzel zobudil a pytal sa ma co robim hore tisko ako muska, tak mu hovorim rozmyslam ci ist alebo neist testovat - na co mi on povedal - nechod nechcem ta vidiet sklamanu🙂 tak som nesla 🙂

cerkutka
22. okt 2012

@slniecko001 a ides sa testovat ci cakas na krv?

cerkutka
22. okt 2012

@bambula27 kolko cyklov ti kazal cakat? aby si mohla zacat odznova?

bambula27
22. okt 2012

@cerkutka tak teraz mam mrchu a ked bude dalsia, tak mam prist. Vraj v decembri. Nooo...ale ked ta dalsia pride niekedy az na dalsi rok? Sice aj tak kazal ze aj tak sa mam ozvat v decembri. No minule mi do telefonu povedal, ze po 2.11. sa mam ozvat a najlepsie ak by bola mrcha. Tak ako ja uz z neho neviem vyjst.

bambula27
22. okt 2012

@vivera ja som mala dlhy protokol, a 2 tyzdne od zacatia s DIphereline som zacala s Gonalom.

cerkutka
22. okt 2012

@matelko1 takze tebe vlastne vyslo vsetko? stale si otehotnela? len prvykrat si potratila? dobre tomu rozumiem?? na krv mam ist 28 (az) co je 13 den (ked som dnes v siedmom) no ale to je nedela🙂 takze az v pondelok
ale podla mna by to uz bolo vidno aj skor...kazdopadne keby sa mi nepodarilo zohnat ten utrogestan bez predpisu tak tam budem musiet ist uz v stredu lebo mam "davku iba do utorka vecera:" no a tak rozmyslam ci by som uz nedala krv zobrat v stredu.....ci to velmi skoro?? ja uz len...ked budem tam tak nech spojim dobre s uzitocnym🙂