Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
26. okt 2012

@slniecko001 čo je to AZH?

slniecko001
26. okt 2012

@cerkutka áno, zajtra by mala prísť, vklad som mala 18.DC

slniecko001
26. okt 2012

@amali Asistovaný zonálny hatching - metóda na zvýšenie úspešnosti uhniezdenia embrya v sliznici maternice. Obal embrya sa naruší, ako keby ponatrháva a embryjko sa lepšie "zadrapne" do sliznice. Doky ma prehovoril na embryoscop a čo z toho, že embryá sú ok, keď sa neuhniezdia? 😠

amali
26. okt 2012

@slniecko001 to máš tak ako ja ani mne sa neuhniezdia...

amali
26. okt 2012

@slniecko001 a koľko to stojí?

slniecko001
26. okt 2012

@amali myslím, že 250 Eur, tak ako embryoscope

cerkutka
27. okt 2012

@slniecko001 jaaaj tak ale ty si potom dost skoro test robila🙂) to pockaaaaj to tebe sa este iba ukaze🙂) horsie je to so mnou ked ja som mala snehovobiely na 11DC....inak ty si minule mala krv pozitivnu vsak?? kolko ti hcg vtedy namerali? a testy si mala negativne aj vtedy??

kukulik30
27. okt 2012

dobre ranko...hlasim sa do klubu negat. testujucich...tiez mi tento KEt nevysiel ☹
momentalne som 10.den po KET a vcera test snehobiely, takze je to jasne...

@cerkutka ten embyroscop sa plati este ku KET 200€ dalsich 250€, cize 450€? spravne som pochopila?
lebo ja som za ket platila teraz 200€ a na embryoscop sa nas ani nepytal 😕

cerkutka
27. okt 2012

@kukulik30 myslim ze sa to plati iba pri ivf...potom uz pri ket nie...a to KET stoji az 200 eur?? fuuuha...som myslela ze to sa uz plati iba za vklad tych 60 eur....to som prekvapena...

cerkutka
27. okt 2012

@kukulik30 ale este nemas vysledky krvi mozno nie si negativna....mozno sa ti zahniezdilo neskor a este to nevidno..

kukulik30
27. okt 2012

@cerkutka aha...ja som myslela, ze aj na KET si to davaju
a veru , KET stoji 200€ 😖
nemam vysledok krvi, ale ja sa poznam, viem , ze uz z toho nic nebude.....bol to 15. vklad, telo neklame a tehotna som bola 2x a 2x biochemicke ....mne testy nikdy neklamali ak boli neg alebo dusiky iba, tak to vzdy skoncilo zle , klesalo hcg postupne a teraz ani dusik..nic...tak je to jasne

timmka
27. okt 2012

@cerkutka
@kukulik30 to mi je luto ☹ , ale nevzdavajte to, bojujte dalej 😉 , treba len natrafit na to spavne embryo

cerkutka
27. okt 2012

@kukulik30 ja tiez si nemyslim ze testy klamu,len si myslim ze usadzovanie embrya moze byt rozne a v roznych casoch, a prave od usadenia sa zvysuje hcg, takze ak sa niekomu usadi uz 2 den tak vidi ciarku uz 4 den a ked sa niekomu usadi az 10 den tak vidi ciarku az 12-13 den🙂) ale ako ty hovoris kazdy sa pozna....ja som sa s tym zmierila, vcera som mala zly den, snazila som sa zo vsetkych sil byt vesela a vsetko brat s nadhladom aby som zbytocne nekazila okolie, ale vecer to na mna dolahlo a tak som sa dnes zobudila s napuchnytmi ocami ako zaba🙂) od rana sedim a citam tuto diskusiu a pripady ktore sa kde stali a ci testy stale ukazali tak ako mali.....neukazali, ALE ...........povedala som si ze mna sa to uz netyka, pockam do pondelka na krv a uvidime, kazdopadne mam mrazaciky tak buduci mesiac do toho pojdem znovu...🙂)

cerkutka
27. okt 2012

@timmka jasne...ved ja som este iba zacala bojovat, toto bolo moje prve IVF 🙂 aj ked asi prve je najvacsie sklamanie, tak si myslim ze som to v celku v pohode nakoniec "prezila".....🙂 este pockam na krv a pripravim sa na KET 🙂

timmka
27. okt 2012

@cerkutka urcite ti Ket vyjde, drzim palce 😉 musis ukazat babam,ze sa to da... alebo niektora z vas 😉

timmka
27. okt 2012

@cerkutka moja nechcem ta sklamat, ale ked test neukaze na 10 den po PK, tak to nevyslo, i ked niekomu v krvi ukaze hcg, ale myslim si,ze to tehu dobre nedopadne, vsetko zalezi ake hcg mas napr. na 12 den,
embrya po PK sa neuhniezduju do 10 dna, vraj ked sa neuhniezdia cca do 4 max 5 dna, tak zanikaju a ked sa embryo uhniezdi, tak hned zacne produkovat hcg a rastie velmi rychlo kazdym dnom pokial sa to jedno o dobry vyvoj embrya
ja som mala napr. test na 9 den, uplne slabulinku ciarku a na 12 dden hcg len 50, pisali mi niektore baby ze je to malo, ale ja som verila, ze to pravda nie je, hcg rastlo ale nedopadlo to dobre, myslim si, ze vsetko zalezi ako sa ti zacne vyvijat embryo hned od zaciatku 😒
ja testom verim, neviem preco... mne stale ukazali tak ako to bolo a mam aj skusenosti s jednou kamoskou po ivf

cerkutka
27. okt 2012

@timmka jasne, ja uz vobec nedufam....🙂) kazdopadne ja som testovala iba raz a to s takym lacnym testom ktory som mala doma uz neviem ako dlho...ALE verim vysledku a zmierila som sa s nim. Kazdopadne ja som silne pichanie citila presne 10 den, intenzivne trvalo asi 5 min a potom prestalo. od 11 dna sa mi naspat zacali zvacsovat prsia (po tom ako splasli po pregnyle).............a preto som sa testla, test ma sklamal a ja viem ze na 99% tehu nie som🙂) a pripravujem sa na KET 🙂)

slniecko001
27. okt 2012

@cerkutka áno, doky mi povedal, že výsledky boli pozitívne, ale strašne nízke hodnoty, spodná hranica je 5 a ja som mala 4 a potom opakovaný test bol vraj ešte nižší. Testy na moč boli aj vtedy negatívne, čo je logické, pretože merajú hodnoty až od 10. Nechávam to už tak, v pondelok idem na krv, v utorok budem vedieť výsledok. Ale včera poobede aj dnes doobedu na bolelo brucho ako na mrchu. 😠

cerkutka
27. okt 2012

@slniecko001 a predtym ta nebolelo ked si bola prvykrat?? to myslim ze kazdeho boli🙂) ci je ci nie je tehu🙂)) takze to nic neznamena...a evidentne mrchu nikto nedostane lebo utrogestan tomu uspesne brani🙂) takze si myslim ze sa nemusis bat🙂) ja som ju este stale nedostala🙂) dnes je uz 5 den po mrche🙂) a inak kupila som si citlivejsie testy lebo som si pozerala ten stary a on bol az od 25 jednotiek tak som si kupila tie na 10🙂)mozno zajtra otestujem znova...

cerkutka
28. okt 2012

nj...baby dalsi test negativny....:( uz je to iste

slniecko001
28. okt 2012

@cerkutka to mi je ľúto, predtým ma brucho tak nebolelo, teraz mám pocit, že mrcha by sa chcela už-už spustiť a nemôže ☹

cerkutka
28. okt 2012

@slniecko001 robila si druhy test?? ty si si davala dvojky?? ozaj ako dlho si cakala na KET?? hned na dalsi mesiac si sla?? ako to funguje? cakas na menstruaciu a potom co??

linka
28. okt 2012

@cerkutka mrzi ma to,ale myslim si,ze utroš ti mrchu nedrzi,mne nikdy nedrzal,ak nebolo nieco v poriadku,tak sa mrcha spustala aj s utrošom,ked ti ma prist,tak lieky ti ho nezadrzia,ja cakam na srdiecko,aj ked dr. nedavaju nadej a myslis si zeby mi mrchu utroš drzal dva mesiace? blbost,never tomu,ze lieky drzia mrchu...moj nazor

cerkutka
28. okt 2012

@linka verim tomu lebo to je napisane aj na letaciku ako jeden z kontraindikacii moznych a aj moj gynekolog mi to povedal🙂) a hlavne za cely moj zivot mi nikdy NIKDY nemeskala mrcha 🙂) a tiez ked si precitas vsetky prispevky v tomto bloku tak 95% bab dostalo mrchu az po vysadeni....🙂) ked mi moje testy indikuju ze tehu nie som tak nie som🙂) aj keby som sa na hlavu postavila🙂)
dnes som si s takou malou dusickou robila znova test, lebo som si rano namerala bazalnu teplotu 37 (co ja tiez nemavam nikdy)....a zasa nic🙂) ale tesim sa uz na KET. - nevies aky je odstup ? kedy mozem nabehnut na KET po neuspesnom ivf?
je mi to luto ze cakas na srdiecko tak dlho a ze nedavaju nadej, ty kokos....to si clovek musi prejst tolkymi uskaliami pokial sa prepracuje k babetku a pozitivne dve ciarky na teste su iba uplny zaciatok......niekedy sa zamyslim ze co je lepsie najst jednu ciarku a rychlo sa s tym zmierit alebo najst dve,prejst si celym tym chaosom a nadejami a potom sa to niekde nezmyselne zastavit:((
preco tomu nedavaju nadej? nemoze byt ze sa ti babo uhniezdilo neskor a teda je pozadu a jednotlive funkcie sa dostavia neskor?? (to je moja teoria inak ze nie vsetky sa uhniezduju rovnako a ze su tam dost velke odstupy)

cerkutka
28. okt 2012

@linka a bdw. ja si myslim ze ty nemas mrchu lebo si tehu - preto sa ti nedostavila🙂 ziadny utrogestan v tvojom pripade...

cerkutka
28. okt 2012

@slniecko001 este jedna otazocka, ty si mrchu dostala az po vysadeni utrogestanu??

linka
28. okt 2012

@cerkutka moja no neviem,ale nadej mas podla mna,mne vzdy prisla aj ked som brala utroš a poznam aj kopec bab ktorim sa spustila pocas brania tychto liekov...ved uvidis,kaslime na to...
na Ket mozes ist hned dalsi mesiac,dostanes mrchu a zavolas mu,zacnes brat estrimax...
vies co radsej by som brala jednu ciarku na teste jak take trapenie,schudla som kvoli tomu asi 3kg,dost blbe ked si nemozes pomoct ☹

cerkutka
28. okt 2012

@linka kedy mas ist na vysetrenie??

linka
28. okt 2012

@cerkutka v piatok a preco nedavaju nadej? lebo ze vraj pri tej velkosti ktoru malo vtedy babo,uz mala byt akcia...

cerkutka
28. okt 2012

@linka tak to mi je luto:(( doriti akoze som taka nasrata na nespravodlivost tohto sveta:(( preco ludia ktori si to vobec nezasluzia maju deti ako smeti (koly pridavkom a inym financnym vyhoadam) a ludia ktori by to babo chceli a starali by sa o neho s laskou, ktori dotoho investuju cas,financie a vlastne vsetko co maju....to stastie nemaju....proste som nasrata kde je ta spravodlivost bozia??